Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm»Antalya»Manavgat»Side »Nashira Resort Hotel SPA
Nashira Resort Hotel SPA
Nashira Resort Hotel SPA
Nashira Resort Hotel SPA
Nashira Resort Hotel SPA
Nashira Resort Hotel SPA
Nashira Resort Hotel SPA

Nashira Resort Hotel SPA

Antalya Manavgat Side


Tesis Özellikleri
Açık Yüzme Havuzu
Animasyon ve Eğlence
Aquapark
Çocuk Havuzu
Kablosuz İnternet
Kapalı Yüzme Havuzu
Kum Plaj
Mini Club
Sauna
Spa Merkezi
Spor Aktiviteleri
Su Kaydırağı
MNG Öneriyor Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis

Otel Fırsatları
1.000 TL İndirimli Otel
Vade Farksız 12 Aya Varan Taksit
İptal Garanti Hizmeti
%25'ini Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde
400 TL ParafPara
Bu tesis ile bu sezon anlaşmamız bulunmamaktadır. Bölgedeki tüm oteller için tıklayın.

Nashira Resort Hotel SPA Tesis Bilgileri

Nashira Resort, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Nashira Resort'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Nashira Resort, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Nashira Resort'e aynı zamanda, mavi bayrak, yeşil yıldız gibi etiketlerin yanı sıra HACCP ve ISO belgesine de sahiptir.

Nashira Resort Hotel SPA Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Nashira Resort, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 75km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi olan Side'ye 7km mesafede bulunan tesis, Manavgat merkezine 5km mesafededir. Tesise en yakın otobüs/metro durağı sadece 100m yakınlıktadır. 5m mesafede ulaşabileceğiniz ATM cihazları da bulunmaktadır.
Tesis Özellikleri
Nashira Resort, 2006 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 120.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Tesis aileniz ile geçireceğiniz tatiller içinde son derece cazip imkanlara sahiptir. Nashira Resort, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Nashira Resort'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde alınarak hazırlanmış 4 adet engelli odası ile engelli konuklar içinde mükemmel bir tercihtir.
Oda Özellikleri
Nashira Resortte kusursuz tatil deneyiminiz için özel olarak tasarlanmış oda tipleri bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren bütün odalar, tatiliniz boyunca oluşabilecek bütün talepleriniz göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. 

Economy Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 20 adet Economy Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 33m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Economy Room’lar tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Standart Panaromic Room; Nashira Resort'de 53 adet Standart Panaromıc Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Arapça, Hollandaca, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Panaromıc Room’lar tesisin 2. 3. ve 4. katlarında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Standart Room Sea View; Nashira Resort'de 101 adet Standart Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room Sea Viewler tesisin 2. 3. ve 4. katlarında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Standart Panaromic Garden Room; Nashira Resort'de 17 adet Standart Panaromıc Garden Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Panaromıc Garden Room’lar tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Standart Sea View Garden Room; Nashira Resort'de 15 adet Standart Sea View Garden Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Sea View Garden Room’lar tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Dublex Family Room Panoramic View; Nashira Resort'de 45 adet Dublex Family Room Panoramıc View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 45m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, teras, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Dublex Family Room Panoramıc View’lar tesisin 5. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Dublex Family Room Sea View; Nashira Resort'de 55 adet Standart Dublex Family Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 45m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, teras, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Dublex Family Room Sea View’ler tesisin 5. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Family Room Panaromic View; Nashira Resort'de 13 adet Family Room Panaromıc View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 58m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, teras, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room Panaromıc View’ler tesisin 2. 3. ve 4. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Family Room Sea View; Nashira Resort'de 16 adet Family Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 58m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room Sea View’ler tesisin 2. 3. ve 4. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Suite Room; Nashira Resort'de 6 adet Suıte Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 58m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Ranza ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Suıte Room’lar tesisin 2. 3. ve 4. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği iki günde bir olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Superior Room Sea View; Nashira Resort'de 73 adet Superıor Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Arapça) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Normal ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve klima (Nisan aralık dönemleri arasında) standart olarak bulunmaktadır. Superıor Room Sea View’ler tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği iki günde bir profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Superior Room Panoramic View; Nashira Resort'de 75 adet Superıor Room Panoramıc View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Arapça) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Normal ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve klima (Nisan kasım dönemleri arasında) standart olarak bulunmaktadır. Superıor Room Panoramıc View’ler tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği iki günde bir profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.
Yiyecek ve İçecek
Nashira Resort'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. 

Kahvaltı SULTAN RESTAURANT 07:00 - 10:00 Açık Büfe 
Geç Kahvaltı SULTAN RESTAURANT 10:00 - 10:30 Açık Büfe 
Öğle Yemeği SULTAN RESTAURANT 12:30 - 14:00 Açık Büfe 
Atıştırmalık Hizmeti TROPICANO SNACK RESTAURANT 12:00 - 16:00 Açık Büfe 
Çay Saati PASTANE 12:00 - 18:00 Belirli Menü 
Akşam Yemeği SULTAN RESTAURANT 19:00 - 21:00 Açık Büfe 
Gece Yemeği SULTAN RESTAURANT 00:00 - 01:00 Belirli Menü
Çocuk Konsepti
Nashira Resort ailecek tatil yapacaklar için küçük yaştaki ziyaretçilere özel konseptler içeren otellerdendir. Bu konseptler; Mini Club, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, su parkı ve bebek arabasıdır.
Plaj ve Havuz
Nashira Resort'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 3 adet açık yetişkin havuzu bulunmaktadır. Boyutları 1325, 1082 ve 195 m2'dir. Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 07:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 07:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plaj hizmet vermektedir. 600 metrelik uzunluğu ile bölgenin en büyük plajlarındandır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kum&çakıllardan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince güneş şemsiyesi, şezlong, havlular ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Konsepte dahil içecekler
 • Konsepte dahil öğünler
 • Hamam
 • Spor Merkezi
 • Aerobik
 • Plaj voleybolu
 • Dart
 • Masa tenisi
 • Odada kasa
 • Sauna
 • Sağlık servisi
 • Disko
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu: Işıklandırma
 • Evcil hayvan kabulü
 • Kablosuz/Internet: Genel Alanlar, Sadece odada
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Spa
 • Masaj
 • Solaryum
 • Bebek arabası
 • Pavilyon
 • Deniz bisikleti
 • Kano
 • Parasailing
 • Bilardo
 • Bowling
Notlar
Nashira Resort Hotel & Spa evcil hayvan kabul etmemektedir.
GENEL UYARILAR

Sık Sorulan Sorular

Nashira Resort Hotel Spa Hotel Nerede?

Antalya’nın Titreyengöl mevkiindeki konumlanmaktadır.

Nashira Resort Hotel Spa Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Tesis; Manavgat’a 4 km, Side’ye 9 km, Antalya H.Alanı'na 63 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafededir.

Nashira Resort Hotel Spa Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

15 adet kaydıraklı havuz ve aquapark ücretsiz yararlanılan olanaklardandır.

Nashira Resort Hotel Spa Çocuk kulubü var mıdır?

Bir çok çocuk aktivitesinin yanında 4-12 yaş aralığındaki misafirler için mini kulüp bulunur. (10.00-12.00 - 14.30-17.30 ve 21.30-23.00 saatleri arasında)

Nashira Resort Hotel Spa Denize mesafesi nedir?

Denize mesafesi sıfırdır.

Nashira Resort Hotel Spa sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

700 metre uzunluğunda kum ile çakıl karışık plajı ve 750 m²' lik iskele bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong, plajda ve havuzda ücretsizdir. Ek olarak plaj havlusu (bir kez) ve minder ücretsiz, pavilyon kullanımı ücretlidir. Deniz ise kademeli derinleşmekte olup mavi bayraklıdır.

Nashira Resort Hotel Spa İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Nashira Resort Hotel Spa konaklama konsepti nedir?

Ultra her şey dahil olarak hizmet verir.

Nashira Resort Hotel Spa Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Otelde ücretsiz olarak Buhar Odası, Özel Plaj , Masa Tenisi, Hamam, Karaoke, Su Kaydırağı, Lobi Bar, Snack Bar, Bar, Boccia , Restoran, Disko, Kütüphane, Otopark, Fitness Merkezi, Aquapark, Pilates, Sauna, Açık Havuz, Su Topu, Step, Plaj Voleybolu, Aerobik, Su Jimnastiği, Dart, Animasyon, Çocuk Havuzu imkanlarından ücretsiz yararlanılabilir.

Nashira Resort Hotel Spa Balayı konsepti nedir?

Otelde balayı odalarına girişten sonra istedikleri bir günde odaya kahvaltı servisi ücretsiz sunulmaktadır.

KAMPANYA & FIRSATLAR

Nashira Resort Hotel SPA Kampanya ve Fırsatları

1.000 TL İndirimli Otel

 • Tüm sezon konaklamalarında INDIRIM1000' kupon kodu ile oda başı ekstra indirim uygulanmaktadır.
 • 25.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda 1.000 TL; 24.999TL altında ekstra %3 indirim olarak uygulanır. Örnek olarak 15.000 TL'lik rezervasyonda 450 TL indirim yansıyacaktır.
 • Sadece konaklama bedeli üzerinden uygulanır. Ulaşım bedeli kampanyaya dahil edilmez.
 • Rezervasyon toplam tutarına uygun kupon kodunu, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "promosyon kodu" alanına girip kullanarak anında indirimden yararlanabiliriz.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz.
 • Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. 
 • MNG Turizm bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vade Farksız 12 Aya Varan Taksit

Vade farksız 12 aya varan taksit imkanı ile seçili yurt içi otellerinde taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz.

İptal Garanti Hizmeti

Erken Rezervasyon İptal Garanti Hizmeti

1 Nisan 2024 - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılan minimum 3, maksimum 14 gecelik rezervasyonlarda geçerlidir.

 • İptal Garanti Hizmeti  ile, konaklama rezervasyonlarınızı hiç bir belge veya mazeret ibraz etmeden otele giriş tarihlerine 72 saat kala iptal edebilirsiniz.
 • Rezervasyon için ödenen tutar 14 iş günü içerisinde ödeme şekli ile aynı koşullarda iade edilir.
 • İptal ve değişikliklerde, mevcut iptal garanti hizmeti kullanılacağından, yeni rezervasyon için istenirse tekrar iptal garanti hizmeti alınması gerekmektedir.
 • Değişiklik işlemlerinde yeni rezervasyon güncel satış koşullarından oluşturulacaktır.
 • Ulaşım rezervasyonlarını kapsamaz.
 • Kayıt tarihinde alınmaz ise, rezervasyon anından itibaren maksimum 7 gün içerisinde eklenebilir.
 • İptal Garanti Hizmeti iptal edilemez iadesi yapılamaz.
 • İptal Garanti Hizmeti  ücreti rezervasyon esnasında rezervasyon tutarının %1’i kadar ödenir.

%25'ini Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde

Ödeme koşulları;

 • %25 şimdi öde, kalanını girişten 3 gün önce tamamlamak için peşin ve taksitli ödeme seçeneklerinden her hangi birini tercih edebilirsiniz.
 • Ödeme esnasında kullanılacak kredi kartlarında, 3-6-9-12 -18 taksit  avantajları tesislere göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Rezervasyon iptallerinde paket tur iptal koşulları geçerlidir. kampanya detayları

400 TL ParafPara

 • 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Manavgat İlçesindeki Tavsiye Ettiğimiz Diğer Tesisler
AQI Pegasos World
AQI Pegasos World Antalya / Manavgat / Side
Marvida Family Eco
Marvida Family Eco Antalya / Manavgat / Side
Club Calimera Serra Palace
Club Calimera Serra Palace Antalya / Manavgat / Side
Sueno Hotels Beach Side
Sueno Hotels Beach Side Antalya / Manavgat / Side
Serra Garden
Serra Garden Antalya / Manavgat
  Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp