Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Bodrum Denize Sıfır Oteller

Bodrum Denize Sıfır Oteller

Bodrum Denize Sıfır Oteller Fiyatları 18.07.2024 - 19.07.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 25 otel listelenmiştir.
Bodrum Denize Sıfır Oteller (25)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Bodrum Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Bodrum Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Bodrum Denize Sıfır Oteller

Birçok özel koyu, tarihi ve doğal güzelliği bünyesinde barındıran Bodrum, Muğla’nın turistik ilçelerinden bir tanesi. Antik Çağ’daki ismi “Halikarnassos” olan ilçe, çok özel bir tarihe ev sahipliği yapıyor. Dünyanın Yedi Harikasından “Mausoleum”u bünyesinde barındırarak benzersizliğini kanıtlıyor. Geçmişten günümüze birçok tarihi yapının varlığını sürdürdüğü ilçede yer alan tarihi güzellikler, yerli ve yabancı turistler tarafından rağbet görüyor. 

Bodrum’un bütün ihtişamlığını bünyesinde barındıran tarihi ve doğal güzellikler, tatilcilerin arzu ettikleri gibi bir tatil geçirmesini sağlıyor. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, dünyanın çok önemli müzelerinden bir tanesi. Bodrum ve çevresinde yapılan kazı çalışmalarından çıkarılan tarihi eserler, müzede ziyaretçilere sergileniyor. Gün batımının benzersizliğini gözlemlemek isteyenler için ideal olan Gün Batımı Plajı, halka açık plajlardan bir tanesi. Bunun yanı sıra Kumbahçe Sahili, Gümüşlük Halk Plajı da eşsiz alanlar arasında bulunuyor.

Bodrum’da keyifli bir tatil arzulayanlar için Bodrum denize sıfır oteller bütün cömertliğiyle hizmet sunuyor. Tam pansiyon plus, oda kahvaltı, her şey dahil, ultra her şey dahil konseptleriyle konaklama alanları; Bodrum’da her bütçeye hitap ediyor. Lüks bir tatil için her şey dahil ve ultra her şey dahil konseptler oldukça ideal. Bunun yanı sıra yarım pansiyon, tam pansiyon plus oteller; minimum bütçe ile benzersiz tatil isteyenlere hitap ediyor. Otellerin denize sıfır bir şekilde konumlanmaları denize ulaşımı kolaylaştırıyor. Ayrıca deniz manzarası ile lüks bir konaklama olanaklı hale geliyor. Ziyaretçilere sunmuş olduğu seçenekler birbirinden farklı olan Bodrum denize sıfır oteller; mavi ile yeşilin muazzamlığını üzerinde taşıyor. 

En İyi Bodrum Denize Sıfır Oteller

  • Sianji Well Being Resort
  • Kefaluka Resort
  • Bodrum Park Resort
  • Vogue Hotel Supreme Bodrum
  • Thor Luxury Hotel & Villas
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku