Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

İzmir Çıkışlı Yurtdışı Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula

İzmir Çıkışlı Büyük İtalya Turu Çizme Rotası - Sun Express HY ile 7 Gece - Bayram Dönemi

İzmir Çıkışlı Büyük İtalya Turu Çizme Rotası - Sun Express HY ile 7 Gece - Bayram Dönemi
İzmir Çıkışlı 13.06.2024 Ramazan Bayramı Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece
İzmir Çıkışlı 17.08.2024 İzmir Çıkışlı Yurtdışı Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İzmir Çıkışlı Yurtdışı Turları

Özel günlerin olmazsa olmazından biri de kişilerin seyahat etmeleridir. İnsanlar çalışma hayatının zorlukları arasında resmi tatillerde ve hafta sonları tatillerinde küçük kaçamaklar yapmakta ve tatil fırsatlarını yakalamaktadırlar. İzmir çıkışlı yurt dışı turları da sizlere de harika bir seyahat imkânı sağlamakta ve unutamayacağınız eşsiz bir anı fırsatı vermektedir. İzmir çıkışlı yurtdışı turlarımızda kültür turizmi, balayı ve özel günler için ayrı avantajlar bulunmakta ve en uygun fiyat seçenekleri ile lüks otellerde kalma imkânları sağlanmaktadır.

İzmir çıkışlı yurt dışı turlarında genellikle oteller ve uçak fiyatları da dâhil olup kredi kartına vadeli taksitli ödeme sistemleri sağlanabilmektedir. Yurt dışı turlarında vizeli ve vizesiz olmak üzere iki farklı yurt dışı seçeneği bulunmaktadır. İzmir çıkışlı turlarda Adnan Menderes Hava Limanı üzerinden çıkışlar sağlanmakta ve tur rehberleri turistlere öncülük etmektedirler. İzmir çıkışlı yurt dışı turları arasında pek çok seçenek bulunmakta ve kişilerin bütçe, vizelerine göre değişiklik göstermektedir.

İzmir Çıkışlı Norveç Turu

Adnan Menderes Hava Limanı üzerinden yapılan yurt dışı turunda kişilere uçak, ulaşım ve konaklama imkânları sağlanmaktadır. Kişiler hava alanında buluşup uçaklarına yerleştirilmektedir. Norveç uçuşu bitiminde yolcular konaklayacakları otellere yerleştirilmekte ve dinlenmeleri sağlanmaktadır. 5 günlük olan tatil fırsatı Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi ve Salı günlerini kapsamaktadır. Norveç'te yapılan bir günlük konaklamanın ardından kişiler otelden alınıp Norveç’in güney liman kentine doğru hareket etmektedirler.

Yurt dışı turlarında tercih edilen ülkelerden biri olan Norveç ziyaretçileri kendisine hayran bırakmaktadır. Avrupa turlarından sonra ilk olarak tercih edilen Norveç ülkesine giden ziyaretçileri eğlence ve müthiş doğası ile memnun etmektedir.

İzmir Çıkışlı İtalya Turu

Birçok kişinin gitmek istediği ve hayalini kurduğu aşkın başkenti İtalya… Kim gitmek istemez ki? İzmir çıkışlı İtalya turlarında ziyaretçiler hava alanında buluşmakta ve İtalya Floransa şehrine inmektedir. Floransa da bir gece konaklama yapıldıktan sonra aşkın şehri Roma ya doğru yolculuk yapılmaktadır. Roma kenti sizleri kendisine hayran bırakacak ve tatilinizin harika geçmesini sağlayacaktır. İtalya turu balayı çiftlerinin en fazla tercih ettikleri yurt dışı Avrupa turları arasında yer almaktadır. Sanatın ve Aşkın başkenti olan İtalya turu ziyaret edenlere eşsiz fırsatlar sağlayacaktır.

Roma, Venedik ve Floransa'da konaklama da lüks oteller ziyaretçilerin son derece rahat bir tatil geçirmesini sağlayacaktır. Müzeleri, alışveriş merkezleri ile Avrupa turları kişilere unutulmayacak eğlenceli bir tatil fırsatı sunacaktır.

İzmir Çıkışlı Avusturya Turları

Avrupa’nın eşsiz sakin bir ülkesi olan Avusturya’ya ziyaret İzmir Adnan Menderes Hava alanı üzerinden sağlanacaktır. Hava alanında buluşma noktasından sonra ziyaretçiler uçakta ilk seyahatlerine başlayacak olup Avusturya’da konaklayacağı otellerine yerleştirileceklerdir. Lüks konaklama otellerinde dinlenen ziyaretçilerimiz tur rehberleri eşliğinde sanat tarihini yakından tanıyacak ve soğuk Avrupa kenti ile buluşacaklardır. Şehrin önemli noktalarına yapılacak ziyaretler katılan ziyaretçilerde unutulmaz anlar yaşatacaklardır. Yemekleri ve içecekleri ile damak zevkinizi artıracak farklı tatları yaşayacaksınız.

İzmir Çıkışlı Orta Avrupa Turları

Avrupa turu için Tatili beklemeyin… Eşsiz Orta Avrupa turu sizlere beklemediğiniz tatil fırsatını yaşatacaktır. Orta Avrupa turu İzmir’den başlayıp Prag, Viyana, Budapeşte üzerinden dünyanın en güzel kentlerini sizler ile tanıştıracaktır. Orta Avrupa Turu pek çok önemli merkez ziyaret edilecek olup giden ziyaretçileri kendilerine hayran bırakacaktır. Kalınacak tüm merkezlerde ziyaretçiler lüks konaklama otellerine yerleştirilecek ve geceyi rahat geçirmeleri sağlanacaktır. Sabah otelde kahvaltı sonrasında gezi merkezlerine doğru yola çıkılacak ve ziyaretçilerin tatilin keyfini çıkarmaları sağlanacaktır.

Orta Avrupa turları yurtdışı turları arasında en sıklıkla ziyaret edilen Yurt dışı turlarına girmektedir. Pek çok ziyaretçi Orta Avrupa turu rezervasyonlarını aylar öncesinden yapmakta ve planlamaktadır. Uygun fiyatlarımız ve taksit imkânlarımız ile sizlerde eşsiz tatil fırsatlarımızdan yararlanmak istemez misiniz?

İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu

Balkan turunu kim hayal etmez ki? Sizlere reddedemeyeceğiniz bir tatil fırsatı sunuyoruz. Tüm balkan ülkelerini en uygun fiyat ve lüks otellerde konaklayıp gezmek istemez misiniz? Öyleyse hemen gelin bize katılın yurt dışı Avrupa turlarında sizlere istediğiniz tatil fırsatlarını sunuyoruz. İzmir çıkışlı balkan turlarımızda tüm balkan ülkelerini baştan aşağı geziyor ve sizlere unutmayacağınız bir tatil yaşatacağız. Balkan ülkelerini ziyaret aşamasında İzmir Adnan Menderes Havaalanında ziyaretçilerimiz ile buluşuyor ve harika tatilimizin ilk adımı olarak uçağımıza biniyoruz. Uçuş sonrası konaklama yapılacak merkezlere ziyaretçilerimizi yerleştiriyor ve geceyi lüks otellerde konaklaması imkanını sağlıyoruz. Yurt dışı turlarının en önemli özelliklerinden biri de ziyaretçilere uygun fiyatlı ve lüks otelleri ile rahatlık imkanlarını sağlamasıdır. Avrupa turlarında en önemli merkezleri en uygun fiyatlara ziyaret ederek ziyaretçilerimize eğlenceli tatil fırsatları sunuyoruz. Tatil yapmak için Tatili beklemeyin fırsatlardan faydalanın ve kendinize zaman ayırın. Eşsiz bir balkanlar turu için mutlaka bizimle iletişime geçin hayatınızın fırsatını ertelemeyin. Unutamayacağınız bir tatil için haydi bir kaçamak yapın.

Daha Fazla Oku