Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Montenegro Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Montenegro Turları

Montenegro için Avrupa’nın yeni göz bebeği tabirini kullanmak yanlış olmaz. Hem Akdeniz iklimine hem de karasal iklime sahip olan Montenegro her yıl çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Uzun bir geçmişe sahip olan Montenegro, hem kültürel açıdan hem de tarihi açıdan oldukça zengin bir coğrafyadır. Bu durum Montenegro’nun yaz turizminin yanı sıra kültür turizminde de dikkate değer bir konumda olmasını sağlamıştır. Her ne kadar Akdeniz iklimine sahip olsa da Montenegro her mevsim ziyaret edilebilecek bir yapıya sahiptir. MNG Turizm olarak gerçekleştirdiğimiz Montenegro turları ile bu kültür coğrafyasının kapılarını müşterilerimize açıyoruz. Keyifli ve uygun fiyatlarla gerçekleştirebileceğiniz Montenegro turu için erken rezervasyon fırsatından yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Montenegro Turu ile Nereler Gezilir?

Montenegro bölgesi birçok açıdan ülkemizle benzerlik göstermektedir. Hatta Montenegro hatırı sayılır bir Türk nüfusa sahiptir. Hem yaz turizmi hem de kültür turizmi bu bölgede gerçekleşmektedir. Bu sebeple yılın her dönemi çok sayıda turist, Montenegro’yu ziyaret etmektedir. Montenegro’da bulunan en dikkat çekici eser Kotor Old Town bölgesidir. Yüksek duvarlarla korunmayı başarmış olan bu eski kent, Ortaçağ dönemine ait çok sayıda yapıyı bünyesinde barındırır. Montenegro’da bulunan bu bölge UNESCO tarafından korunacak dünya mirasları arasında yer alır. Montenegro, tarihi yapıların yanı sıra doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. Bölgede bulunan mavi mağaraları ziyaret ederek burada keyifli tekne turunun tadını çıkarabilirsiniz.

Montenegro Turları Fiyatları

Montenegro, yaz aylarında ciddi bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. MNG Turizm olarak size keyifli, güvenli bir turu uygun fiyatlarla sağlamaya çalışıyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilir, size özel indirimleri inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Montenegro Turları

Kültürel yapısı itibariyle oldukça zengin bir bölge olan Montenegro turlarını uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Montenegro turları kapsamında erken rezervasyon durumunda oldukça dikkat çeken indirimler müşterilerimizi bekliyor. Öte yandan web sitemizi ziyaret ederseniz burada size özel indirimleri görebilir, inceleyebilir ve size en uygun olan Montenegro turunu dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

MNG Turizm olarak müşterilerimize sunduğumuz erken rezervasyon fırsatlarının yanı sıra ödeme seçenekleri konusunda da oldukça dikkat çeken fırsatlarımız bulunuyor. Peşin ödemelerin yanı sıra kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde taksit seçeneğini sizlere sunuyoruz. Kredi kartına taksit seçeneği ile birlikte sevdiklerinizle eşsiz bir deneyim olan Montenegro turunun keyfini çıkarabilir, güzel anılar biriktireceğiniz turun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp ve E-posta destek hatlarımız ile istediğiniz soruları bizlere yöneltebilirsiniz. Canlı destek hattımız ile de sizlerin kaliteli, keyiifli ve güvenli bir hizmet alması için çalışıyoruz. Montenegro turlarına dair merak ettikleriniz, erken rezervasyon fırsatları, size özel fırsatlar, ödeme seçenekleri ve daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku