Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Otel

Gidilecek Yer
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula

Otel Fiyatları - Otel Kampanyaları

Otel kampanya ve fırsatları MNG Turizm’de sizleri bekliyor. Yaz ya da kış fark etmeden, her mevsim kaliteli tesislerde konaklayarak hak ettiğiniz tatili gerçekleştirin. Tatil kampanyaları sayesinde iş stresi, gündelik hayatın oluşturduğu yorgunluklar ve gerginliklerin yerini huzur, keyif ve mutluluk alacak. Tatilinizi planlamaya başlamadan önce mutlaka otel kampanya ve fırsatlarına bir göz atın. İster yaz tatili ister kış tatili olsun, çeşitli kampanyalar ile uygun otel fiyatları ile yerinizi alın. Tatil kampanyaları ile sevdiklerinizle beraber ekonomik ve aynı zamanda bir o kadar güzel bir tatil gerçekleştirin. Tatil fırsatları ile seyahat rotanızı genişletin. Antalya’dan İzmir’e, turizmin kalbinin attığı şehirlerde, bütçenizi aşmadan, hayat boyu anacağınız anıları biriktireceğiniz bir yolculuğa çıkın.

Hayalinizdeki Aile Otellerinde Konaklayın

Ailenizle birlikte kaliteli aile otellerinde konaklamanın keyfi bir başka. Her bir aile üyesinin kendine özel bir eğlence bulabileceği bu oteller, geniş – çekirdek fark etmeden tüm aileler tarafından tercih ediliyor. Aile otelleri, yetişkinlerin dinlenmesine, minik misafirlerin dur durak bilmeden eğlenmesine olanak sağlar. Aquaparklı oteller, yalnızca çocukları değil, her yaştan misafirleri heyecanlandırıyor ve eğlendiriyor. Sizler de ailenizle birlikte hayalini kurduğunuz aile otellerinde konaklayın!

Termal Otel Konaklaması

Termal oteller sayesinde yalnızca tatil yapmayacak, sağlığınıza sağlık katacaksınız. Sayısız mental ve fiziksel rahatsızlığa iyi geldiği bilinen termal sular eşliğinde saadet dolu bir tatil geçirin. Spa otelleri ile hem psikolojik olarak yenilenecek hem de cildiniz taze bir görünüş kazanacak. Termal otel konaklaması, klasik bir tatilden fazlasını ifade ediyor. Sıcak şifalı suların sayısız fiziksel rahatsızlığa iyi geldiği birçok kişi tarafından biliniyor. Termal oteller yüzmeye daha da sağlıklı bir bakış açısı kazandırıyor. Termal tatil, sıcak suları sebebi ile kış aylarında tercih edilse de, yaz aylarında da gerçekleştirenler mevcut. Tatilin artısı olarak sağlıklı bir yenilenme sunan termal otel konaklaması ile keyifli anlar geçirin.

Ekonomik Otel Fırsatları

Uzun zamandır ertelediğiniz tatili gerçekleştirmenin şimdi tam vakti. Ucuz oteller sayesinde hem kaliteli bir konaklamanın anahtarını elde edebilir hem de harika bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Ekonomik oteller her bütçe ve kesime hitap ederek, herkese bir tatil olanağı sunuyor. Sizler de ekonomik otel fırsatları ile yerinizi alın ve ister deniz, kum, güneş üçlüsü ile keyifli bir yaz tatili, ister sessiz doğa içerisinde bir kış tatili gerçekleştirin. Ekonomik otel fırsatları sayesinde tatile çıkmayan kimse kalmayacak. 

5 Yıldızlı Tatil Otelleri

Kalitesini yıldızları ile kanıtlayan 5 yıldızlı tatil otellerinde lüks bir konaklamanın kapıları sizlere aralanıyor. En gözde tatil şehir ve beldelerinde konumlanmış olan Limak Otelleri ve Crystal Otelleri gibi zincir tesislerden yerinizi alın. 5 yıldızlı tatil otelleri her şey dahil konsepti benimseyerek sunduğu hizmet ile eksiksiz bir tatil geçirmenizi hedefler. Sizlerin memnuniyet ve mutluluğu için hizmet veren bir otel bünyesinde konaklamanın farkını tatil boyunca hissedin.

Yaz ve Kış Otel Tatili

İster yaz ister kış mevsiminde; ne zaman zaman bulursanız o zaman tatilinizi gerçekleştirin. Yemyeşil doğa içerisinde, masmavi deniz manzaraları eşliğinde renkli bir yaz tatili ya da sessiz doğa içerisinde, huzur ve sükûnet dolu bir kış tatili. Hayal ve planlarınız doğrultusunda yaz ve kış otel tatili sizleri bekliyor. Sıcak havaları soğuk bir deniz ile def edeceğiniz bir yaz tatili ya da kışın uzun doğa yürüyüşlerine çıkacağınız, ılıman iklimin hâkim olduğu beldelerde bir kış tatili sizlerin olsun.