Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Haymana Termal Otelleri

Haymana Termal Otelleri

Haymana Termal Otelleri Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Haymana Termal Otelleri (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
  • Termal Oteller
  • Doğa Otelleri
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Haymana Termal Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Haymana Termal Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
Sırala
Filtrele
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula

Haymana Termal Otelleri

Haymana Ankara’nın güney batısında bir ilçedir ve şehir merkezine birkaç saat uzaklıkta her alır. Bölgenin sıcak su kaynakları konusunda ülke çapında bir ünü söz konusudur ki, buradan çıkmakta olan suyun sadece kas ve eklem rahatsızlıklarına değil, deri hastalıkları ve hatta sindirim sistemi sorunlarına kadar birçok alanda etkili olduğu belirtilir. 

Haymana Termal Otelleri; Ankara’ya yakınlığı nedeniyle ciddi bir turist akışına sahiptir ve büyükşehirden uzaklaşıp, birkaç gün dinlenmek isteyenlerle birlikte, termal tesislerin sağlık etkisinden faydalanmak isteyenler için oldukça önemli bir cazibe merkezi konumundadır. 

Haymana’da farklı standartlara sahip konaklama tesisleri bulunur. Bu tesislerin büyük kısmı, orta büyüklükte tesisler iken, ilçede ve çevresinde lüks tesisler de bulunur. Bu noktada burada konaklamak, tatil yapmak ve sıcak su terapisinden faydalanmak isteyenlerin farklı alternatiflere yönelebilmesi mümkündür.

En iyi Haymana Termal Otelleri MNG Turizm ile Hizmetinizde

Haymana Termal Otelleri; firmamızın sektördeki hakimiyetin nedeniyle sahip olduğu kotasyon avantajları sayesinde size uygun fiyatlarla sunulur. Böylece, düşük standartlara sahip tesislere ödeyeceğiniz miktarla çok daha nitelikli tesislerde konaklayabilir, sağlık turizmin keyfini yüksek standartlarda çıkarabilirsiniz. 

Bizim sunduğumuz fiyat avantajlarının hiçbir şekilde standartlarla ilişkisi yoktur. Biz özel fiyatlarla portföyümüze kattığımız tesisler, sizlere yine özel fiyatlarla sunarız. Kar maksimizasyonu ilkemiz, daha çok misafirimizi memnun etmek olduğundan, sahip olduğumuz sürüm potansiyelini fiyat avantajına dönüştürürüz.

Erken Rezervasyon Haymana Termal Otelleri

Erken rezervasyon; misafirlerimize sunduğumuz bir diğer fiyat avantajı mekanizmasıdır. Turizm sektörünün her segmentinde olduğu gibi Haymana Termal Otelleri için yapacağınız rezervasyonlarda da bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Bizim size sunduğumuz termal oteller kategorisi içerisinden, Haymana tercihini yaparak, mümkün olduğunca erken bir tarihte rezervasyon yapmanız halinde size en avantajlı fiyatlar arz edilecek ve avantaj elde etmeniz sağlanacaktır. 

Otel seçimi yaparken, rahat olabilirsiniz. Biz size sunduğumuz tesislerin tamamını, en nitelikli tesisler içerisinden seçiyor ve misafirlerimizin özel koşullara sahip olmalarını sağlıyoruz. Bizimle şimdi iletişim kurun, siz de çok sayıda memnun müşterimiz arasında yerinizi alın. Siz de nitelikli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunmaktan memnuniyet duyacağız. Destek ekibimizden yılın her döneminde online veya telefonla hizmet alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku