Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Muğla » Bodrum » Gümbet

Gümbet Otelleri

Gümbet Otel Fiyatları 22.06.2024 - 23.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 26 otel listelenmiştir.
Gümbet Otelleri (26)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Gümbet Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Gümbet Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Gümbet Otelleri

MNG Turizm, makul fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile size cazip fırsatları itinayla sunar. Gümbet Otelleri bünyesinden dilediğiniz oteli seçebilir, anında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Otellere özel indirimler, erken rezervasyon fırsatları ve size sunulan avantajlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almanız için müşteri destek hattımız her zaman açıktır. Verimli ve iyi bir seyahat deneyimi yaşamanız için firmamız olarak sektörün önde gelen tesislerinin satışını gerçekleştiriyoruz.

Gümbet Otelleri Fiyatları 

Otellerin talep ettiği fiyatlar, içinde bulunulan sezona ve konaklamak istediğiniz otelin imkanlarına göre değişkenlik gösterebilir. Tüm fiyat artışına sebep olan bu etkenlere rağmen, indirimli rezervasyon fırsatlarından yararlanarak uygun bir şekilde konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gümbet Otel Fırsatları

Fırsatlardan yararlanabilmeniz ve verimli bir seyahat geçirebilmeniz için firmamız olarak size cazip olanaklar sunmak için çabalıyoruz. Firmamızın sitesinden otel fırsatları listesinden uygun fiyatlı ve cazip otellere erişim sağlayabilirsiniz.

Gümbet’e Ne Zaman Gidilir?

Gümbet, Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunmaktadır. Ege Bölgesi’nin gözde şehirlerinden biri olan Muğla, iklim olarak Ege - Akdeniz sentezinden oluşan bir iklime sahiptir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçer. Sahil ve plajlardan vazgeçemeyenler için yaz sezonunda gitmek daha uygun olacaktır. 

Gümbet’te Nerede Kalınır?

Firmamızın sitesindeki otel seçeneklerine göz atarak bu sorunun yanıtını kolayca bulabilirsiniz. Sizlere çeşitli türlerde konaklama imkanları sunuyoruz. Her ihtiyaca uygun oteller sitemizde yer almaktadır, kolayca seçim yapıp güzel bir konaklama süreci yaşamanızda size yardımcı oluyoruz.

Gümbet’te Gezilecek Yerler

Muğla İli’nde alıcı plajları ve tarih kokan yapıtları ile gezilecek pek çok yeri vardır. Hem eğlenmek, hem de kültürel açıdan zengin olan yeni yerler keşfetmek istiyorsanız, Muğla şehri sizin adresiniz.

Bodrum Kalesi, 1406-1522 yılları arasında inşa edilen, savunmada kullanılan önemli tarihi yapıtlardan biridir. İki liman arasına inşa edilen bu Kale, Gümbet Mahallesi’ne yaklaşık 5-6 kilometre uzaklıktadır.

Myndos Antik Kenti, Lelegler tarafından M.Ö.640’lı yıllarda kurulan 8 kentten birsidir. Geçmişte büyük bir kısmı sular altında kalmıştır. Çoğu antik kentin sular altında kaldığı düşüncesi Antik Kenti daha da gizemli yapmaktadır. Gümbet Mahallesi’ne yaklaşık olarak 2-2,5 kilometre uzaklıktadır. 

Halikarnas Mozolesi, M.Ö. 353 yılında inşa edilmiştir. Kral Mousollos adına ailesi tarafından yaptırılmıştır. “Kral Mousollos’un Mezarı” olarak da anılır. Bodrum Kalesi’ne oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Müzeleştirilmiş bir mezar anıtıdır. Gümbet Mahallesi ile arasında yaklaşık 4 kilometre mesafe bulunmaktadır.

Apostol Kilisesi, M.Ö. 2.yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen adeta tarih hazinesi niteliğinde bir yapıttır. Bazilika planlı inşa edilmiştir, korunmaya alınmıştır. Küçük Tavşan Adası’nda bulunan bu yapıt, biraz uzakta bulunsa da görülmeye değecek bir yer.

Tüm bunların yanı sıra,  Karakaya Köyü, Madrasa Antik Kenti, Pedasa Antik Kenti, Iassos Antik Kenti, Osmanlı Tersanesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi gibi yerler de gezilecek yerler listesine eklenebilir.

MNG Turizm, sizlere uygun olan fırsatlarla otel rezervasyonları yapmanıza olanak sağlar. Gümbet Otelleri ve diğer otel seçenekleri için sitemizi inceleyebilir, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku