Lütfen giriş ve çıkış tarihlerinizi kontrol ediniz.
Anasayfa

Harita
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Limak Erken Rezervasyon Otelleri

Filtreler
Sonuçları Haritada Göster
Filtre Seçenekleri
Statü
Şehir
  İlçe
   Pansiyon
    Oda Tipi
     Sırala :
     Popüler
     Fiyat (Artan)
     Fiyat (Azalan)
     Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort
     Antalya / Belek
     • Ultra Her Şey Dahil
     • 0-16,99 Yaş 2 çocuk ücretsiz
     • Aile Oteli
     • Denize sıfır
     MNG Öneriyor
     393,00'den itibaren
     Standart Oda / Ultra Her Şey Dahil
     OTELİ İNCELE
     Limak Arcadia Sport Resort Hotel
     Antalya / Belek
     • Ultra Her Şey Dahil
     • 0-16,99 Yaş 2 çocuk ücretsiz
     • Aile Oteli
     • Denize sıfır
     MNG Öneriyor
     381,00'den itibaren
     Standart Oda / Ultra Her Şey Dahil
     OTELİ İNCELE
     Limak Lara De Luxe Hotel & Resort
     Antalya / Aksu-Lara
     • Ultra Her Şey Dahil
     • 0-16,99 Yaş 2 çocuk ücretsiz
     • Aile Oteli
     • Denize sıfır
     MNG Öneriyor
     477,00'den itibaren
     Standart Oda / Ultra Her Şey Dahil
     OTELİ İNCELE
     Limak Cyprus Deluxe Hotel
     Kıbrıs / Bafra
     • 0-16,99 Yaş Arası 2 Çocuk Ücretsiz!
     • 3 Taksit İmkanı
     • Balayı Oteli
     • Denize Sıfır
     MNG Öneriyor
     553,90'den itibaren
     Standart Oda / Ultra Her Şey Dahil
     OTELİ İNCELE
     Limak Limra Hotel Resort
     Antalya / Kemer
     • Ultra Her Şey Dahil
     • 0-16,99 Yaş 2 çocuk ücretsiz
     • Aile Oteli
     • Denize sıfır
     MNG Öneriyor
     369,00'den itibaren
     Standart Oda / Ultra Her Şey Dahil
     OTELİ İNCELE
     Limak Erken Rezervasyon Otelleri

     Erken rezervasyon; tatile en uygun fiyatlarla erişmek için en çok kullanılan yöntemdir. Şartlarda hiçbir değişiklik olmadan uygun fiyatlarla otel rezervasyonu yaptırmak, uygun fiyatlarla otellere ulaşmak için şimdi siz de sitemizi kullanabilirsiniz.

     MNG Turizm olarak Limak Erken Rezervasyon otelleri kategorisinde, size kaliteli tesislerde uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunuyoruz. Sektörün en nitelikli zincir otellerinde unutulmak bir tatil için şimdi siz de hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

     Farklı bölgelerde bulunan ve üst düzey hizmet standartları ile hizmet veren Limak; Antalya tatili ve Kıbrıs tatili yapmak isteyenlere en iyi alternatifler içerisinden sunuluyor. Yurtdışı bir seçenek olarak Kıbrıs otelleri tercih edilebileceği gibi yurtiçi tatil seçenekleri bakımından da en elverişli tesisler arasında Limak Zincir otellerinden söz etmek gerekir.

     Antalya ve Kıbrıs’ta yer alan Limak Otelleri sizlere kusursuz bir tatil yapmanız için oldukça önemli olanaklar sunuyor. Önemli turizm merkezlerimizden biri olan Antalya’da toplam 4 Kıbrıs’ta da 1 adet Limak oteli bulunuyor. Limak erken rezervasyon otelleri arasından sizlere en uygun olanı seçerek eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz. Limak erken rezervasyon otelleri hangileridir ve erken rezervasyon yapıldığında nasıl olanaklar sunulur bahsetmek istiyoruz.

     Limak Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında Bilgi

     Limak otelleri bünyesinde hizmet veren ve erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabileceğiz tesisler şöyle olmaktadır;

     Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort Antalya’nın Belek bölgesinde bulunan oldukça keyifli bir tesistir. Yüzyıllık çam ormanlarının arasında yer alan otel altın sarısı kumlara sahiptir.

     Limak Arcadia Golf & Sport Resort Hotel Limak oteller zincirinin ilk hizmet vermeye başlayan tesisidir. Otelde bulunan 11 adet oldukça önemli futbol sahası vardır. Bu özelliği ile de her yıl amatör ve birçok profesyonel futbol takımına ev sahipliği yapan bir tesistir.

     Limak Cyprus Deluxe Hotel Limak otel zincirleri arasında Kıbrıs’ta yer alan tek tesistir. Kıbrıs’ta konuklarına yepyeni bir tatil deneyimi sunan otel, doğası ile sizleri etkileyecektir. Modern bir mimariye sahip olan otelde hizmet kalitesi oldukça üst düzeydedir.

     Antalya’da kendinize vazgeçilmez bir otel bulmak istiyorsanız tercihiniz Limak Lara De Luxe Hotel & Resort olmalıdır. Uzak Doğudan esinlenerek oluşturulan mimarisi ile sizlere keyifli ve farklı bir tatil deneyimi sunar.

     Çocuklu ailelerin özellikle tercih edebileceği Limak Limra Hotel & Resort oldukça konforlu bir tesistir. Otel denize sıfırdır ve Olympos Dağlarının eteklerinde bulunur.

     Limak Erken Rezervasyon Otelleri ve Avantajları

     Tatil planı yaparken otel seçiminde zorlanıyorsanız sizlere hem oldukça konforlu hem de uygun fiyatlı Limak erken rezervasyon otelleri ve avantajları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Her biri birbirinden konforlu olan Limak otelleri arasında sizlere en uygun olanı seçtikten sonra erken rezervasyon yaptırarak tatilinizi oldukça avantajlı hale getirebilirsiniz. Erken rezervasyon olanaklarından faydalandığınızda elde edeceğiniz avantajlar şöyle olmaktadır;

     Erken rezervasyon bilindiği gibi her zaman için daha avantajlı bir işlemdir. Uçak rezervasyonlarında ve oteller de özellikle kişiler bu durumun çok fazla avantajlı olduğunu görür.

     Limak otellerinden erken rezervasyon yaptırdığınızda, sezonda diğer konuklar ile aynı olanaklara sahip olursunuz. Tabi sizler çok daha uygun fiyatlar ile bu olanaklardan faydalanırsınız.

     Tatil planlarınız belli olduğu anda rezervasyon yaptırarak otellerde yer bulma ihtimalinden etkilenmezsiniz. Tercihiniz Limak otellerinden biri olduğunda bu ihtimalin çok yüksek olduğunu belirtmek isteriz.

     Limak Erken Rezervasyon Otelleri Fiyatları

     Limak erken rezervasyon otelleri fiyatları hakkında bilgi verecek olursak. Bu konunun oldukça merak edildiğini ve özellikle tatil planları yapan insanlar için belirleyici bir durum olduğunu biliyoruz. Sonuçta insanlar tatil planı yaparken kendi bütçelerine göre plan yapar ve yapacakları tatilin uygun fiyatlı olmasını isterler. Bunun için de yapmaları gereken tek şey tatil planlarına dahil ettikleri otele erken rezervasyon yaptırmaktır. Bu otelin sunduğu avantajlardan oldukça uygun fiyatlı olarak yararlanabilmelerini sağlar.

     Limak Otellerinden Erken Rezervasyon Yaptırmak

     Antalya’da veya Kuzey Kıbrıs’ta yer alan Limak otellerinden birinde tatil yapmak erken rezervasyon fırsatı ile oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştirilebilir. Otellerden erken rezervasyon yaptırmak üstelik oldukça kolaydır. Bunun için faydalanabileceğiniz oldukça güvenli ve etkili web adresleri vardır. Bunlardan birini tercih ederek birkaç dakikada Limak erken rezervasyon otelleri için rezervasyon yaptırabilir ve tatilinizi hem oldukça konforlu hem de uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

     E-Bülten

     Tatiliniz Güvende
     20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
     Müşteri Memnuniyeti
     Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
     12 Aya Varan Taksit Avantajı
     Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
     Güvenli Online Alışveriş
     256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
     Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
     Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
     2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.