Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Engelli Dostu Oteller

Engelli Dostu Oteller

Engelli Dostu Oteller Fiyatları 22.06.2024 - 23.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 52 otel listelenmiştir.
Engelli Dostu Oteller (52)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Engelli Dostu Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Engelli Dostu Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Engelli dostu oteller

Engelli dostu oteller, en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile MNG Turizm’de. Kampanyalı otelleri indirimli fiyatlar ile kaçırmayın. Engelli bireylerin herhangi bir zorluk çekmeden tatil keyfi yaşayabilmeleri için her türlü imkanın sağlandığı engelli dostu otellerin sayısı dünyada ve ülkemizde artmaya devam etmektedir. Ülkemizin neredeyse her ilinde engelli dostu oteller bulunmaktadır.

Engelli dostu oteller her anlamda engelli kişilerin tatilini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Süreç kişinin otele gelmesiyle başlar ve otelden çıkış yapılana kadar devam eder. Herhangi bir engeli bulunan otel misafiri bu engelli dostu otellere giderken ulaşım konusunda bir sorun yaşamaz. Otelin sosyal alanları engelli bireylerin rahat edeceği şekilde hazırlanmıştır.

Engelli dostu otellerin kapı girişleri belirli standartlara göre yapılır. Gerekli noktalara yerleştirilen rampalar sayesinde restoran vb. yerlere girişler kolaylaştırılmıştır. Ayrıca tuvalet ve duş gibi alanlar da evrensel standartlara uyan ölçülerde yapılmış ve engelli bireylerin kullanımına sunulmuştur. Bu otelleri ziyaret eden engelli bireylerin oteldeki her imkandan yararlanabilmesi amaçlanmaktadır. 

Yurt içi engelli dostu oteller

Ülkemizde çok sayıda engelli dostu otel bulunmaktadır. Bu otellerde her detay ince bir şekilde düşünülerek hazırlanmış ve engelli bireylerin eksiksiz bir tatil deneyimi yaşaması amaçlanmıştır. Yurt içi engelli dostu oteller  genel olarak yılın her döneminde hizmet vermektedir. Dolayısıyla tatilinizi ne zaman için planlıyor olursanız olun, engelli dostu otellerden birini tercih edebilirsiniz.

İndirimli engelli dostu oteller

Engelli dostu otellerde indirimli olarak konaklama fırsatı bulabilirsiniz. İndirimli engelli dostu oteller, uygun fiyata konaklama imkanı sunmaktadır. Otellere yoğun talebin olduğu özel günlerin haricindeki zamanlar için rezervasyon yaptırırsanız indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Engelli dostu oteller erken rezervasyon

Erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlara engelli dostu otellerde yerinizi ayırtabilirsiniz. Engelli dostu oteller erken rezervasyon yaptıranlar için uygun fiyatlar sunmaktadır. Tatilinizi birkaç ay öncesinden planlayarak rezervasyon yaptırdığınızda çok uygun fiyatlara odanızı ayırtabilirsiniz. Tatil yapacağınız tarih belli olur olmaz erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece hem fiyat avantajından yararlanabilir hem de otel odaları dolmadan odanızı ayırtmış olursunuz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku