Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Çanakkale » Bardakçılar

Bardakçılar Otelleri

Bardakçılar Otel Fiyatları 17.06.2024 - 18.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
Bardakçılar Otelleri (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Bardakçılar Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Bardakçılar Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Bardakçılar Otelleri

Çanakkale’nin birbirinden güzel doğal güzelliğe sahip olan Bardakçılar Koyu’nda sizlere rüya gibi bir tatil deneyimi sunmak amacıyla firmamız, uygun fiyatlarıyla ve kaçırılmayacak fırsatlarıyla  hizmet vermektedir. Özel kampanyaları, erken rezervasyon indirimleri ve çeşitli özel indirimleriyle sektörün önde gelen otelleriyle MNG Turizm olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.  

Bardakçılar Otel Fiyatları

Otel fiyatları sezondan sezona değişiklik gösterebilmektedir. Fakat, MNG Turizm’in erken rezervasyon seçimlerinden veya seçili otellerde bulunan özel kampanyalardan yararlarlanarak tatil deneyiminizi uyguna getirebilirsiniz. Sunulan avantajlardan yararlanmak ve size ve ailenize en uygun oteli bulmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve bütçe dostu kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bardakçılar Otel Fırsatları

Firmamız sizlere çeşitli otel fiyatlarını karşılaştırmaları bir şekilde sunma hizmeti vermektedir. Sunulan avantajlardan yararlanmak ve size ve ailenize en uygun oteli bulmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve bütçe dostu kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bardakçılar’a Ne zaman Gidilir ?

Bardakçılar Koyu tatil beldesi olma misyonuyla yılın özellikle yaz aylarından oldukça ciddi bir kitleye ulaşmaktadır. İklimi ve doğal güzellikleri itibariyle de oldukça tercih edilen bir yerleşim yeridir.

Bardakçılar’da Nerede Kalınır ?

Bardakçılar’da konaklama yerleri firmamız tarafından listelenmekte olup sizlere özel fırsatları yakalamanız için de mevcut kampanyalarımız bulunmaktadır. Erken rezervasyon indirimlerimiz de sezondan sezona değişiklik göstermekle beraber devam etmektedir.

Bardakçılar’da Gezilecek Yerler

Mindos Kapısı: Turgutreis’in hemen girişinde yer alan Mindos Kapısı, Halikarnassos şehir surlarının önemli bir noktasıdır. Mindos Kapısı’nın çevresindeki Roma ve Hellenistik dönemle tarihlendirilen tonozlu mezar kalıntılarına rastlamak mümkün. Mindos Kapısı’na Bardakçı Koyu’ndan kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Bodrum Kalesi: Bodrum’un en önemli tarihi yapıları arasında olan Bodrum Kalesi, günümüzde Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor. Kale, iki liman arasında kayalık bir alan üzerinde olup, tarihi 1406-1523 yıllarına dayanıyor. Kale içinde yer alan kuleler; İngiliz Kulesi, İtalyan Kulesi, Alman Kulesi gibi ülke isimleri almıştır. Bardakçı Koyu gezilecek ve görülecek yerlerin ilk sırasını kaleye ve müzeye verebilirsiniz.

Bodrum Antik Tiyatro: Bodrum Kalesi karşısında bulunan Bodrum Antik Tiyatro, tatilcilerin bölgeyi keşfetmek için rotasını çevirdiği noktalardan biri. M.Ö. 4. yüzyılla tarihlendirilen tiyatro 12.000 kişilik bir kapasiteye sahip. Antik tiyatro hakkında bilinen en kesin şey Mausollos döneminde inşa edilmiş olmasıdır. Tiyatro 1960’larda bir grup Türk tarafından restore edilmiş olup, günümüzde yapılan düzenlenmelerle de Bodrum’daki birçok festivale ev sahipliği yapmaktadır.

Halikarnas Mozolesi: Bardakçı Koyu otellerinde konaklarken rotanızı Halikarnas Mozolesi’ne çevirebilirsiniz. Halikarnas Mozolesi, Kral Mousolos adına inşa edilmiştir. Yapı, dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul ediliyor. Yunan ve Mısır mimarisinin sentezlendiği mozole, harabe bir durumda olsa da turistlerden hala yoğun bir ilgi görüyor. Bardak Koyu gezilecek yerler arasında önemli bir yere sahip olan Halikarnas Mozolesi´ni mutlaka ziyaret edin.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku