Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » İslami Denize Sıfır Oteller

İslami Denize Sıfır Oteller

İslami Denize Sıfır Oteller Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 7 otel listelenmiştir.
İslami Denize Sıfır Oteller (7)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. İslami Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. İslami Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

İslami Denize Sıfır Oteller, muhafazakar tatilin en iyi imkanlarını sunuyor

Türkiye’de, son yıllarda İslami inanca uygun şekilde tatil yapmak isteyenler için kurulan İslami oteller diğer bir adıyla muhafazakar otellerin sayısı her geçen artıyor. Özellikle Antalya, Alanya ve Muğla’nın bazı bölgelerinde konumlanmış olan muhafazakar oteller sayesinde İslami değerlere daha fazla hassasiyet gösteren aileler gönül rahatlığı ile tatillerini gerçekleştiriyor.

İslami kurallara göre hizmet veren İslami denize sıfır oteller, erkek ve kadınlara özel verdikleri hizmetler ile muhafazakar alileler için en ideal tatil ortamlarını oluşturmuş durumda.  Alkollü hiçbir ürünün bulunmadığı İslami denize sıfır oteller, muhafazakar tatilciler için, tam pansiyon, her şey dahil ve ultra her şey dahil gibi son derece konforlu ve istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz türde hizmetler veriyor. 

Yabancı Müslümanlar tarafında da sıklıkla tercih edilen Muhafazakar otellerin birçoğu çeşitli akredite kurumlar tarafından verilen helal belgesine sahip oldukları için, yemeklerde ve ikramlarda kullandıkları ürünlere de azami dikkat gösterir durumdalar. 

Personel seçimlerine de dikkat edilen bu otellerde, temizlik ve hijyene daha fazla özen gösterilirken, mescit olanakları da sağlanmış durumda oluyor.

Alkollü hizmetlerin yapıldığı ve karışık havuzlar ile plajların bulunduğu otellerde yeterince rahat edemeyen muhafazakar kadınlar, İslami oteller sayesinde hem havuzuna hem de denizine rahatlıkla girebilir, spa, hamam, sauna, su kaydırağı gibi olanakları daha fazla kullanabilir, buralarda yapılan aktivitelere katılarak, eğlenceli bir tatil geçirebilir. 

Misafirlerinin akşamları da güzel vakit geçirmesine önem veren muhafazakar otellerde de, yine İslami kurallara uygun olarak, eğlenceler düzenlemektedir. 

İslami Denize Sıfır Oteller 

  • Sea Star İslami Butik Hotel
  • Angels Marmaris Hotel
  • Wome Deluxe Hotel
  • Adenya Hotel & Resort
  • Şah İnn Paradise
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku