Dikkat!

47

Nashira Resort Hotel SPA

Türkiye / Antalya / Side
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım

Coronavirüse karşı mücadele önlemleri kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen talimata istinaden, bütün otellerimizde aşağıda belirtilen alanlar geçici olarak kullanıma kapatılmıştır.

 • Fitness alanları
 • Hamam
 • Sauna
 • Masaj birimleri
 • Yüzme havuzları
 • SPA ve Spor alanları
 • Termal Su ve Kaplıcalar
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Fiyat Listesi
 • Taksit Seçenekleri
TELEFON İLE ARAYIN 500TL'YE VARAN İNDİRİM FIRSATINI YAKALAYIN!
Nashira Resort, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Nashira Resort'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Nashira Resort, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Nashira Resort'e aynı zamanda, mavi bayrak, yeşil yıldız gibi etiketlerin yanı sıra HACCP ve ISO belgesine de sahiptir.

Nashira Resort Hotel SPA Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Nashira Resort, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 75km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi olan Side'ye 7km mesafede bulunan tesis, Manavgat merkezine 5km mesafededir. Tesise en yakın otobüs/metro durağı sadece 100m yakınlıktadır. 5m mesafede ulaşabileceğiniz ATM cihazları da bulunmaktadır.
Tesis Özellikleri
Nashira Resort, 2006 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 120.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Tesis aileniz ile geçireceğiniz tatiller içinde son derece cazip imkanlara sahiptir. Nashira Resort, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Nashira Resort'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde alınarak hazırlanmış 4 adet engelli odası ile engelli konuklar içinde mükemmel bir tercihtir.
Oda Özellikleri
Nashira Resortte kusursuz tatil deneyiminiz için özel olarak tasarlanmış oda tipleri bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren bütün odalar, tatiliniz boyunca oluşabilecek bütün talepleriniz göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. 

Economy Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 20 adet Economy Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 33m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Economy Room’lar tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Standart Panaromic Room; Nashira Resort'de 53 adet Standart Panaromıc Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Arapça, Hollandaca, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Panaromıc Room’lar tesisin 2. 3. ve 4. katlarında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Standart Room Sea View; Nashira Resort'de 101 adet Standart Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room Sea Viewler tesisin 2. 3. ve 4. katlarında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Standart Panaromic Garden Room; Nashira Resort'de 17 adet Standart Panaromıc Garden Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Panaromıc Garden Room’lar tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Standart Sea View Garden Room; Nashira Resort'de 15 adet Standart Sea View Garden Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Sea View Garden Room’lar tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Dublex Family Room Panoramic View; Nashira Resort'de 45 adet Dublex Family Room Panoramıc View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 45m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, teras, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Dublex Family Room Panoramıc View’lar tesisin 5. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Dublex Family Room Sea View; Nashira Resort'de 55 adet Standart Dublex Family Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 45m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, teras, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Dublex Family Room Sea View’ler tesisin 5. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Family Room Panaromic View; Nashira Resort'de 13 adet Family Room Panaromıc View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 58m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, teras, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room Panaromıc View’ler tesisin 2. 3. ve 4. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Family Room Sea View; Nashira Resort'de 16 adet Family Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 58m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Katlanabilir ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room Sea View’ler tesisin 2. 3. ve 4. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Suite Room; Nashira Resort'de 6 adet Suıte Room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 58m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Ranza ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Suıte Room’lar tesisin 2. 3. ve 4. katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği iki günde bir olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Superior Room Sea View; Nashira Resort'de 73 adet Superıor Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Arapça) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Normal ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve klima (Nisan aralık dönemleri arasında) standart olarak bulunmaktadır. Superıor Room Sea View’ler tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği iki günde bir profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Superior Room Panoramic View; Nashira Resort'de 75 adet Superıor Room Panoramıc View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 33m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Arapça) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Normal ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve klima (Nisan kasım dönemleri arasında) standart olarak bulunmaktadır. Superıor Room Panoramıc View’ler tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği iki günde bir profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.
Yiyecek ve İçecek
Nashira Resort'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. 

Kahvaltı SULTAN RESTAURANT 07:00 - 10:00 Açık Büfe 
Geç Kahvaltı SULTAN RESTAURANT 10:00 - 10:30 Açık Büfe 
Öğle Yemeği SULTAN RESTAURANT 12:30 - 14:00 Açık Büfe 
Atıştırmalık Hizmeti TROPICANO SNACK RESTAURANT 12:00 - 16:00 Açık Büfe 
Çay Saati PASTANE 12:00 - 18:00 Belirli Menü 
Akşam Yemeği SULTAN RESTAURANT 19:00 - 21:00 Açık Büfe 
Gece Yemeği SULTAN RESTAURANT 00:00 - 01:00 Belirli Menü
Çocuk Konsepti
Nashira Resort ailecek tatil yapacaklar için küçük yaştaki ziyaretçilere özel konseptler içeren otellerdendir. Bu konseptler; Mini Club, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, su parkı ve bebek arabasıdır.
Plaj ve Havuz
Nashira Resort'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 3 adet açık yetişkin havuzu bulunmaktadır. Boyutları 1325, 1082 ve 195 m2'dir. Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 07:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 07:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plaj hizmet vermektedir. 600 metrelik uzunluğu ile bölgenin en büyük plajlarındandır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kum&çakıllardan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince güneş şemsiyesi, şezlong, havlular ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Konsepte dahil içecekler
 • Konsepte dahil öğünler
 • Hamam
 • Spor Merkezi
 • Aerobik
 • Plaj voleybolu
 • Dart
 • Masa tenisi
 • Odada kasa
 • Sauna
 • Sağlık servisi
 • Disko
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu: Işıklandırma
 • Evcil hayvan kabulü
 • Kablosuz/Internet: Genel Alanlar, Sadece odada
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Spa
 • Masaj
 • Solaryum
 • Bebek arabası
 • Pavilyon
 • Deniz bisikleti
 • Kano
 • Parasailing
 • Bilardo
 • Bowling
Notlar
Nashira Resort Hotel & Spa evcil hayvan kabul etmemektedir.
GENEL UYARILAR
Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.