Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Mersin Termal Oteller

Mersin Termal Oteller

Mersin Termal Oteller Fiyatları 31.05.2024 - 01.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 0 otel listelenmiştir.
Mersin Termal Oteller (0)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Bölgeler
Tesis Özellikleri
Uygula
  • Termal Oteller
  • Doğa Otelleri
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Mersin Termal Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Mersin Termal Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
Sırala
Filtrele
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula

Mersin Termal Oteller 

Son dönemlerde ülkemizde ve dünyada yükselen kış tatili trendiyle birlikte termal otellere olan ilgi doğru orantılı olarak artmıştır. Türkiye’nin en kaliteli sıcak sularından birisine sahip olan Mersin, yaz tatilinde olduğu gibi kış tatilinizde de konforu ve dinlenmenizi garanti ediyor. Bunun yanında, şehirde kış sert geçmediği için otellerde geçirmediğiniz vakitlerde Mersin’i keşfe çıkabilirsiniz. Ev rahatlığındaki otellerde konforunuzdan ödün vermeden dinlenebilir ve termal suyla hem fiziki olarak hem de mental anlamda arınabilirsiniz. Mersin termal otellerde spa, saun, masaj salonu ve spor salonu gibi imkanlarda misafirlere sunuluyor. Böylelikle tatiliniz boyunca formunuzu koruyabilir, sauna, spa ve masaj salonlarını kullanarak tatilinizi daha renkli hale getirebilirsiniz. 

Mersin Termal Sularının Faydaları

Termal suların faydaları günümüzden binlerce yıl önce fark edilmiştir. Suların içeriğinde bulunan tuzlar ve mineraller insan vücudunun yenilenmesi üzerinde pozitif etkiye sahip. Özellikle cilt rahatsızlıkları olan kişilerin termal su da belirli bir zaman geçirmelerinin ardından cilt kusurlarında ciddi bir gerileme meydana geliyor. Özellikle üst ve alt solunum yolu hastalıklarına sahip olan kişilerin Mersin termal otellerinin sularında vakit geçirmesi sık sık tavsiye edilir. Termal su da kalmak KOAH, astım ve bronşit gibi rahatsızlıkların semptomlarının azaltılmasında ciddi katkı sağlıyor. Ayrıca termal sular kas ve iskelet sistemi hastalıkları üzerinde de son derece etkili. Özellikle belirli bir yaşın üzerinde olan ve romatizma başta olmak üzere kas ve iskelet hastalıkları bulunan kişiler, termal sularda bulundukları sürede ağrılarının hafiflediğini dile getiriyor. Sağlık bakanlığı tarafından bazı termal otellerde felç geçirmiş hastalar için fizik tedavi uygulamalarına izin verildiği de biliniyor. Siz de bir yandan termal suların şifalarından yararlanmak ve bir yanda da dinlemek isterseniz Mersin termal oteller en iyi seçeneklerden birisi. 

En Çok Tercih Edilen Mersin Termal Oteller

Mersin termal oteller size fiziki ve mental dinlenmeyi bir arada sunarken ekstra bir konfor vaat ediyor. Bu sayede evinizin konforunda tatil yapabilirsiniz. En çok tercih edilen Mersin termal otellerse şu şekilde;

  • BN Hotel Thermal & Wellness 
  • WM Resort Otel Mersin 
  • Wenosis Resort Hotel Mersin 
  • Doramar Resort & Aqua Tatil Köyü 
  • Nokas Otel
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku