Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Normandiya Turları

16.06.2024 - 16.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Avrupa’nın Kaderini Değiştiren Normandiya; Aşkın, Sanatın, Romantizmin başkenti Paris

Elit Normandiya ve Paris Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit  Normandiya ve Paris Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 03.09.2024 Fransa Turları Tur Kodu: AVM397 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
25.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Avrupa’nın Kaderini Değiştiren Normandiya; Aşkın, Sanatın, Romantizmin başkenti Paris

Elit Normandiya ve Paris Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil Kurban Bayramı Dönemi

Elit Normandiya ve Paris Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil Kurban Bayramı Dönemi MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı Kurban Bayramı Turları Tur Kodu: AVM398 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Normandiya Turları

Avrupa’nın en kadim ülkelerinden ve bir çok medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapmış olan Fransa’nın batı kesiminde yer alan Normandiya, tarih severlerin gözde tatil rotalarından biri olma konusunda son zamanlarda büyük bir atılım gösteriyor. Eşsiz sahilleri ve tarihi eserleri ile gelen ziyaretçilerini kendisine aşık eden Normandiya, MNG Turizm sayesinde sizlere çok daha yakın bir konuma geliyor. Kültürel geziler için birebir mekan ve eserleri olan bu bölge aynı zamanda yöresel lezzetlerin de sembol noktalarından birisidir.

Normandiya Turları ile Nereler Gezilir?

Batı Avrupa’nın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış ve kendine has bir kültürü olan Fransa’da yer alan bu bölge sizlere ikinci dünya savaşının en hararetli muharebelerine ev sahipliği yapmış bu bölge tarih sever turistler için çok popüler bir duruma geldi. MNG Turizm ise bunun bilincinde olarak sizleri bu tatil rotası ile buluşturuyor. Bir çok firma ile anlaşmaları sağlayarak sizlere kalitenin ve uygun fiyatlı tatilin kapısını açan MNG Turizm, popüler tatil rotalarını sizlere sunmaya devam ediyor.

Normandiya Turları Fiyatları

Erken rezervasyon imkanları ile çok daha uygun fiyatlarla bu kültür turunu aileniz ve arkadaşlarınızla gerçekleştirebilirsiniz. Geniş ödeme yelpazesi ile Avrupa’nın sembol ülkelerinden birine gitme şansına sahip olacaksınız. Yöresel mimariye hayran kalacağınız bu bölge, tatil yapmak için size en uygun tatil rotalarından birisi olma konusunda en büyük adaylardan.

Uygun Fiyatlı Normandiya Turları

Erken rezervasyon imkanları sayesinde sizlere çok daha uygun bir tatil imkanı sunan MNG Turizm, aileniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız Avrupa gezisinde en güzel hatıraları biriktirme şansını veriyor. Bir çok firma ile anlaşmalar yaparak sizlerin en uygun fiyatlarla tatil yapmanızı sağlayan şirketimiz, kalite standartlarından ödün vermeksizin hesaplı fiyatlamalar ile bütçenizi yormayan tatil rotalarını sizler için sunuyor. Güvenilir ve hızlı bir satın almadan sonra size sadece tatilin keyfini çıkarmak kalıyor. Size sadece uygun tatil rotasını seçmek ve uygun tatil rotanızın ödeme planını bütçenize uygun olarak belirlemek kalıyor.

Ödeme Seçenekleri

İster kredi kartınız isterseniz de nakit ödeme seçeneklerinden birini seçerek size uygun ödeme planına sadık kalabilirsiniz. Taksitli ödeme yöntemini de değerlendirme şansını MNG Turizm size sunarak geniş bir zaman aralığında bütçenizi yormadan işlem yapma olanağına sahip olmanızı sağlıyor. Aklınıza takılan soruları da internet sitemizi takip ederek cevap bulabilirsiniz. Aynı zamanda tatil rotanız ile ilgili ayrıntılara internet sitemizden bilgi edinme şansına sahipsiniz. Bizlere internet sitemizdeki telefon numaralarından ya da e- posta adreslerinden ulaşabilirsiniz. Değerli görüşlerinizi dikkate alan firmamız, sizlerin bizler için öneride bulunmanızı ve bu öneriler doğrultusunda işlerimizi çok daha iyi bir şekilde devam ettirme olanağına sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Oku