Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Hatay Termal Oteller

Hatay Termal Oteller

Hatay Termal Oteller Fiyatları 17.06.2024 - 18.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
Hatay Termal Oteller (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
  • Termal Oteller
  • Doğa Otelleri
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Hatay Termal Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Hatay Termal Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
Sırala
Filtrele
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula

Hatay Termal Oteller

Medeniyetler şehri, gastronominin başkenti Hatay, turizm sektöründe de gelişme gösteren illerden bir tanesi. Özellikle sağlık turizmi noktasında daha fazla tercih edilen şehir, Hatay termal oteller ile misafirlerine en iyi sağlık turizmi hizmetini sunuyor. Hatay termal oteller, şifalı suları ile rahatsızlıklarına şifa bulmak isteyen binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor.

Hatay'da Termal Oteller Neye İyi Gelir?

Türkiye’nin birçok ilinde bulunan termal oteller, çeşitli özellikleri ile birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu durumda akla gelen ilk sorulardan biri de Hatay'da Termal Oteller neye iyi gelir? sorusu oluyor. Hatay Termal Oteller, 24 dereceye yakın sıcaklıktaki şifalı sulara sahip olma özelliği ile biliniyor. Sülfat, magnezyum, kalsiyum, karbondioksit ve bromürlü bir bileşime sahip şifalı suların, başta sindirim sistemi olmak üzere, böbrek rahatsızlıkları, idrar yolu rahatsızlıkları ve metabolizma rahatsızlıkları gibi hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. 

Hatay Termal Oteller Erken Rezervasyon Fırsatları

Hastalıklarına şifa arayanların tercih ettiği mekanların başında gelen Hatay termal oteller erken rezervasyon fırsatları ile de dikkat çekiyor. Türkiye’nin tur operatörü MNG turizm sayesinde erken rezervasyon yaptırabilir, en uygun fiyatlar ile tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatay termal oteller, kış ve sonbahar aylarında yaz mevsimine göre daha yoğun olmaktadır. Bunun için şimdi erken rezervasyon yaptırarak, sezon fırsatlarından daha uygun fiyatlar ile tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmakta acele edin.

Hatay Termal Oteller Hizmetleri

Ulaşımı son derece kolay olan, şehir merkezine yakın konumda bulunan Hatay termal oteller, misafirlerine sıkılmayacakları bir tatil imkanı da sunuyor. Odalarındaki musluklardan şifalı suyu kullanma imkanı sunan, yıkanma ve içilebilme özelliğine sahip Hatay Termal Oteller hizmetleri arasında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, animasyon ve eğlence, aquapark, kablosuz internet, spa merkezleri, sauna gibi hizmetler bulunmaktadır. Siz termal havuzlarda rahatsızlıklarınıza şifa bulurken, sıcak suyu sevmeyen çocuklarınız da çocuk havuzunda güvenli bir şekilde yüzerek çok güzel vakit geçirebilir. 

Hayalinizdeki tatilin ötesinde tatil imkanı sunan, hem dinlenme hem tatil hem de sağlık açısından çok güzel fırsatlara sahip Hatay termal otellerde konaklamanız için geç kalmayın. Şimdiden rezervasyonunuzu MNG turizmin en uygun fiyat avantajları ile yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku