Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Bozcaada Denize Sıfır Oteller

Bozcaada Denize Sıfır Oteller

Bozcaada Denize Sıfır Oteller Fiyatları 30.05.2024 - 31.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
Bozcaada Denize Sıfır Oteller (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Bozcaada Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Bozcaada Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Bozcaada Denize Sıfır Oteller

Çanakkale’de yer alan Bozcaada, Ege Denizi’nde Gökçeada’dan sonra ikinci en büyük adadır. Yeşil ile maviyi bir araya getiren adanın anakaraya uzaklığı 6 km’dir. Deniz turizminin yanı sıra rüzgâr santralleri ve bağcılığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çok eski dönemlere kadar uzanan kadim tarihiyle Bozcaada ziyaretçilere bir tatilden çok daha fazlasını vadediyor.

Bozcaada’da gezilecek birçok yer bulunuyor. Bunlardan ilki Bozcaada sokakları. Keyifli görünümüyle bu sokaklar, tarihin dokusunu bünyesinde barındırıyor. Bunun yanı sıra Bozcaada’nın bir simgesi olan Meryem Ana Kilisesi, benzersiz görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Tarihin büyüsüyle harmanlanmış Bozcaada Kalesi, ilçenin tarihine tanık olmak isteyenler için en özel alanlardan bir tanesi. Adanın kalbinde yer alan Rum Mahallesi, tarihini üzerinde taşıyor. Mahalle içerisinde yer alan Bozcaada Müzesi, adanın sosyal hayatına dair birçok ipucuna sahip. 

İlçede ziyaretçilerin tercih edebileceği pek çok konaklama alanı bulunuyor. Bozcaada denize sıfır oteller, mavinin büyüsünü doğrudan ziyaretçilerine hissettirmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yenilikçi özellikleriyle ziyaretçilere pek çok seçenek sunan denize sıfır konumlanmış oteller, gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için oldukça ideal. Oda kahvaltı, yarım pansiyon olmak üzere farkı konseptlerle tasarlanmış oteller; her bütçeye hitap ediyor. Yeşilin ve mavinin bin bir tonuna ev sahipliği yapıyor olmaları, benzersiz bir tatilin kapılarının aralanmasını sağlıyor. Ada içerisinde birçok otel seçeneği yer alıyor. Konaklama alanlarının her biri hem yerli hem de yabancı turistlere hitap etme konusunda oldukça başarılı. 

En İyi Bozcaada Denize Sıfır Oteller

  • Çapraz Tatil Köyü
  • Assos Eden Beach Hotel
  • Helen Camping Restaurant Beach
  • Assos Sardunya Hotel
  • Assos Hestia Otel
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku