Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Gençlerin En Çok Tercih Ettiği MNG Otelleri

Gençlerin En Çok Tercih Ettiği MNG Otelleri

Gençlerin En Çok Tercih Ettiği MNG Otelleri Fiyatları 18.07.2024 - 19.07.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 37 otel listelenmiştir.
Gençlerin En Çok Tercih Ettiği MNG Otelleri (37)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Gençlerin En Çok Tercih Ettiği MNG Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Gençlerin En Çok Tercih Ettiği MNG Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Gençlerin En Çok Tercih Ettiği MNG Otelleri

Gençlerin en çok tercih ettiği MNG Otelleri, “genç dostu” hizmet seçenekleriyle hizmet veren tesisler olarak öne çıkıyor. Son dönemlerde sık sık kullanılmaya başlayan “genç dostu oteller”, tatilin tadını doyasıya çıkarmak isteyen gençler tarafından büyük ilgi görüyor. Gençlerin en çok tercih ettiği MNG Otelleri, tesisin bulunduğu konuma, etkinliklere ve konfor özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahip. 

Gençlerin en çok tercih ettiği MNG otellerinin öne çıkan özellikleri ise;

  • Genellikle her şey dahil hizmet sunan tesisler olması.
  • Sezon kampanyalarını gençleri düşünerek oluşturmaları.
  • Tesiste konaklayacak kişi sayısına göre özel ücret politikası belirlemeleri
  • Bazı işletmelerin konaklamaya özel turları da dahil etmeleri.
  • Eğlence temalarında gençlik konseptlerine yer vermeleri.
  • Genç misafirlerinin taleplerine uygun düzenlenen yemek menüsüne sahip olmaları.

İşte Gençlerin en çok tercih ettiği MNG Otelleri ve sundukları avantajlardan bazıları:

La Blanche Resort & Spa Hotel: Bodrum/Turgutreis’te yer alan tesis 22 bin metrekarelik bir alanda 362 odasıyla hizmet veriyor. Geniş spor aktiviteleri ve gün boyu süren animasyon ve eğlenceleriyle de gençlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Aynı zamanda kum plajına sahip olan tesiste birçok su sporunun yanı sıra bir dalış okulu da yer alıyor. Konumu ise ulaşım açısından oldukça uygun otelin oda dekorasyonunda Bodrum mimarisi ön planda yer alıyor.

Sailors Beach Club: Antalya/Kemer’de yer alan tesiste toplam 296 oda bulunuyor. Açık yüzme havuzundan, birbirinden farklı havuz seçeneklerine, gece clubünden su kaydıraklarına, çeşitli spor aktivitelerinden SPA merkezi, sauna ve hamam gibi farklı seçenekleriyle gençlerin her anını dolu dolu yaşayabilecekleri bir tatile ev sahipliğini layıkıyla yerine getiriyor.

Lykia World Antalya Hotel: Antalya Belek’te yer alan otelde, tek ana bina halinde birbiriyle bağlantılı 7 blok ve bu ana binadan ayrı villalar yer alıyor. Doğa ve tarihin içe içe geçtiği bir alanda konumlanan tesisin genç misafirlerine sunduğu ayrıcalıklarından bazıları ise; gün boyu devam eden spor aktiviteleri, animasyon ekibinin düzenlediği eğlenceli oyunlar ve büyüleyici tarihi ve arkeolojik manzarasıyla unutulmaz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku