Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Gaziantep Termal Oteller

Gaziantep Termal Oteller

Gaziantep Termal Oteller Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 0 otel listelenmiştir.
Gaziantep Termal Oteller (0)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Bölgeler
Tesis Özellikleri
Uygula
  • Termal Oteller
  • Doğa Otelleri
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Gaziantep Termal Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Gaziantep Termal Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
Sırala
Filtrele
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula

Gaziantep Termal Oteller 

Tatil seçeneklerinden en çok tercih edilenlerden biri termal otellerdir. Havanın soğuk olduğu dönelerde tatil imkanı sunan Gaziantep termal otelleri, misafirlerine hem kapalı hem de açık havuzda yüzme şansı sunar. Cildi yenileme etkisi olan termal sularda yüzerek gençleşebilir ve romatizma, eklem ağrıları ve KOAH gibi hastalıklarınızın şiddetini ciddi oranda azaltabilirsiniz. Ayrıca otellerde bulunan SPA merkezleri, saunalar ve masaj salonlarından faydalanarak tatil keyfinizi katlayabilirsiniz. Termal havuzda yüzecek enerjiniz olmadığında jakuziler emrinize amade. Jakuzinizde termal suyla buluştuğunuz anda gerek fiziksel gerekse psikolojik olarak rahatladığınızı ve tüm stresinizden arındığınızı hissedebilirsiniz. 

Gaziantep Termal Otellerin Suyunun Faydaları 

Gaziantep termal suyunun içerisinde vakit geçirmek size farklı açılardan fayda sağlar. Sıcaklığı 20 ila 110 derece arasında değişen ve gezegenin derinliklerinden şifayı yeryüzüne taşıyan termal su da doğal mineraller ve tuzlar bulunur. İçeriğinde bulunan çinko, sülfat, demir, kalsiyum ve demir, silisyum gibi mineraller ve tuzlar sayesinde birçok hastalığın şiddetini ciddi orada azaltabiliyor. Astım, bronşit, romatizma, kireçlenme, bel fıtığı ve zedelenmeler termal suya girildiğinde şiddeti azalan hastalıklardan sadece birkaçı. Bunun yanı sıra felç ve hareket bozukluğu gibi hastalıkların ilerlemesi yavaşlatıyor hatta gerilemesini sağlıyor. Binlerce faydayı içeriğinde barındıran termal bir tatili uygun bir fiyatla da yapabilirsiniz. Gaziantep termal oteller belirli zamanlarda tatilcilere erken rezervasyon imkanı ve bazı zamanlarda kampanyalar yapar. Erken rezervasyon tarihlerini ve düzenlenen kampanyaları yakından takip ederek tatilinizi uyguna getirebilirsiniz.  

Gaziantep Termal Otellerin En Çok Tercih Edilenleri 

Son yıllarda kış tatili trendinin yükselmesiyle beraber termal otellere olan rağbette arttı. Öte yandan, ülkemiz, Avrupa ve Ortadoğu’nun termal su açısından en zengin coğrafyalarından birisi üzerinde. Bu nedenle gerek yurtdışında gerekse yurtiçinde yaşayanlar termal tatil merkezlerini araştırma halinde. Gaziantep termal otellerin en çok tercih edilenleri ise şu şekilde; 

  • Uğurlu Termal Resort & SPA
  • Kule Hotel & SPA Gaziantep 
  • Orkis Palace Hotel
  • Zeynep Hanım Konakları
  • Grand Palace Gaziantep 
  • The Green Park Hotel Gaziantep
  • Shimall Deluxe Hotel & Kongre Merkezi 
  • Yılmazoğlu Park Otel
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku