Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Lozan Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Avrupa'nın Doğa Cenneti

Elit İsviçre Turu THY ile 3 Gece (Basel Baslangıçlı) Ekstra Turlar Dahil

Elit İsviçre Turu THY ile 3 Gece (Basel Baslangıçlı) Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 12.07.2024 İsviçre Turları Tur Kodu: AVM325 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
3 Gece - 4 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
29.08.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Lozan Turları

Lozan, Avrupa’nın önde gelen devletlerinden biri olan İsviçre’de bulunan bir şehirdir. Lozan günümüzde oldukça sakin bir kasaba tarzında yoğun olmayan insan trafiğine sahip sessiz sakin bir yaşam alanıdır. Ancak şehir tarihsel açıdan dünya kaderini belirleyecek olan çeşitli olaylara ev sahipliği yapmıştır. Türkiye devletinin sınırlarını belirleyen Osmanlı’nın resmi olarak çöktüğünü belgeleyen Lozan antlaşması bu topraklarda imzalanmıştır.

Günlük yaşamlarının kalabalık, yoğun ve stresli olmalarından şikayetçi olan kişiler kendilerine tatil yapacak sakin kalabalık olmayan beldeler aramaktadırlar. Lozan yoğun olmayan nüfusu, sessiz sakin bir tatil beldesi olması nedeniyle dünya genelinde kalabalıktan uzaklaşmak isteyen insanlar tarafından tatil alanı olarak tercih edilmektedir. Bu bölgeye gelmek isteyen bu alanda tatil yapmak isteyen kişiler Lozan turlarını tercih ederek, tur firmalarının sunmuş olduğu tatil, gezi olanaklarından faydalanmak istemektedirler. Bu bölgede tur firmaları tarafından planlanan tur fiyatları, tur planı içerisinde yapılan aktivitelerin fiyatları, kalınacak konaklama tesisinin fiyatı, kullanılan ulaşım firmasının belirlediği fiyat, yiyecek ve içecek fiyatlarının değişmesi gibi etkilerden dolayı değişiklik göstermektedir.

Ülkemizde de günlük yaşamın kalabalığından, sesinden, gürültüsünden, yoğun iş temposundan uzaklaşıp kafa dinlemek isteyen insanların sayısı oldukça fazladır. Ülkemizde de insanlar sessiz, sakin kalabalıktan uzak alanları tatil yapmak için tercih etmektedirler. Sessiz, sakin alanlardan biri olan Lozan’ın da ülkemiz sakinleri tarafından sık sık tatil yapılmak için tercih ettiği alanlardan bir tanesidir. Bu sebeple ülkemizde bulunan tur firmaları da bu bölgeye çeşitli turlar düzenlemiştir.

Tatil yapmak amacıyla Lozan tatil bölgesini tercih eden ülkemiz sakinleri, ülkemizden Lozan’a yapılan turları tercih etmektedirler. Bu turlar insanlara Lozan tatil bölgesini tanıma, gezme, o bölgede tatil yapma gibi çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Kendi imkanları ve istekleri doğrultusunda tur firmaları ile anlaşma yapan tur katılımcıları, tur fiyatlarını turda yapacakları aktivitelere göre değiştirebilmektedirler.

Tur katılımcıları, tur firmaları tarafından belirlenen kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Lozan’a ulaşan tur katılımcıları burada yine tur firması tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalırlar. Tur amaçlarına göre planlanan tur içeriklerini bu bölgede gerçekleştiren kişiler tur rehberi eşliğinde gezilmesi gereken yerleri gezer ve bu yerler hakkında detaylı bilgi sahibi olurlar. Tatil yapmak isteyen kişiler bölgedeki tatil alanları hakkında bilgi aldıktan sonra tatillerine başlarlar. Turun sonuna gelmiş, tur firması tarafından belirlenmiş olan süreyi doldurmuş olan tur katılımcıları yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar ve evlerine geri dönerler.

Günlük yaşamlarının kalabalık, yoğun ve stres seviyesinin yüksek olduğu alanlardan uzaklaşıp sessiz, sakin bir ortamda doğanın içinde güzel tatil beldelerinde tatillerini tamamlayan kişiler zihinsel ve bedensel olarak rahatlamış hissederler.

Daha Fazla Oku