Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Afyon » Sandıklı

Sandıklı Otelleri

Sandıklı Otel Fiyatları 28.05.2024 - 29.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Sandıklı Otelleri (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Sandıklı Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Sandıklı Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Sandıklı Otelleri

Cazip fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Sandıklı otelleri MNG Turizm'de. Keyifli bir tatil için sakinlik, huzur ve doyasıya yeşil arıyorsanız Afyon Sandıklı otelleri ile bu hayalinize kavuşabilirsiniz. Sandıklı otelleri, yılın tüm yorgunluğundan sıyrılabilmeniz için sizleri misafir etmeyi bekliyor.

Sandıklı, İç Anadolu bölgesinin, Ege, Akdeniz ve Marmara’ya giden karayollarının kesişim noktasında konumlanan Afyon şehrimizin en popüler ilçeleri arasında yer alır. Sandıklı otelleri, bölgeyi ziyaret etmek isteyenler ve termal tatil düşleyenler için son derece cazip bir seçenektir.

Sandıklı Otel Fırsatları

Sandıklı otel fırsatları sayesinde, keyifli tatilinizi aynı zamanda ekonomik bir tatile dönüştürmeniz mümkün. Aile ve sevdikleriniz ile bir arada olacağınız bu özel tatilde tüm yılın yorgunluğunu geride bırakabilirsiniz. Daha uygun oda fiyatlarından faydalanmak ve Sandıklı otel fırsatları ile tatilinizi daha düşük bir bütçe ile planlamak için erken tarihlerde harekete geçmeyi unutmamalısınız.

İndirimli Sandıklı Otelleri

Rezervasyonlarınızı indirimli Sandıklı otelleri arasından seçeceğiniz bir tesis için yaptığınızda, neredeyse ucuz oteller fiyatına termal oteller ve aile otelleri için rezervasyon yaptırabilmeniz mümkün. İndirimli Sandıklı otelleri, tatil bütçenizi aşmadan özlediğiniz huzurlu tatile ulaşmanıza yardımcı olacak.

Sandıklı Otel Fiyatları

Afyon tatili için erken tarihlerde harekete geçerek, daha düşük Sandıklı otel fiyatları ile otel rezervasyonlarınızı oluşturmanız mümkün. Sandıklı otel fiyatları, konaklama tarihinize ve konaklama süresine göre belirlenecektir. Daha uygun Sandıklı otel fiyatları için erken rezervasyon önem taşır.  Tarihleriniz netleştiğinde rezervasyon işlemlerinizi tamamlayarak, keyifli bir tatili garantileyebilirsiniz.

Sandıklı’ya Nasıl Gidilir?

Sandıklı, Afyon şehir merkezine yaklaşık olarak 100 kilometre mesafede yer alır. Özel aracınız ile bu mesafeyi yaklaşık olarak 1,5 saatte kat edebilirsiniz. İstanbul Sandıklı arası ise yaklaşık olarak 6 saatlik bir araba yolculuğu gerektirecektir.

Sandıklıya Ne Zaman Gidilir?

Sandıklı, yemyeşil doğası ve kaplıcaları ile yılın her ayı görülmesi gereken yerler arasında yer alır. Özellikle sonbahar ve kış ayları termal tatil için oldukça uygun aylardır. İlkbahar ve yaz aylarında Sandıklı tatili düşünüyorsanız, yemyeşil doğasına karışıp yeni yerler keşfetmeyi unutmamalısınız.

Sandıklı’da Gezilecek Yerler

Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden olan Sandıklı, tarih boyunca birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmıştır. Bölgenin köklü tarihi nedeniyle, yapılan kazılarda Etiler, Frigyalılar ve Lidyalılar, Roma ve Bizanslılara ait eserlere rastlanmaktadır. Bölgede gezebileceğiniz yerlerden kendinize bir gezi listesi oluşturarak, Sandıklı ve çevresini keşfedebilirsiniz.

  • Sandıklı Kalesi: 1324 yılında inşa edilen kale, çam ağaçları arasında yükselen ve yeşilliklerle özdeşleşmiş heybetli yapısı ile mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.
  • Ulu Cami: İlk olarak mescit olarak inşa edilen, sonrasında eklenen minareler ile 1379 yılında ibadete açılan cami hem mimarisi hem de tarihi nedeni ile oldukça ilgi çekicidir.
  • Küçük Hamam: Etkileyici mimarisi ile Sandıklı tatilinizde mutlaka görülmesi gerekenler listenize eklemeniz gereken yerler arasındadır. Hamam içerisinde yer alan kitabeye göre, inşaatın Germiyanoğluları tarafından yaptırıldığı bilinmektedir.
  • Sorkun Hamamı: Üç bölüme sahip bu tarihi hamam, Osmanlı izleri taşıyan önemli bir eserdir. İçerisinde bulunan üç bölümün farklı ısı dereceleri ile kullanıldığı tahmin edilen hamam, Sandıklı ilçesine bağlı Sorkun kasabasında yer alır.
  • Muradin Cami: Ahşap tavana sahip olan ve dikdörtgen mimarisi nedeni ile ilgi çeken cami, ilk olarak mescit olarak inşa edilmiş, sonrasında yapılan eklemelerle şu anki haline çevrilmiştir.

Sandıklı Tatili

Yeşilin hemen her tonunu Sandıklı’da bulabileceksiniz. Keyifli bir Sandıklı tatili için, valizinizi hazırlamayı ve rezervasyonunuzu erken tarihlerde oluşturmayı unutmayın.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku