Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Labranda Otelleri

Labranda Otelleri

Labranda Otelleri Fiyatları 17.07.2024 - 18.07.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 0 otel listelenmiştir.
Labranda Otelleri (0)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Bölgeler
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Labranda Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Labranda Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Labranda Otelleri

Labranda, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yerlerinden birisi olmakla beraber asırları aşan bir tarihe sahiptir. Özelikle tarihi eserleri yerinde incelemek ve yeni yerler keşfetmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Milas’a uzaklığı sadece 15 kilometre olan Labranda, konaklama bakımından oldukça geniş imkanlara sahiptir. Bölgede yer alan denize sıfır oteller sayesinde denizin ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Labranda eğlence hayatınında aktif olduğu tatil merkezlerinden birisi. Oteller bünyesinde bulunana eğlence mekanları gecenin geç saatlerine kadar açık. Bunun yanında, anınmış DJ’lerin sergilediği performanslar sayesinde mükemmel bir tatil geçireceğiniz kesin. Serinlemek için denizi tercih etmeyenlerdenseniz, otellerin havuzları da iyi bir seçenek olabilir. 

Labranda Otelleri ve Sunduğu Fırsatlar

Labranda, ülkemizin en çok tercih edilen tatil merkezlerinden birisi olmasının yanı sıra tatilciler için sunduğu fırsatlarla da dikkat çekiyor. Labranda otelleri tarafından düzenlenen kampanalarla sayesinde tatilinizi çok daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Tabi bu noktada erken rezervasyon yapmakta son derece önemli; böylelikle sezona oranla çok daha avantajlı olabilirsiniz. Oteller gerek tek başınıza gerekse ailece yapacağınız tatil için son derece uygun. Labranda otellerinin hepsinde animatörler çocukları eğlendirmek için performanslar sergiliyorlar. Öte yandan, çocuklarınızla ya da bireysel olarak katılabileceğiniz pek çok aktivitede düşünülmüş. Otel dışında da katılabileceğiniz pek çok etkinlik mevcut. Ayrıca Labranda otellerinin etrafı yeşil alanlarla çevrili, bu nedenle doğa ile iç içe bir tatil isterim diyenlerdenseniz Labranda tam size göre. 

En Çok Tercih Edilen Labranda Otelleri

Labranda’da tatilciler tarafından en çok tercih edilen Labranda otelleri; 

  • Labranda Mares Marmaris
  • Labranda Tmt Bodrum Resort
  • Labranda Excelsior Hotel Side
  • Labranda Lebedos Princess
  • Labranda Güllük Princess
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku