Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Balıkesir Denize Sıfır Oteller

Balıkesir Denize Sıfır Oteller

Balıkesir Denize Sıfır Oteller Fiyatları 31.05.2024 - 01.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 6 otel listelenmiştir.
Balıkesir Denize Sıfır Oteller (6)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Balıkesir Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Balıkesir Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Balıkesir Denize Sıfır Oteller 

Balıkesir denize sıfır oteller, Balıkesir’in sıra dışı coğrafyasında konfor dolu bir tatil deneyimi vadediyor. Farklı konseptlerle hizmet veren Balıkesir denize sıfır oteller, dünya standartlarında hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. Her bütçeden tatil talebine cevap verebilecek alternatifleri bünyesinde barından Balıkesir’in denize sıfır otelleriyle, sıra dışı ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak mümkün. Ayrıca Balıkesir’in eşsiz doğal güzelliklerini ve kültürel miraslarını keşfetmek isteyenler için de bölgede sayısız alternatif bulunuyor. 

Ege ve Marmara’nın kesiştiği noktada son derece özel bir lokasyonda konumlanan Balıkesir, doğal güzellikleriyle fark yaratan coğrafi özelliklere sahip. Dünyanın farklı bölgelerinden her yıl ziyaretçi akınına uğrayan bölge, şehir yaşantısından uzakta huzur dolu bir tatil deneyimi arayışında olanlar için son derece ideal. Balıkesir denize sıfır oteller, Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada tertemiz denizi, kusursuz plajlarıyla eşsiz bir tatil deneyimi vadediyor. “Her şey dahil” ve “Oda kahvaltı” konseptleriyle hizmet sağlayan bu tesisler, geniş yelpazeli olanaklarıyla dikkat çekiyor. Çocuklara özel ve yetişkinler için farklı niteliklerde havuzlara sahip olan bu tesisler, denize sıfır konumları sayesinde plaj ve güneş keyfini doyasıya hissedebilme imkanı sunuyor. 

Balıkesir denize sıfır oteller arasında bölgenin sahip olduğu coğrafi özellikler nedeniyle termal konseptiyle hizmet veren tesisler de yer alıyor. Termal havuzlarıyla ziyaretçilere sağlık ve eğlence dolu bir tatil fırsatı sunan bu tesislerin dışında Balıkesir’de yaz turizmine odaklanan denize sıfır oteller de bulunuyor. Ayvalık, Sarımsaklı, Küçükkköy, Edremit, Akçay, Dolap Adası gibi Balıkesir’in gözde tatil alanlarında konumlanan denize sıfır tesisler, Ege sularında konfor ve eğlenceyi bir arada yaşayabilme ayrıcalığı vadediyor. 

En İyi Balıkesir Denize Sıfır Oteller 

  • Washington Ayvalık Otel 
  • Zeytinci Olivera Resort 
  • Adriana Termal&Spa Hotel 
  • Güre Termal Otel 
  • Haliç Park Ayvalık Otel 
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku