Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Datça Denize Sıfır Oteller

Datça Denize Sıfır Oteller

Datça Denize Sıfır Oteller Fiyatları 14.06.2024 - 15.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Datça Denize Sıfır Oteller (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Datça Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Datça Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Datça Denize Sıfır Oteller, unutulmaz tatillere ev sahipliği yapıyor

Tatilcilerin en uğrak mekanları arasında yer alan Muğla’nın şirin ilçesi Datça, sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihlerinin ilk sırasında geliyor. Datça denize sıfır oteller ile  sakin, rüzgarsız ve berrak bir deniz tatili geçirebilirsiniz. 

Datça denize sıfır oteller size,  tam pansiyon, her şey dahil, ultra her şey dahil gibi farklı konseptler ile kendi bütçenize göre, Türkiye’nin en güzel mavi bayraklı plajlarında tatil yapma fırsatı sunuyor. 235 kilometrelik sahil şeridi boyunca uzanmış olan Datça denize sıfır oteller, nemin rahatsız etmediği koylarda mükemmel tatil fırsatları içeriyor. 

Tatilinizi gerçekleştirdiğiniz Datça’ta, otelinizin bulunduğu sahil şeridi dışında denize girebileceğiniz çok güzel mekanları da keşfedebilirsiniz. Özellikle yabancı turistlerin rotaları arasında bulunan Datça’da bir birinden güzel 52 koy bulunuyor. Dünyaca ünlü Palamutbükü tertemiz ve berrak suyu ile tatilinizi ölümsüz kareler ile süsleyebileceğiniz bir mekan olarak öne çıkıyor. 

Tatil konaklamanızı gerçekleştirdiğiniz Datça denize sıfır oteller dışında, farklı koylarda denize girmek istediğiniz zaman da, Kargı Koyu, Hayıtbükü koyları sizleri bekliyor olacak. Bu koylar da rüzgarsız olması ve denizin sığ olması gibi özellikleri ile denize girmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği mekanların başında geliyor. 

Datça’da gerçekleştireceğiniz tatil planlarınız arasında, mutlaka ilçenin huzurlu sokaklarında yürüyüş yapmak da olmalı. Çok farklı türde çiçek kokularının sardığı sokaklar ve sokak üzerinde bulunan hediyelik eşya satıcıları, atölyeler sizi adeta başka bir aleme götüren atmosfer oluşturuyor. 

Datça merkezinde bulunan Kızlan Yel Değirmenleri’ne yapacağınız gezi ve buralarda çektireceğiniz fotoğraflar, unutulmaz tatilinizin en güzel karelerini oluşturacaktır. 

Datça Denize Sıfır Oteller

  • Perili Bay Resort Spa
  • Palm Bay Beach Hotel
  • Acroter Hodel &Spa
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku