Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Cunda Denize Sıfır Oteller

Cunda Denize Sıfır Oteller

Cunda Denize Sıfır Oteller Fiyatları 17.06.2024 - 18.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 5 otel listelenmiştir.
Cunda Denize Sıfır Oteller (5)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Cunda Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Cunda Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Cunda Denize Sıfır Oteller

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı muazzam bir ada olan Cunda, şirin görünümüyle tatilcilere bir tatilden çok daha fazlasını vadediyor. Tarihin dokusunu üzerinde taşıyan taş evleri, benzersiz sokakları; keyifli anları olanaklı kılıyor. Ada, deniz tatili isteyenler için haziran, temmuz ve ağustos aylarında bütün güzelliğini sunuyor. Doğa yürüyüşleri içinse en ideal aylar mayıs, eylül ve ekimdir.

Don Kişot’un yel değirmenleriyle girdiği mücadeleyi hatırlatan yel değirmenleri, adaya eşsiz bir güzellik katar. Cunda’nın güzelliklerinin kuşbakışı seyredilebileceği Aşıklar Tepesi, tarihi dokusuyla ön plana çıkan yel değirmenlerinden bir tanesini de bünyesinde barındırıyor. Adadaki plajlar ise görenleri büyülemeye yetiyor. 

Hem turistler hem de yerli halk tarafından talep gören Çataltepe Plajı, sakin ve dalgasız bir denize sahip. Bu sayede çocuklu aileler tarafından tercih edilebiliyor. Ayvalık-Cunda arasındaki köprünün bitiminde bulunan Duba Plajı, pek çok kişinin ilgisini çeken plajlar arasında yer alıyor. Bütün eşsizliğini ziyaretçilerine sunan Cunda’da görülmesi gereken birçok koy da bulunuyor.

Cunda denize sıfır otel seçenekleriyle adada keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin taleplerini en iyi şekilde karşılıyor. Ailesiyle birlikte stresten uzak, doğa ile baş başa tatil geçirmek isteyenler için oldukça ideal olan denize sıfır oteller, benzersiz bir konaklama imkânı da sunuyor. Rahat ve konforlu odalar, benzersiz deniz ve yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran konaklama alanları, Cunda’nın bütün güzelliklerine ev sahipliği yapıyor. 

Adada her bütçe için uygun konaklama seçenekleri bulunuyor. Düşük maliyetlerle yenilikçi ve keyifli bir tatil yapmak olanaklı. Ayrıca çok özel hizmet seçenekleriyle her ihtiyacın karşılanmasını sağlar. 

En İyi Cunda Denize Sıfır Oteller

Cunda Otel

Cunda Rota Otel

Cunda Panorama Otel

Cunda Fora Glamping

Ortunç Hotel

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku