Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller

Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller

Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller Fiyatları 25.06.2024 - 26.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 3 otel listelenmiştir.
Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller (3)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller 

Yaz tatilinden deniz, kum ve güneş beklentisi olanlar için Sarımsaklı denize sıfır oteller, kusursuz bir tatil deneyimi vadediyor. Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı dünyaca ünlü tatil beldesi Sarımsaklı, doğal güzellikleri ve eşsiz Ege Deniziyle tatilciler için adeta bir cennet. Denize sıfır konumlarıyla Sarımsaklı’da Ege sularına en yakın olma deneyimini yaşayacağınız konaklama tesisleriyle, keyif dolu bir tatil geçirmek mümkün. Farklı konseptlerde ve standartlarda hizmet sağlayan Sarımsaklı denize sıfır oteller, her bütçeden tatilci için oldukça ideal. 

Pansiyon, apart, otel ve beş yıldızlı tesis seçeneklerine ev sahipliği yapan Sarımsaklı, konaklama alternatifleri bakımından da oldukça geniş yelpazeli seçenekler vadediyor. Her şey dahil konseptiyle tüm gün sınırsız eğlencenin tadını çıkarmayan isteyenler için Sarımsaklı denize sıfır oteller arasında son derece yüksek standartta hizmet sağlayan tesisler bulunuyor. Daha düşük bütçeli tatil deneyimi için de Sarımsaklı ideal bir Ege beldesidir. Yüksek standartta hizmet talep edenler için de Sarımsaklı’da plaja sıfır konumda beş yıldızlı oteller bulunuyor. 

Sarımsaklı, denize sıfır oteller dışında eğlence mekanları, sınırsız aktivite olanakları, doğal güzellikleri, yöresel lezzetleri ve tarihi kalıntılarıyla da fark yaratan bir tatil deneyimi vadediyor. Yeşilin maviyle kesiştiği eşsiz bir tabiata ev sahipliği yapan belde, tatilcilere huzur ve eğlenceye aynı anda ulaşabilme imkanı sunuyor. Büyük oranda gençler tarafından ziyaret edilen Sarımsaklı, eğlence mekanlarıyla doyasıya eğlenceyi derinlikli olarak hissedebilme imkanı sağlıyor. Ayrıca bölgenin kadim bir yerleşim alanı olması, antik kalıntıları yerinde keşfetmek isteyenlere tarih dolu bir yolculuk sunuyor. 

En İyi Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller 

  • D Resort Murat Reis Ayvalık 
  • Zeytinci Olivera Resort 
  • Sarımsaklı Royal Hotel 
  • Gran Hotel Temizel 
  • Ayvalık Sea Resort 
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku