Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Hanoi Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Hanoi Turları

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Güneydoğu Asya’da Çin yarımadasının doğusunda yer alan bir ülkedir. Hanoi ise Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’nin başkenti olma görevini taşımaktadır.

Hanoi, kutsal tapınakları, eşsiz doğal güzellikleri, müzeleri, sokak lezzetleri ve sömürge döneminin izlerini taşıyan egzotik bir ülke olması sebebiyle dünya genelinden ve ülkemizden insanların merak ettiği, ziyaret etmek istediği ülkelerden bir tanesidir. İnsanlar Vietnam’a giderek Hanoi’yi gezmek oradaki yerel lezzetleri tatmak, insanların kültürel faaliyetlerini öğrenmek ve görülmeye değer yaşlı tapınakları ziyaret etmek istemektedirler.

İnsanların Hanoi’yi meral etmeleri ve gezmek, görmek istemeleri Hanoi sınırları içerisinde bu bölgelere çeşitli turların oluşmasına neden olmuştur. Bu turlar Hanoi hakkında gezilecek yerleri gezdirmesi bilgi alınması gereken tapınaklar hakkında bilgi verilmesi gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekte ve dünya genelinde bir çok insan tarafından sık sık tercih edilmektedir. Hanoi turlarına katılım gösteren insanlar, bu turların sağladığı gezi, konaklama gibi imkanlardan faydalanarak Hanoi hakkında merak ettiklerini görmekte sorularına cevap bulmakta ve kendilerine eşsiz bir tatil imkanı sağlamaktadırlar.

Yöresel Asya yemeklerinin bulunduğu Vietnam kendilerine özgün mutfak anlayışlarına, bir çok tarihi bölgeye ev sahipliği yapıyor olması ve insanlık tarihiyle aynı yaşta olan tapınakların bulunması açısından Dünya’nın önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir.

İnsanlar Hanoi turlarına katılarak bölge gezileri yapmak, gezileri yaparken uzman tur rehberleri tarafından bölge hakkında bilgi almak istemektedir. Tur firmaları turlara katılmak isteyen kişilere konaklama, gezilmesi gereken bölgeleri gezme ve yiyecek içecek temini gibi çeşitli konularda hizmet vermektedir. Bu turlara katılan kişiler belirledikleri turun içeriklerine göre belirli süre zarfı içerisinde belirli alanları gezmekte, belirli yöresel yemekleri tatmakta, ve uzman kişiler tarafından önemli bilgileri almaktadırlar.

Ülkemizde de Hanoi turları insanlar tarafından sık sık ilgi görmektedir. Bu turlara katılım göstermek isteyen kişilerin yoğunluk göstermesi sebebiyle ülkemizde de tur firmaları Hanoi turları düzenlemektedirler. Tur firmalarının belirledikleri tur planlarını kendi tercihlerine göre seçen katılımcılar, tur firmasının belirlediği kalkış noktası üzerinden tur firmasının belirlediği ulaşım aracı ile Hanoi bölgesine gitmek üzere yola çıkmaktadır. Yolculuğumu tamamlayan tur katılımcıları Hanoi bölgesi üzerinde tur firmaları tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalmakta ve tur planlarına göre gezilecek yerleri, yapılacak aktiviteleri tur rehberi eşliğinde yapmaktadırlar. Tur amaçlarına göre tur rehberleri eşliğinde gez yapan katılımcılar gezi yapılan bölgelerin özellikleri hakkında bilgilendirilmektedir. Yerel yemeklerin tadına bakan ve çeşitli aktivitelere katılan tur katılımcıları bu aktivitelere bağlı olarak tur firmalarına farklı ücretler ödemektedirler. Tur fiyatları, konaklama süresine, gezilen alanlara, yenilen yemeklere, yapılan çeşitli faaliyetlere göre değişiklik göstermekle birlikte tur firmaları tarafından belirlenmektedir. Tur planlarını tamamlamış olan katılımcılar yine tur firmaları tarafından sağlanan ulaşım araçları ile turu tamamlamakta ve evlerine geri dönmektedirler.

Daha Fazla Oku