Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » İstanbul » Beyoğlu (Merkez İlçe)

Beyoğlu (Merkez İlçe) Otelleri

Beyoğlu (Merkez İlçe) Otel Fiyatları 28.05.2024 - 29.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 4 otel listelenmiştir.
Beyoğlu (Merkez İlçe) Otelleri (4)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Beyoğlu (Merkez İlçe) Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Beyoğlu (Merkez İlçe) Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Beyoğlu İlçe Merkez Otelleri 

Firmamız tarafından Beyoğlu Merkez İlçe Otelleri’nde konaklamak isteyen kişiler adına uygulanan kampanyalardan faydalanabilir ve sizlere sunulan bu bütçe dostu fırsatları kaçırmayabilirsiniz. Erken rezervasyon ve sezon sonu indirimi gibi kampanyalardan yararlanarak tatil deneyiminizi üst düzeyde yaşayabilirsiniz. 

Beyoğlu İlçe Merkez Otel Fiyatları 

Elbette ki, sezondan sezona otellerde fiyat değişimleri yaşanmaktadır. Firmamızın sizler için oluşturduğu çeşitli fırsat ve kampanyalardan yararlanarak konaklama deneyiminizi cebinizi acıtmadan yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.  

Beyoğlu İlçe Merkez Otel Fırsatları 

Beyoğlu’nda konaklanabilecek otelleri listeleyerek müşterilerimizle buluşturmaktayız. Firmamızın çeşitli imkanlarından ve kampanyalarınızdan faydalanmak için listemizi incelemenizi tavsiye ederiz. 

Beyoğlu’nda Nerede Kalınır ? 

Beyoğlu’ndaki otelleri sıraladığımız listemize göz atabilirsiniz. Aynı zamanda erken rezervasyon fırsatından ve çeşitli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.  

Beyoğlu’na Ne Zaman Gidilir ? 

İstanbul’un bir ilçesi olan Beyoğlu, tam bir tatil beldesi olma misyonuyla yılın her zamanı ziyaret edilebilecek bir yerleşim yeridir. Özellikle de yaz ayları Belek’in tadını çıkarmak için kaçınılmaz bir zaman dilimidir. 

Beyoğlu’nda Gezilecek Yerler 

Galata Kulesi Manzarası 

 

İstanbul ilinin en göze çarpan noktalarından biri olan Galata Kulesi, dokuz katlı ve 67 metre uzunluğunda bir kuledir. İstanbul ilindeki Ceneviz kolonisinin yayılması sırasında 14. yüzyılda inşa edilen kule, dönemin en yüksek binasıydı. 16. yüzyılda bölgede gerçekleşen deprem ve onu takip eden yangın ve fırtınalar nedeniyle dönem dönem yenilenmiş olan Galata Kulesi; Osmanlı Dönemi'nde çoğunlukla hapishane işlevi görmüştür.  Kule, hem İstanbul ilinin hem de Boğaz’ın panoramik bir manzarasını sunmaktadır. Ayrıca, üst katlarında yer alan restoranı ile de popüler bir turistik mekandır.  Galata Kulesi’nin en alt katında, ziyaretçileri 7. kata kadar çıkaran iki adet asansör bulunmaktadır. Kulenin son iki katına çıkmak için merdivenleri kullanmanız gerekmektedir.  

Taksim İstiklal Caddesi 

Taksim, Beyoğlu ve aslında İstanbul iline gelen turistlerin, en popüler destinasyonlarından biridir. Oldukça kozmopolit bir bölge olan  Taksim Meydanı, hem ticaret hem eğlence hem de alışverişi aynı bölgede birleştirmektedir. Keşfe çıkılması gereken önemli güzergahlardandır. Taksim Meydanı'na geldiğinizde; turistik gezinize, Tünel’e doğru giden nostaljik tramvaya binerek başlayın. Nostaljik tramvay; İstiklal Caddesi’nden başlayarak, Taksim, Beyoğlu ve Tünel meydanını birbirine bağlayan ana caddeden aşağı doğru ilerlemektedir.  

Beyoğlu Miniatürk 
 
Beyoğlu ilçesine bağlı Haliç'te yer alan minyatür bir park olan Minatürk, toplamda 60.000 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Dünyanın en büyük ve popüler minyatürk parklarından biri olma özelliğine sahip olan turistik park; Türkiye’de simgesel hale gelmiş anıtların, yapıların, binaların ve insanların minyatür figürleri ile doludur. Miniatürk gezisi hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlenceli bir tur vaat etmektedir. Kültür merkezi olarak Beyoğlu gezilecek yerler listesinde ilk sıralardadır. 

Pera Müzesi Sergi Alanı 

19. yüzyılda inşa edilen büyük bir binada yer alan küçük bir özel müze olan Pera Müzesi, çeşitli koleksiyonların sergilendiği ünlü bir kültür merkezi ve müzedir. 17. yüzyıldan 19. Yüzyıla uzanan sanatçı koleksiyonları, oryantalist tablolar ve bir dizi ünlü Osmanlı ressamının eski eserlerini bulabileceğiniz turistik müze, oldukça ünlüdür.  
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku