Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Amasya » Çiviköy

Çiviköy Otelleri

Çiviköy Otel Fiyatları 17.06.2024 - 18.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
Çiviköy Otelleri (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Çiviköy Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Çiviköy Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Çiviköy Merkez Otelleri 

Amasya Türkiye’nin gezilip görülmesi gereken, tarihi eserleri ile ün sanmış olan bir şehirdik. Amasya’nın bünyesinde bulunan Çiviköy Merkez Otelleri bünyesinde barındırdığı eşsiz güzellikleri sunmak için sizleri bekliyor. Amasya’nın doğasından, tarihi eserlerine kadar geniş bir gezi yelpazesini barındıran Çiviköy Merkez Otelleri eşsiz bir tatil için sizi bekliyor. Geniş gezilecek yerler avantajı bulunduran Çiviköy Merkez Otellerine kısa süre içerisinde rezervasyon yaptırmaya hazır olun. Tarihi süreç içerisindeki güzellikleri keşfetmek için yapılması gereken yalnızca Çiviköy Merkez Otellerine giderek kusursuz tatil deneyimlerine adım atmanız gerekmektedir. 

Çiviköy Merkez Otelleri Çevresindeki Gezilecek Yerler 

Amasya birçok turistin özellikle de yaz mevsiminde dikkatini çeken bir şehirdir. Bünyesinde barındırdığı tarihi güzelliklerden, doğal güzelliklere kadar birçok gizli eserin bulunduğu bu devasa şehirde gezilip görülmesi gereken birçok alan bulunmaktadır. Öncelikli olarak Yalıboyu Evlerine giderek kendinizi mükemmel bir dağ sınırı altında geziye bırakabilirsiniz. Dağın bitişinde yer alan estetik evler genel olarak iki ya da üç katlı evler ahşaptan ya da betondan oluşmaktadır. Bu evler arasında gezinerek tarihi eserlerin doğa ile buluşmasına şahit olabilirsiniz. 
Tarihi eserlerden yola çıkarak gezilecek yerlere arasına Amasya Kalesini eklemeniz de gerekmektedir. Amasya Kalesine çıkıp tarihi süreci gözlerinizin önünde yaşarken mükemmel şehir olan Amasya’yı komple ayaklarınızın altında eşsiz bir manzara ile bulmanız da mümkündür. Ne zaman ve kimin tarafından yapıldığı bilinmeyen kalenin her taşı üzerinde tarihi süreç gözlerinizin önünde yaşanacaktır. 
Tarihi eserlerden maceranıza devam ederken Hazeranlar Konağına gitmeden de maceranızı kesemezsiniz. Osmanlı döneminde yapılan ve günümüze kadar kalmış olan en güzel yapılardan birisi olan Hazeranlar Konağına gittiğinizde geçmişteki yaşamların nasıl olduğunu daha iyi bir şekilde kavrayarak geçmişinizi yaşayabilirsiniz. 
Müzelerden devam ederken Şehzadeler Müzesine gitmeden Amasya’nın sınırlarından çıkmanız mümkün değildir. Osmanlı tarihini, şehzadelerin yaşam biçimini ve diğer her şeyi görmek için gittiğiniz müzede balmumu heykellerinin gerçekçiliği ile, müzenin iç tasarımında büyük bir geçmişe dönüş yaşamanız mümkündür. Kendinizi şehzadelerin yanında hissedeceğiniz, duvarlarda bulunan hat, tezhip, minyatür ve ebrular ile de hayal gücünüzün sınırlarını tamamen ortadan kaldıracaksınız. 

Çiviköy Merkez Otelleri Fiyatları 

Çiviköy Merkez Otelleri her bütçeye, her aile genişliğine ve her ‘bir otelde olmasını istediğiniz’ şeylere özel olarak ayarlanabilecek seçeneklere sahipsiniz. Bütçeniz için en uygun Çiviköy Merkez Otelleri seçenekleri için sitemizdeki fırsatları inceleyebilirsiniz ve size uygun olan en güzel oteli seçerek rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. 

En Uygun Çiviköy Merkez Otelleri 

En uygun Çiviköy Merkez Otelleri fırsatlarını, kampanyalarını takip etmek sizin için büyük avantajlar sağlamaktadır. Erken rezervasyon fırsatlarından, otel için istediğiniz tüm imkanların bulunabileceği fırsatları görebilmek için e – posta adresiniz ile e – bültenimize üye olabilir ve anında haberdar olabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da yalnız başınıza gideceğiniz tatil gezisinde aradığınız oda fırsatlarından gezecek olduğunuz yere göre en iyi konuma sahip otelleri bulmanız mümkündür. 

Ödeme Seçenekleri 

Çiviköy Merkez Otellerinde satın almak için online ödeme sistemlerimizi kullanmanız mümkündür. Kredi kartlarınızdan Visa, MasterCard ya da Troy seçeneklerini seçebileceğiniz gibi dilerseniz diğer kart seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca otellerimiz hakkında aklınızda bulunan soruları sorabilir ya da ödeme seçenekleri arasından kafanıza takılanlardan kurtulabilmek için çağrı merkezimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Online ödeme sistemimiz dışında satış ofislerimizi ziyaret ederek otel ve tatil programlarına özel ödeme seçeneklerinden yararlanabilir ya da rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Online ödeme sistemimiz sizler için son derece güvenilir ve pratiktir. 

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku