Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Lviv Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Lviv Turları

Ukrayna’nın en önemli şehirlerinden biri olan Lviv’i ziyaret etmek için bölgeye düzenlediğimiz turlarımıza katılabilirsiniz. Lviv turları sizlere şehri en iyi biçimde gezmeniz için hazırlanmış en önemli aktiviteler arasındadır. Artık klasik tatillerden sıkıldıysanız ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız Lviv turları tam olarak sizlere istediğiniz tatili sunacaktır. Dolu dolu hazırlanan tur programları ile sizlerde son derece keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Lviv Turu ile Gezilecek Yerler

  • Pazar Meydanı
  • Lychakiv Cemetery
  • St. George's Cathedral
  • Lviv Yüksek Kalesi
  • Chapel of the Boim Family
  • Eczane Müzesi
  • The Lviv Historical Museum
  • Kornyakt Tower
  • Shevchenkivskyi Hai Park Museum
  • Lviv Museum of the History of Religion

Kültür-Sanat ve Tarihi Mekanlar

Ukrayna’nın en önemli şehirlerinden biri olan Lviv UNESCO dünya mirası listesinde yer alan eşsiz şehirlerden biridir. Lviv aynı zamanda bünyesinde barındırdığı tramvay, tarihi doku ve eski sokakları ile bölgenin kültür şehirlerinden biridir. 

Lviv turları kapsamında gezilen şehirde kendinizi son derece özel hissedecek ve şehirde geçirdiğiniz vakitten oldukça memnun kalacaksınız. Lviv bünyesinde barındırdığı önemli yerler ile Ukrayna’nın adeta kültür başkenti konumundadır. Ukrayna’yı gezmeye ve görmeye Lviv turları ile bu eşsiz şehirden başlayabilirsiniz. 

Tarihin Kokusunu Hissedeceksiniz

Lviv’de bulunan müzeler, kiliseler ve opera binası hem tarihi dokusu hem de sanatsal değeri ile oldukça önemlidir. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz bu önemli yerlerde hem geçmişi hem de yakın tarihli 2. Dünya savaşının etkilerini görebilirsiniz. 

Lviv turları insanı geçmişe götürüyor ve hem geçmişte yaşanan acılara tanıklık ettiriyor hem de bir şehrin nasıl yeniden kendini toparlayabildiğini gösteriyor. Eğitim ve kültür seviyesi son derece yüksek olan şehirde Avrupa mimarisinde önemli eserler vardır. Şehri ziyaret ettiğinizde Avrupa mimarisinde son derece önemli eserleri görebilir ve bu eserleri inceleyebilirsiniz. 

Çok Kültürlü ve Huzurulu Bir Kenti Ziyaret Edin

Lviv şehrinde birçok farklı toplum bir arada yaşamakta ve bu durum herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Bölgede yaygın olarak bulunan toplumlar; Almanlar, Yahudiler, Polonyalılar ve Ukraynalılardır. 

Farklı kültürlerin bir arada yaşaması şehirde bazı farklılıkların bir arada olması durumunu ortaya çıkarmıştır. Ancak bu rahatsız eden bir durum değil aksine şehirdeki kültürel yapıya oldukça faydalı olan bir durumdur. Özellikle Lviv turları ile bölgeyi ziyaret ettiğinizde bu kültürlere ait izleri görebilirsiniz. Bu durum sizi son derece etkileyecek ve şehre hayran kalmanızı sağlayacaktır. 

Lviv ziyaretinizde sizleri en fazla memnun edecek konulardan biri şehrin son derece ucuz olacağıdır. Ukrayna’nın birçok önemli şehrine göre Lviv ciddi anlamda ucuz bir ülkedir. Turistler için son derece ekonomik ve aynı zamanda da keyifli şehirlerden biridir. Lviv turları bu yönü ile de son derece avantajlıdır. 

Şehri ziyaret ettiğinizde şehirde yapacağınız aktiviteler son derece uygun fiyatlı olacaktır. Bir de üzerine turunuz uygun fiyatlı olacağı için sizleri son derece keyifli ve son derece etkili bir şehir gezisi beklemektedir. Bu sebeple bu tur sizin için son derece etkili olacaktır. 

Lviv’e Ulaşabileceğiniz Turlar

Lviv Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm olarak düzenlemiş olduğumuz Lviv turları ile sizlere oldukça keyifli anlar vaat ediyoruz. Başlı başına tarih ve kültür kokan bir şehri gezmek ve keşfetmek istiyorsanız Lviv turları tam size göre olacaktır. Üstelik şehri gezmek için bizleri tercih ettiğinizde son derece uygun fiyatlı tur fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 

Çünkü sizlere son derece uygun fiyatlar ile Lviv turları sunuyoruz. Bu turlara katılarak sizlerde şehri en uygun fiyatlar ile gezebilirsiniz. Bunun için yalnızca siteden rezervasyon yapmanız ve online olarak ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Daha Fazla Oku