Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Kemer Denize Sıfır Oteller

Kemer Denize Sıfır Oteller

Kemer Denize Sıfır Oteller Fiyatları 30.05.2024 - 31.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 9 otel listelenmiştir.
Kemer Denize Sıfır Oteller (9)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kemer Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kemer Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Kemer Denize Sıfır Oteller, Antalya’daki en iyi tatil imkanını sunuyor

Türk turizminin önde gelen ilçelerinden olan Antalya’nın Kemer ilçesi, berrak denizi ve yeşil ormanları ile ziyaretçilerin tercih ettiği önemli tatil merkezlerinin başında geliyor. Antalya’nın turizm yüküne önemli katkı sunan ve yaklaşık 52 kilometrelik sahil şeridine sahip olan Kemer’de yer alan Kemer denize sıfır oteller, misafirlerine bölgenin en iyi tatil olanaklarını sunuyor. 

Doğayla iç içe ve huzurlu bir tatilin mekanı olan Kemer denize sıfır oteller, tatiliniz boyunca güneş, kum ve deniz üçlüsünün tadını en iyi şekilde çıkarmanıza olanak sağlıyor. 

Dalış yapmak isteyen tatilcilerin de rotaları arasında bulunan Kemer bölgesinde, tatilinizi daha unutulmaz hale getirmek için doğal güzellikleri yakından görmelisiniz. Saymakla bitmeyecek kadar doğal güzelliği bünyesinde barındıran Kemer bölgesinde özellikle, Molla Deliği Mağarası, Tahtalı Dağı, Paris Batığı, Göynük Kanyonu, Olimpos, Çıralı gibi mekanları görmeli, buralarda tatilinizi ölümsüzleştiren fotoğraflar çekebilirsiniz.

Dalış için Kemer bölgesine tercih ettiğiniz zaman, dünyanın her yerinden dalış için turistlerin geldiği Paris Batığı’nda mutlaka dalmalı, buradaki su altı zenginliklerini daha yakında görmelisiniz. 

Plaj bakımından da zengin bir yapıya sahip olan Kemer’de, Beldibi Plajı, Göynük Plajı, Ayışığı Plajı, Kiriş Plajı, Çamyuva Plajı, Alacasu Cennet Koyu Plajı, Olimpos Plajı gibi muhteşem kumsala sahip plajlara gidebilir, buralarda da denize girerek, tatilinize unutulmaz deneyimler katabilirsiniz. 

Eğlence mekanları ile de tatilcilerin tercih sebepleri arasında yer alan Kemer, gece hayatının hareketliği ile dikkat çekiyor. Ünü dünyaya yayılmış olan Kemer Barlar Sokağı, sadece Kemer’e tatile gelen değil, bölgedeki diğer tatil beldelerine gelen turistlerin de ziyaret ettiği ve eğlendiği mekan haline gelmiş durumda. 

Kemer Denize Sıfır Oteller

Paloma Foresta 

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku