Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Los Angeles Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Pasifik Kıyıları - Hawaii Turu THY ile 10 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Pasifik Kıyıları - Hawaii Turu THY ile 10 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 17.08.2024 Amerika Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
14.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Los Angeles Turları

Los Angeles, Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin en kalabalık şehri ve Amerika Birleşik Devletlerinin New York’tan sonra en kalabalık ikinci şehridir.

Sıcak iklim şartlarının yaşandığı ve Pasifik Okyanusuna sınırı bulunan bu şehir insanlar tarafından sık sık Ziyaret edilmek istenmektedir. Filmlere konu olmuş, gelişmiş ekonomi sahibi, hayatın çok renkli olduğu bu şehir insanlarda büyük bir merak uyandırması sebebiyle bir çok kişi tarafından sık sık ziyaret edilmektedir. Los Angeles’in gelişmiş mimari yapısı ile şehri donatan yüksek binalar bulunması ve pasifik okyanusuna sınırı bulunması sebebiyle gelişmiş turizm imkanları sağlaması, Hollywood’un bulunması gibi bir çok etken insanların bu şehri ziyaret etmek istemelerine sebep olmuştur. Bu sebeple çeşitli ülkelerde bulunan tur firmaları bu şehre çok fazla sayıda tur düzenlemektedirler. Bireysel olarak şehri ziyaret ettiklerinde konaklama tesisi bulmak, gezilecek alanlar hakkında bilgi sahibi olmamak ve yabancı dil yetersizliği gibi bir çok konudan dolayı olumsuz durumlar yaşayabilirler. Los Angeles turları ise tura katılan kişilerin, konaklama ihtiyaçlarını karşılama, gezilmesi gereken yerler hakkında bilgi verip bu bölgeleri gezdirme ve tur rehberleri eşliğinde yabancı dil sıkıntısı çekmeme gibi çok sayıda fayda sağlamaktadır. Bu sebeple Los Angeles gezisi yapmak isteyen kişiler Los Angeles turlarına katılım göstermekte bu turlar sayesinde şehirde yapmak istedikleri çeşitli faaliyetleri yapabilmekte ve farklı etkinliklere katılım sağlayabilmektedir.

Ülkemizde de çok sayıda kişi Los Angeles bölgesini merak etmesin sebebiyle bu bölgeye gezi yapmak istemektedir. Çeşitli olumsuz durumlar yaşamak istememeleri sebebiyle bu gezileri bireysel değil tur eşliğinde yapmayı tercih etmektedirler. Ülkemizdeki tur firmaları Los Angeles bölgesine turlar düzenlemekte ve tur katılımcılarına çeşitli imkanlar sunmaktadır.

Tur katılımcılarına, konaklama tesisleri ayarlama, gezilecek alanları belirleyerek bu alanlar ile ilgili yapılan gezilerde önemli bilgileri uzman rehberler tarafından aktarma, yöresel yemek kültürünü tanıtma gibi konularda yardımcı olan Los Angeles turları, tur içerisinde bulunan imkanların değişiklik göstermesi sebebiyle farklı fiyatlarda olabilmektedir. Tur firmaları, tur fiyatlarını, tur yapılacak bölgedeki konaklama tesisinin fiyatlarına, gezilecek alanların giriş ücretlerine, yiyecek ve içecek fiyatlarına, ulaşımı sağlayan firmanın fiyatına göre değiştirebilmektedir.

Kendi şartlarına ve isteklerine en uygun turu seçen kişiler tur firması tarafından belirlenmiş olan kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Los Angeles bölgesine ulaşan katılımcılar, belirlenmiş olan konaklama bölgelerinde kalırlar. Tur içeriklerine göre çeşitli bölgelere geziler yapan tur katılımcıları tur rehberi tarafından bu bölgeler hakkında çeşitli bilgiler alırlar. Yerel yemekleri tadan tur katılımcıları bölgedeki kültürel özellikleri öğrenmiş olurlar. Belirlenen tur süresi tamamlanmış yapılması gereken aktiviteleri yapmış olan katılımcılar yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar ve evlerine dönerler.

 

 

Daha Fazla Oku