Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Samsun Termal Oteller

Samsun Termal Oteller

Samsun Termal Oteller Fiyatları 25.06.2024 - 26.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
Samsun Termal Oteller (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
  • Limak Yalova Termal Otel Fırsatı
  • Doğa Otelleri
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Samsun Termal Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Samsun Termal Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
Sırala
Filtrele
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula

Samsun Termal Oteller 

Termal tatiller son dönemin en popüler konularından birisidir. Binlerce yıl gerçekleşen tektonik hareketler sayesinde yeryüzüne ulaşan termal sular, kat ettikleri her metrede sağlığı dünyanın derinliklerinden yeryüzüne ulaştırıyor. Bu suların üzerine inşa edilen Samsun termal oteller ziyaretçilerine hem sağlıklı hem de konforlu bir tatil vaat ediyor. Günlük hayatın yorgunluğundan arındırmak, bedensel ve mental olarak dinlenmek için termal otellerde konaklamayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca balayı gibi özel tatillerinizde de termal oteller en iyi tercihlerden birisidir. Kaplıca, kür ve masaj uygulamaları sayesinde tatilinizin daha kaliteli bir hale geleceğini de belirtmek gerekir. Otellerin spor salonlarını kullanarak tatili boyunca formunuzu koruyabilirsiniz. Spor sonrasındaysa isterseniz jakuziniz de vakit geçirebilirsiniz. Yerel ve dünya mutfaklarından yemekleri tadabileceğiniz Samsun termal otellerin restoranlarında tatiliniz süresince farklı lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. 

Samsun Termal Sularının Faydaları 

Samsun termal oteller tarafından ziyaretçilere konforla birleştirilerek sunulan termal suların sağlık yönünden pek çok faydası bulunur. Cilt rahatsızlıkları olan sedef ve egzama gibi hastalıkların şiddetli şekilde seyreden semptomları termal sular sayesinde hafifletilebilir. Cildi yenileyen etkiye sahip termal suların bir diğer faydası da kalp-damar hastalıkları ve solunum hastalıklarınadır. Damarların genişlemesini sağlayan termal sular sayesinde kan akışı hızlanır ve düzenlenir. KOAH, bronşit, zatüre gibi solunum rahatsızlıklarına iyi gelen sular solunum yollarını gevşeterek kişinin rahat nefes almasını sağlar. Felcin iyileştirilmesin de etkili olan Samsun termal otellerinin suları aynı zamanda kas ve iskelet sistemini etkileyen hastalıkların iyileştirilmesine de yardımcı olur. Psikolojik olarak da rahatlamanızı sağlayan termal sular stresi vücudunuzdan tamamen arındırır. 

En Çok Tercih Edilen Samsun Termal Oteller 

Samsun termal otellerin yüksek konforunda hayalinizin tatilini yapabilirsiniz. Gençleşeceğiniz, şifa bulacağınız ve keyifli vakitler geçireceğiniz termal tatiliniz esnasında tercih edebileceğiniz birçok otel bulunur. Samsunda en çok tercih edilen termal otellerse şu şekilde sıralanabilir;

  • Hilas Thermal Resort & Spa 
  • Ancere Thermal & Spa
  • Garande De Luxe Amisos Hotel 
  • Anemon Samsun Otel 
  • Shareton Grand Samsun Hotel 
  • Samsun Palas Hotel& Spa 
  • Damla Panorama Hotel
  • Nort Beach Betaıque Otel
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku