Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » İçmeler Denize Sıfır Oteller

İçmeler Denize Sıfır Oteller

İçmeler Denize Sıfır Oteller Fiyatları 14.06.2024 - 15.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 7 otel listelenmiştir.
İçmeler Denize Sıfır Oteller (7)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. İçmeler Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. İçmeler Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

İçmeler Denize Sıfır Oteller, dolu dolu tatillerin adresi oluyor

Tatil cenneti Bodrum’a en yakın beldelerden biri de İçmeler beldesidir. Kumsal plajları, temiz denizi ve su sporları ile ünlenmiş olan İçmeler, yerli ve yabancı turistlerin en fazla tercih ettiği bölgeler arasında yer alıyor. 

Marmaris yöresine tatile gidenlerin görmeden dönmek istemedikleri yerlerden biri de İçmeler Plajı’dır. Mavi bayraklı sahiller üzerinde konumlanmış bulunan İçmeler denize sıfır oteller, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında serinlemek isteyenlerin uğrak mekanları olmaktadır. Kent merkezine yakın olması da artı avantajlar sunan İçmeler denize sıfır oteller, verdikleri hizmetlerin yanında, su sporları ve çeşitli eğlence etkinlikleriyle de unutulmaz tatil anılarınıza ev sahipliği yapıyor. 

Böylesine güzide bir tatil cennetine hem havayolu ile hem de kara yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra yaklaşık bir saat 15 dakikalık karayolu yolculuğu sonrası İçmeler’e ulaşabilirsiniz. 

Marmaris, Bodrum arasında sefer yapan deniz otobüsleri aracılığıyla da İçmeler’e ulaşabilmeniz mümkün. 

Marmaris’e 7 kilometre uzaklıkta bulunan İçmelere kendi özel aracınız ya da şehirlerarası otobüsler ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Eğlence hayatı ve gece kulüpleri bakımında da zengin bir yapıya sahip olan İçmelerde, denizin tadını çıkarmanın yanında, offroad turlarına katılar ya da trekking turlarına da katılarak, tatilinizi daha renkli hale getirebilirsiniz.  

Sahil boyunca yapacağınız yürüyüşlerde göreceğiniz, çok sayıda kano, muz ve deniz paraşütü gibi aktivitelere de katılarak, güzel anılar biriktirebilirsiniz.

İçmeler Denize Sıfır Oteller 

  • Sea Star Marmaris (+16)
  • Marmaris Park Hotel
  • Labranda Mares Marmaris 
  • Grand Yazıcı Glub Marmaris Palace
  • Marbas Hotel
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku