Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Kars

Kars Otelleri

Kars Otel Fiyatları 29.05.2024 - 30.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 16 otel listelenmiştir.
Kars Otelleri (16)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kars Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kars Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Kars Otelleri

Firmamız tarafınca sunulan uygun ödeme seçenekleri ve indirimli kampanya fırsatlarından faydalanarak hem güzel, hem kaliteli, hem de bütçenizi yormayacak unutulmaz bir tatil yapmak istiyorsanız tur paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Kars Otelleri arasında size en uygun olanı seçip rezervasyonunuzu bir an önce yaptırabilirsiniz. Tatile gitmek istediğiniz tarihe göre erken dönemde yapılan rezervasyon seçenekleri genelde sizler ve bütçeniz için daha uygun olacaktır.

Kars Otelleri Fiyatları

Firmamız internet sitesinde sizler için sunacağımız fiyatlar, siz ziyaretçilerimizin tatile hangi dönemde gitmek istediği, hangi sezonda yolculuk yapacağınız ve kalacağınız otelin nitelikleri üzerinden belirlenen faktörlere göre oldukça değişim gösterebilmektedir. Bu fiyatları etkileyen bir başka faktör ise rezervasyonu yaptırdığınız tarih ile tatilinizi yapmak istediğiniz zaman aralığıdır. Dönemsel olarak yapılan kampanyalardan ya da indirimli erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde katılmak istediğiniz seçenek üzerinde merak ettiğiniz soruların yanıtlarını öğrenebilir, daha detaylı bilgi için 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz destek hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kars Otelleri Fırsatları

Firmamızın web adresinde sizler için sunmakta olduğumuz avantajlı indirimler, kampanya fırsatları ve erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanarak tatilinizi daha uygun bir fiyata getirebilirsiniz. Sitemiz tarafından düzenlenen seçenekler arasında bir çok otel alternatifi bulunmakta. Siz de bu otel alternatifleri arasından sizlere en uygun olanı seçebilir ve Kars ilinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Kars'a Ne Zaman Gidilir ?

Kars ili iklimi gereği kış aylarında oldukça soğuk bir havaya sahiptir. Yazları da hava doğal olarak ısınmakta, ancak genelde bunaltıcı sıcaklar yaşanmamaktadır. İklim koşullarından bağımsız olarak, Kars otelleri hem yaz hem kış dönemlerinde müşterilerine kapılarını açmakta ve hizmet vermektedir. Siz de tatil yapmak istediğiniz dönemi belirleyerek sitemizde sizler için sunmuş olduğumuz otel seçenekleri arasından sizlere en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kars'ta Nerede Kalınır ?

Kars'ta hangi otelde kalmak isteyeceğiniz tatile gitmek istediğiniz döneme ve ne kadar kalmak istediğinize göre değişim gösterebilir. Ancak hem şehir içinde hem de nispeten dışında kalan otel seçenekleri bolca mevcuttur. Firmamız tarafından sizlere sunmuş olduğumuz otel seçenekleri arasında her ihtiyacınıza uygun otel seçenekleri bulunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bu seçenekler sayesinde hangi tesisin sizler için daha uygun olacağını detaylı bir şekilde sorgulayabilir ve seçiminizi spesifik ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Kars'ta Gezilecek Yerler

Hem tarihi dokusu, hem de kendine has yapıları ile Kars ilinde gezilecek yerler listesi saymak ile bitecek gibi değildir. Şehrin tarihi dokusuna tanık olmak ve bir kültür gezisi yapmak istiyorsanız Selçuklu Sarayı, Taş Köprü, Tigran Honents Kilisesi, Kümbet Camisi ya da Fethiye Camii kesinlikle görülmesi gereken eserlerden sadece birkaçını oluşturur. Kars Müzesi ve Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi de sizler için görülmesi gereken eserleri içeren müzelerdir.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku