Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Balıkesir » Gönen

Gönen Otelleri

Gönen Otel Fiyatları 17.07.2024 - 18.07.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 3 otel listelenmiştir.
Gönen Otelleri (3)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Gönen Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Gönen Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Balıkesir Gönen Otelleri

Balıkesir’in doğal güzelliklerle donatılmış ilçelerinden biri olan Gönen’i ziyaret ederek tatilin tadını çıkarmak kaçınılmaz olacaktır. Uygun fiyatlarıyla ve kaçırılmayacak fırsatlarıyla MNG Turizm, sizlere rüya gibi bir tatil keyfi sunmak için hizmet vermektedir. Özel kampanyaları, erken rezervasyon indirimleri ve çeşitli özel indirimleriyle sektörün önde gelen otelleriyle MNG Turizm olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.  

Balıkesir Gönen Otel Fiyatları

Otel fiyatları sezondan sezona değişiklik gösterebilmektedir. Fakat, MNG Turizm’in erken rezervasyon seçimlerinden veya seçili otellerde bulunan özel kampanyalardan yararlarlanarak tatil deneyiminizi uyguna getirebilirsiniz. Sunulan avantajlardan yararlanmak ve size ve ailenize en uygun oteli bulmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve bütçe dostu kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Balıkesir Gönen Otel Fırsatları

Firmamız, her sezon çeşitli kampanya ve fırsatlarla siz müşterilerimize rüya gibi bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Balıkesir Gönen Otel fırsatlarına satış listemizden erişebilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Balıkesir Gönen’e Ne Zaman Gidilir ?

Balıkesir ilinde, Akdeniz ikliminin yanı sıra il genelinde yer yer Karadeniz ve Karasal ilklimin etkisi de görülür. Ege kıyılarında yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve genellikle yağışlı Akdeniz iklimi , Marmara kıyılarında ise Karadeniz ikliminin de etkisiyle yazlar nispeten serin geçmektedir. Yılın çoğu zaman dilimi tercih edilmesi noktasında Balıkesir’in Gönen ilçesi, tatil ve konaklama açısından çokça tercih edilen bir yerleşim yeri olma misyonu üstlenmektedir.

Balıkesir Gönen’de Nerede Kalınır ?

Herhangi bir tatil planlaması yaparken, akla ilk gelen şey konaklama sorunudur. MNG Turizm birbirinden uygun bütçe dostu fırsatlarıyla sizlerin bu sorununa çare olmaktadır. Sizler için listelediğimiz oteller arasından bütçenize ve isteklerinize uygun olanını seçerek tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz.

Balıkesir Gönen’de Gezilecek Yerler

Öncelikle, Gönen Mozaik Müzesi’ni gezmeniz tavsiye olunur. Bu müze Gönen Termal Tesisleri yanında bulunuyor ve Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinden mozaikler barındırıyor. Sonra,  Gönen’in Gönen yapan kaplıcaları görmenizi tavsiye ederiz. Özellikle Gönen Ekşidere Dağ Ilıcası bunlar arasında en önemlileri. Burası Gönen’in 15 kilometre güneyindeki Deliçal Dağı’nın yakınlarında, Ekşidere Köyü’nün birkaç kilometre uzağında bulunuyor. Buradaki “şifalı su”yun İzmir Hıfzısıhha Enstitüsü’nn ve İstanbul Üniversitesi’nin yaptığı çalışmalarca kireçlenme, sinirsel ve ruhsal hastalıklar, kas ve damar rahatsızlıkları, nörolojik bazı problemler ve daha pek çok sağlıksal probleme iyi geldiği ortaya konmuştur. Ayrıca Gönen’i ziyaret etmişken, her ne kadar Gönen ilçesine has olmasa da, Bigadiç güvecini denemenizi tavsiye ederiz.. Bigadiç güvecinin ana özelliği oğlak etinden yapılıyor olması. Aynı zamanda, biber, domates ve kaynamış kemik suyu da malzemeler arasında. Ardından, ekmek, tavuk suyu, haşlanmış tavuk, maydanoz ve te
reyağı ile hazırlanan tiriti önerilerimiz arasında. Sonrasında yine kuzu ya da oğlak eti ile hazırlanan ve pek çok malzeme ile yapılan surayı da hatırlatalım. Tavuklu mantı olarak da bilinen Balıkesir mantısı, saçaklı mantı, börülce gibi lezzetleri de tatmak isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku