Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Kairaba Otelleri

Kairaba Otelleri

Kairaba Otelleri Fiyatları 14.06.2024 - 15.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
Kairaba Otelleri (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kairaba Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kairaba Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Kairaba Otelleri 

Kairaba otelleri, Ege’nin farklı lokasyonlarında ultra lüks tatil deneyimi vadeden zincir otellerdir. Yurt içi ve yurt dışından birçok ziyaretçiyi ağırlayan Kairaba oteller zinciri, dünya standartlarının üzerinde hizmet kalitesine sahiptir. “Ultra her şey dahil” konseptiyle hizmet sağlayan Kairaba otelleri ziyaretçilerine; konfor ve eğlence dolu bir tatil deneyimi vadediyor. Çeşme ve Bodrum merkezli olarak hizmet veren tesislerde hizmet kalitesi ise aynı standarttadır. Bodrum’un farklı lokasyonlarında birden fazla tesisle hizmet sağlayan Kairaba oteller grubu, yüksek teknolojiye yer verilen tesisleriyle fark yaratan bir tatil deneyimi sunuyor. 

Bodrum’da Turgutreis mevkiinde iki, Torba beldesinde ise bir tesisle hizmet sağlayan Kairaba otelleri, Çeşme’de de bir adet tesisle ziyaretçilerine eşsiz bir tatil deneyimi vadediyor. Çeşme’nin en gözde tatil mekanı olan Alaçatı’da ziyaretçilerini ağırlayan Kairaba Alaçatı Beach Resort; denize sıfır konumu ve mavi bayraklı özel plajıyla deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilme imkanı sağlıyor. Yüksek standartta hizmet kalitesine sahip olan tesis, egzotizmi ve lüksü bir arada sunan özel konseptiyle yeşil ve mavinin kesiştiği eşsiz temasıyla dikkat çekiyor. 

Kairaba otelleri arasında Bodrum’da hizmet sağlayan tesisler de dünya standartlarının üzerinde hizmet kalitesine sahiptir. Torba’da konumlandırılan Kairaba Blue Dreams Resort Spa, denize sıfır konumuyla ön plana çıkıyor. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu tesis, konfor dolu bir tatil deneyimi vadediyor.  Turgutreis mevkiinde hizmet veren Kairaba Bodrum Imperial ve Kairaba Bodrum Princess, yine yüksek standartta hizmet anlayışıyla ön plana çıkıyor. Denize sıfır konumda bulunan her iki tesis, Bodrum’un serin sularında eşsiz bir tatil deneyimi vadediyor. 

En İyi Kairaba Otelleri 

  • Kairaba Alaçatı Beach Resort
  • Kairaba Blue Dreams Resort Spa
  • Kairaba Bodrum Imperial
  • Kairaba Bodrum Princess
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku