Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Önerilen Turlar

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Tur Çıkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Tur Dönemi

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Lozan Turları

05.10.2022 - 05.10.2023 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele

Avrupa'nın Doğa Cenneti İsviçre Turu - THY ile 3 Gece

Avrupa'nın Doğa Cenneti İsviçre Turu - THY ile 3 Gece MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 20.04.2023 Zürih, Luzern, Schaffhausen (Ren Şelalesi), Brienz, İnterlaken, Grindelwald, Lauterbrunnen, Thun, Bern, Fribourg, Montrö, Lozan, Cenevre
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Diğer Tarihler
Uçaklı
3 Gece - 4 Gün
150 TL Hediye Bonus
3 Taksit Seçeneği

Büyük Avrupa Turu - Otobüs İle 14 Gece Tüm Ekstra Turlar Dahil

Büyük Avrupa Turu - Otobüs İle 14 Gece Tüm Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı Yunanistan – İtalya – İsviçre – Fransa – Belçika – Hollanda – Almanya – Çekya – Avusturya– Slovakya - Macaristan – Sırbistan – Bulgaristan
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Diğer Tarihler
Otobüslü
14 Gece
150 TL Hediye Bonus
3 Taksit Seçeneği

Lozan Turları

Lozan, Avrupa’nın önde gelen devletlerinden biri olan İsviçre’de bulunan bir şehirdir. Lozan günümüzde oldukça sakin bir kasaba tarzında yoğun olmayan insan trafiğine sahip sessiz sakin bir yaşam alanıdır. Ancak şehir tarihsel açıdan dünya kaderini belirleyecek olan çeşitli olaylara ev sahipliği yapmıştır. Türkiye devletinin sınırlarını belirleyen Osmanlı’nın resmi olarak çöktüğünü belgeleyen Lozan antlaşması bu topraklarda imzalanmıştır.

Günlük yaşamlarının kalabalık, yoğun ve stresli olmalarından şikayetçi olan kişiler kendilerine tatil yapacak sakin kalabalık olmayan beldeler aramaktadırlar. Lozan yoğun olmayan nüfusu, sessiz sakin bir tatil beldesi olması nedeniyle dünya genelinde kalabalıktan uzaklaşmak isteyen insanlar tarafından tatil alanı olarak tercih edilmektedir. Bu bölgeye gelmek isteyen bu alanda tatil yapmak isteyen kişiler Lozan turlarını tercih ederek, tur firmalarının sunmuş olduğu tatil, gezi olanaklarından faydalanmak istemektedirler. Bu bölgede tur firmaları tarafından planlanan tur fiyatları, tur planı içerisinde yapılan aktivitelerin fiyatları, kalınacak konaklama tesisinin fiyatı, kullanılan ulaşım firmasının belirlediği fiyat, yiyecek ve içecek fiyatlarının değişmesi gibi etkilerden dolayı değişiklik göstermektedir.

Ülkemizde de günlük yaşamın kalabalığından, sesinden, gürültüsünden, yoğun iş temposundan uzaklaşıp kafa dinlemek isteyen insanların sayısı oldukça fazladır. Ülkemizde de insanlar sessiz, sakin kalabalıktan uzak alanları tatil yapmak için tercih etmektedirler. Sessiz, sakin alanlardan biri olan Lozan’ın da ülkemiz sakinleri tarafından sık sık tatil yapılmak için tercih ettiği alanlardan bir tanesidir. Bu sebeple ülkemizde bulunan tur firmaları da bu bölgeye çeşitli turlar düzenlemiştir.

Tatil yapmak amacıyla Lozan tatil bölgesini tercih eden ülkemiz sakinleri, ülkemizden Lozan’a yapılan turları tercih etmektedirler. Bu turlar insanlara Lozan tatil bölgesini tanıma, gezme, o bölgede tatil yapma gibi çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Kendi imkanları ve istekleri doğrultusunda tur firmaları ile anlaşma yapan tur katılımcıları, tur fiyatlarını turda yapacakları aktivitelere göre değiştirebilmektedirler.

Tur katılımcıları, tur firmaları tarafından belirlenen kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Lozan’a ulaşan tur katılımcıları burada yine tur firması tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalırlar. Tur amaçlarına göre planlanan tur içeriklerini bu bölgede gerçekleştiren kişiler tur rehberi eşliğinde gezilmesi gereken yerleri gezer ve bu yerler hakkında detaylı bilgi sahibi olurlar. Tatil yapmak isteyen kişiler bölgedeki tatil alanları hakkında bilgi aldıktan sonra tatillerine başlarlar. Turun sonuna gelmiş, tur firması tarafından belirlenmiş olan süreyi doldurmuş olan tur katılımcıları yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar ve evlerine geri dönerler.

Günlük yaşamlarının kalabalık, yoğun ve stres seviyesinin yüksek olduğu alanlardan uzaklaşıp sessiz, sakin bir ortamda doğanın içinde güzel tatil beldelerinde tatillerini tamamlayan kişiler zihinsel ve bedensel olarak rahatlamış hissederler.

Daha Fazla Oku