Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Kartalkaya Kayak Otelleri

Kartalkaya Kayak Otelleri

Kartalkaya Kayak Otelleri Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 5 otel listelenmiştir.
Kartalkaya Kayak Otelleri (5)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
  • Kayak Otelleri
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kartalkaya Kayak Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kartalkaya Kayak Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
Sırala
Filtrele
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula

Kartalkaya Kayak Otelleri

Tatil için doğru bir seçim yapmak istiyorsanız, Kartalkaya Kayak Otelleri içerisinden sizin iin sunduğumuz mükemmel otelleri seçebilir, en iyi deneyimi MNG Turizm ayrıcalıkları ile yaşayabilirsiniz. Kartalkaya, İstanbul'un yanı başında bir çok farklı konsepte sahip otel ile hizmet veren hem bir kayak merkezi, hem de kış turizmi için en çok tercih edilen merkezdir. 

Erken rezervasyon indirimleri, kampanyalar ve uygun ödeme koşulları ile şimdi siz de otellerimiz içerisinden seçim yaparak, dilediğiniz tarih aralığında tatil için ilk adımı atabilirsiniz. Online rezervasyon araçlarımız sayesinde sorunsuz bir rezervasyon süreci, sizi bekliyor.

Rüya Gibi Bir Tatil için Kartalkaya Kayak Otelleri

Ülkemizde kış turizminin önde gelen en önemli bölgelerinden biri olan Kartalkaya, Köroğlu Dağları’nın tepesinde bulunmaktadır. Türkiye’de özellikle batı bölgelerinde yaşayan insanların kış tatili ve kayak sporları yapması için gidebilecekleri en iyi yerlerden biri Kartalkaya’dır. Zira bu bölge, Bolu il sınırları içerisinde yer almaktadır. Yaklaşık yüksekliği 2000 metrenin üzerine çıkan Kartalkaya’da otellerin bulunduğu rakım ise ortalama 2000 metre civarındadır. 

Kış aylarında insanların tatil için en fazla tercih ettiği yerlerden biri olan Kartalkaya’da insanlar konaklama, yeme-içme ve spor faaliyetleri anlamında büyük bir konfora sahip olmaktadır. Kartalkaya Otelleri; büyük şehirlerden ve hatta yurtdışından turist ağırladığından belli standartların üzerinde tesisler olarak tanımlanır.

Şehrin yanı başında mükemmel bir deneyim için Kartalkaya Kayak Otelleri

Kartalkaya’ya gelen insanların avantajlı olduğu bir diğer konu da bölgenin İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere yakın olmasıdır. Bu nedenle hafta sonu kaçamakları için de tercih edilebilen Kartalkaya’ya gelen herkes için ister kısa süreli istenirse uzun süreli konaklama seçenekleri bulunmaktadır. 

Kayak otelleri arasında bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında konforunda ve lüksünden ödün vermek istemeyenler için de Kartalkaya’da lüks oteller de yer almaktadır. Kartalkaya Kayak Otelleri; farklı konsept ve kalite standartlarına sahip otellerdir. Biz firma olarak sizlere bu opsiyonlar içerisinde en uygun olanları sunmak üzere çalışıyor ve en iyi deneyimi yaşamanız için en iyi otelleri, en uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku