Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » İş Otelleri

İş Otelleri

İş Otelleri Fiyatları 30.05.2024 - 31.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 36 otel listelenmiştir.
İş Otelleri (36)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. İş Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. İş Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

İş Otelleri

Profesyonel hayatınızın vazgeçilmezlerinden biri olan iş seyahatleri, başarınızın da inkar edilemez en önemli noktalarından biridir. Çoğu zaman uçak seyahatleri, uzun saatler süren iş toplantıları hatta bazen sadece evinizin konforundan uzak kalmak bile çok yorucu hale gelebilir. Konakladığınız oteller bu amaca uygun seçilmediyse iş toplantılarınız veriminizi düşürerek bezdirici olabilir. Bu nedenle profesyonel hizmet alacağınız iş otelleri amacına uygun seçilmelidir. Öncelikle iş seyahatinizin hedeflerine uygun konumda otel rezervasyonu yaptırmalısınız. Uzun saatler uçmanız gerekiyorsa havalimanına daha yakın, şehir içinde görüşmeleriniz ya da toplantılarınız fazlaysa ulaşım olanaklarının fazla olduğu şehir merkezine yakın bir yerde bulunan iş otellerinden birini seçmelisiniz. 

Konaklama yapacağınız otelin, iş seyahatinizin amaçlarına uygunluk sağlayacağı imkanları olması da önemlidir. Gün içinde konaklayacağınız yerde görüşmeler yapacaksanız farklı kapasitelerde toplantı salonu ya da kongre merkezi olan otellerden birini tercih etmelisiniz. Görüşme ve toplantılarınıza uygun yiyecek ve içecek servisi olması da tercihinizi etkileyecek kriterlerden biridir. 

Yoğun ve çoğu zaman stresli geçen toplantı sonrası ertesi güne dinlenerek başlamanız, başarınızın önemli bir anahtarıdır. Evinizden uzakta olsanız bile olsanız spor alışkanlıklarınıza devam edebileceğiniz fitness merkezi ve toplantı sonrasında yorgunluğunu üzerinizden tamamen atacağınız bir SPA merkezinin bulunması, yeni bir iş gününe daha enerjik başlamanızı sağlayacaktır. İş seyahatiniz için seçeceğiniz otelde rahat uyuyabileceğiniz, dinlenebileceğiniz konforlu bir odanız olmalıdır. Dışarıda uzayan toplantılarınız sonrası otele döndüğünüzde, rutin saatler dışında yemek yiyebileceğiniz restoran ve oda servisi hizmeti mutlaka bulunmalıdır. İş seyahatleriniz için yanınıza aldığınız kıyafetlerin temizlenebileceği otel çamaşırhanesinin olması ise bu önemli gezilerde sizi çok rahatlatacaktır.   

İş seyahatleriniz de konforunuzdan ödün vermeden konaklamak isterseniz MNG Turizm’i arayabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her şehrinde bu konuda en kaliteli hizmeti veren, kendini kanıtlamış iş otelleri için rezervasyonlarınızı yapabiliriz. Yıl boyunca devam eden kampanyalarımızdan, avantajlı fiyat seçeneklerinden ve kredi kartı taksitli kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku