Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Antalya » Alanya » Güllerpınarı

Güllerpınarı Otelleri

Güllerpınarı Otel Fiyatları 17.06.2024 - 18.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 5 otel listelenmiştir.
Güllerpınarı Otelleri (5)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Güllerpınarı Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Güllerpınarı Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Güller Pınarı Otelleri

Türkiye’nin 81 ilinde olduğu gibi Antalya ve Antalya’nın ilçelerinde de yapacağınız seyahatler ve konaklama ihtiyaçlarınıza yardımcı olabilmek adına MNG Turizm olarak sizlerleyiz.

Güller Pınarı Otelleri’nden belirlediğiniz kriterlere göre uygun olan otelleri sizlere sunuyoruz. Erken rezervasyon indiriminden faydalanabilir, diğer kampanyalar için bizimle her zaman açık olan müşteri destek hattımızdan iletşime geçebilirsiniz. İyi bir seyahat deneyimlemeniz için size yardımcı oluyoruz.

Güller Pınarı Otel Fiyatları

Konaklanacak otellerin fiyatları belirli şartlar dahilinde değişiklik gösterebilmektedir. Seyahat edilecek dönemin sezonu, konaklama sürecinde konaklamak isteyen kişilerin nitelik talepleri fiyat skalasını etkileyen faktörlerdendir. Fakat tüm bu artışlara karşın, firmamızın sağladığı rezervasyon indirimlerinden ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Güller Pınarı Otel Fırsatları

MNG Turizm olarak, sizlere otel fırsatlarını kriterlerinize uygun olarak titizlikle sunuyoruz. Sitemiz üzerinden sezonun yıldız otellerine ve otel fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Birçok oteli satış listemizde bulunduruyoruz ve uygun fırsatlara kolayca erişmenizi sağlıyoruz.  

Güller Pınarı’na Ne Zaman Gidilir?

Antalya, Akdeniz ikliminin hakim olduğu bir şehirdir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçer. Genellikle yaz sezonunda gidilmesi tercih edilen Antalya, gerçekten de yaz turizmi için tercih edilecek doğru tercihlerden birisidir.

Güller Pınarı’nda Nerede Kalınır?

MNG Turizm olarak sizin için hazırladığımız otel seçeneklerine bakarak konaklayacağınız oteli belirleyebilirsiniz. Sunduğumuz türlü konaklama seçenekleri ile güzel bir seyahat ve tatil deneyimi geçirmenizi hedefliyoruz.

Güller Pınarı’nda Gezilecek Yerler

Antalya, eski medeniyetlere ev sahipliği yapan tarihi şehirlerden biridir. Tarih sevenlerin ziyaret edebileceği pek çok tarihi-kültürel yapıtlar vardır. Bunun yanı sıra, doğal güzellikleri ve manzaraları da şehre bambaşka bir hava katmaktadır.

Alanya Kalesi, Helenistik döneme kadar uzanan tarihi bir yapıdır. Toplam 83 kale ve 140 burç vardır. Surların içerisine su ihtiyacını karşılamak için 1000’den fazla sarnıç yapılmıştır. Güller Pınarı ilçesine yaklaşık olarak 5-6 kilometre uzaklıktadır

Kızıl Kule, 13.yüzyılda inşa edilen Selçuklu Dönemi’ne ait bir eserdir. Sekizgen yapılı mimari tasarımı dikkatleri kendine çeken önemli unsurlardan sadece birisidir. Güller Pınarı ilçesine yaklaşık olarak 3-4 kilometre uzaklıktadır.

Damlataş Mağarası, Alanya İlçesi’nde deniz kıyısında bulunan bir mağaradır. Alanya Kalesi’nin batısında yer alır. Astım hastalığına iyi gelen havası ile de bilinir. Sarkıtlarından akmaya devam eden sular sebebiyle “Damlataş” adını almıştır. Güller Pınarı İlçesi’ne yaklaşık olarak 13 kilometre mesafesi vardır.

Kleopatra Plajı, ismini M.Ö. 69 – M.Ö. 30 dönemleri arasında yaşamış olan Antik Mısır’ın son Helenistik kraliçesi olan Kleopatra’dan almıştır. Sahil kumunun altın rengine benzetilmesi ile anılır. Güller Pınarı İlçesi’ne yaklaşık 6 kilometre uzaklıktadır.

Bunların yanı sıra, Dim Çayı, Dim Mağarası, Alanya Arkeoloji Müzesi de çevrede gezilecek yerlerdendir.

MNG Turizm firması olarak, sizler için mümkün olan cazip teklifleri özenle sunuyoruz. Güller Pınarı otelleri ve farklı seçenekler için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku