Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
Kartepe Kayak Otelleri (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula

Kartepe Kayak Otelleri

1 otel listelenmiştir. Kartepe Kayak Otelleri Fiyatları görmek için tarih seçmelisiniz.
  • Kayak Otelleri
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kartepe Kayak Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kartepe Kayak Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
Sırala
Filtrele
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
The Green Park Kartepe Resort Spa
MNG Öneriyor

The Green Park Kartepe Resort Spa

Kocaeli / Kartepe / Çepni
Haritada Göster
Yarım Pansiyon
  • Kablosuz İnternet
  • Sauna
  • Spa Merkezi
...
  • Kablosuz İnternet
  • Sauna
  • Spa Merkezi
  • Spor Aktiviteleri
0 - 6 Yaş Ücretsiz
1.250 TL İndirimli Otel
İptal Garanti Hizmeti
300 TL ParafPara Kampanyası

Kartepe Kayak Otelleri

Kayak turizmi dendiğinde akla ilk gelen merkezlerden birisi olan Kartepe; özellikle İstanbul’da yaşayanlar için şehrin stresinden kaçıp, doğa ile baş başa zaman geçirmek için en uygun lokasyondur. Kartepe Kayak Otelleri; bu bağlamda misafirlerine en iyi deneyimi sunmak için yapılanmış butik otellerden lüks tesislere kadar uzanan geniş bir kategoridir. MNG Turizm, bu oteller içerisinden en doğru seçimi yapabilmeniz için çalışır. 

Size sunduğumuz otel seçenekleri içerisinden dilediğinizi, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kategorimizde yer alan oteller; belli kalite sınıfının üzerinde yer almakta ve sizden gelen geri bildirimlere göre yeniden organize edilmektedir. Firmamızın memnuniyet bakımından özel hassasiyeti söz konusudur.

Mükemmel tatil için Kartepe Kayak Otelleri

Kartepe, Kocaeli’ye bağlı bir ilçe statüsündedir. Bölgenin ismi anıldığında akla ilk olarak kayak turizmi gelse de Kartepe aynı zamanda, birçok tarihi güzellikleri ile her yıl çok sayıda turistin akın ettiği yerlerden biridir. Fakat Kartepe’yi bu kadar tanınan ve bilinen yapan en önemli faktör kuşkusuz kış turizmi için oldukça elverişli bir iklimi de coğrafi koşulları bulunmasıdır. 

Kartepe kayak merkezine özellikle İstanbul’dan çok sayıda kişi gerek uzun süreli gerekse hafta sonlarını değerlendirmek amacıyla kısa süreli olarak gitmektedir. Kocaeli şehri için çok önemli bir tanıtım ve gelir kaynağı olan Kartepe için Kocaeli Belediyesi de yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Kartepe Kayak Otelleri seçimi yaparak, dilerseniz gönlünüzde kayak yapabilir ya da doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Farklı standartlarda Kartepe Kayak Otelleri Seçebilirsiniz

Kartepe’ye gelen herkes için bölgede çok sayıda otel seçeneği bulunmaktadır. Kartepe kayak otelleri arasında her bütçeye uygun konaklama seçenekleri yer almaktadır. Buraya gelirken kendi ekipmanlarınızı kendiniz temin edebilir veya aktivite düzenleyen otellerden bu konuyla ilgili yardım talep edebilirsiniz. Kayak otelleri arasında yüksek rakımlarda bulunan seçenekler mevcut olduğu gibi şehir merkezine daha yakın konumda yer alan oteller de bulunmaktadır. 

Kartepe Kayak Otelleri kategorisinde yer alan otellerle ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan otel sayfalarını inceleyebiliriniz. Ayrıca satış destek ekibimiz sürekli destek vermek için telefon hattı ve online kanallarla hizmetinizdedir.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku