Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Malaga Gemi Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Malaga gemi turları 

İnsanlar seyahat için genellikle uçakları tercih etmektedirler. Ancak bazen seyahatini daha uzun bir vakte yayanlar ve seyahatin tadını daha çok çıkarmak isteyenler için gemi turları da düzenlenebilmektedir. İstanbul her yerin geçiş noktasında yer alan merkezi bir şehirdir. Bu şehirden hareket edip dünyanın pek çok yerine giden seyahat turları bulmak mümkündür. Bu aşamada MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. Keyifli vakit geçirmek isteyenler ve yeni yerler görmek isteyenler için önemli bir imkân sağlamaktadır. 

Malaga gemi turları ile nereye gidilir? 

Malaga pek çok tarihi ve kültürel yerleri içerisinde bulundurması sebebiyle kimsenin görmeden gitmek istemeyeceği bir yerdir. Orada görmek isteyeceğiniz mekanları şu şekilde sıralamak mümkündür. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz. 

Malaga Katedrali: Dış kısmı barok, iç kısmı ise Rönesans stillini barındıran Malaga Katedrali Alkazaba ve Gibralfaro kelelerinin yıkılan bölümlerinin üzerine inşa edilmiş. Yapımı 1528’de başlayıp, 1782’de biten katedral 2. kulesi bitirilmediği için yerel halk tarafından Tek Kollu Kadın olarak adlandırılıyor. Katedralin içerisinde 16. ila 19. yüzyıllar arasında yapılmış dini resimlerin, heykellerin ve el yazmalarının sergilendiği bir müze hizmet veriyor. 

Picasso Müzesi: Endülüslü sanatkârların ön ayak olmasıyla 2003 yılında kurulmuş. Picasso’nun tüm yaratıcı dönemlerini yansıtan 204 parçalık koleksiyona sahip müzenin ayrıca kütüphane ve sanatçıya ait dokümanlarla fotoğrafların bulunduğu arşivde bulunmaktadır. 

Jardin Botanico: Temelleri 1855 yılında kentin kuzeyinde zeytin, badem ve narenciye ağaçlarıyla kaplı arazileri satın almasıyla atılan Jardin Botanico 1911 yılında Bilbao’dan gelen bir aileye geçmiş ve genişletilmiş. 1990 yılında belediye tarafından satın alınan bahçe 1994 yılında kamuya açılmıştır. 

Malaga gemi turları fiyatları 

Malaga gemi turları, MNG turizm aracılığıyla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerine sunmaya devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı Malaga gemi turları 

Uygun fiyatlı Malaga gemi turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamız sahip olduğu sektör hakimiyeti sayesinde, detaylı gezi imkanını uygun fiyatlarla sizlere sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.  

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; pek çok iletişim kanalı aracılığıyla bizlerden destek alabilirsiniz. Unutmayın her şeyi sizlere daha iyi hizmet sunmak için yapıyoruz.

Daha Fazla Oku