Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Ayvalık Denize Sıfır Oteller

Ayvalık Denize Sıfır Oteller

Ayvalık Denize Sıfır Oteller Fiyatları 25.06.2024 - 26.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Ayvalık Denize Sıfır Oteller (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Ayvalık Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Ayvalık Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Ayvalık Denize Sıfır Oteller, Balıkesir’deki unutulmaz tatilin adresi

Balıkesir’in en bilinen ilçesi ve tatilcilerin uğrak mekanları arasında yer alan Ayvalık, yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği önemli tatil merkezlerinden biri konumunda bulunuyor. Doğa ile iç içe tatil yapmanın avantajını sunan Ayvalık Denize Sıfır Oteller, misafirlerine temiz ve serin deniz suyunda keyifli bir tatil yapma imkanı sunuyor. 

Ayvalık Denize Sıfır Oteller, bünyelerinde bulundurdukları özel plajlar ile uzun zaman kalabileceğiniz, sıkılmadan çeşitli aktivitelere katılabileceğiz bir konsept ile hizmet veriyor. Alternatif konaklama tiplerine sahip Ayvalık Denize Sıfır Oteller sayesinde bütçenize en uygun otelde kalabilir, planlamanızı yapabilirsiniz. 

Ayvalık Denize Sıfır Oteller’e ulaşım noktasında da sıkıntı yaşamazsanız. Balıkesir, İzmir ve Çanakkale’den kara yolu ile kendi aracınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi şehirlerarası otobüsleri kullanarak da çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. 
İlçe merkezinde çok sayıda tarihi mekanın bulunduğu Ayvalık’ta, tatilinizin öncesinde ya da sonrasında gidebileceğiniz birçok mekan bulunuyor. Cunda Adası, Sarımsaklı Plajı, Şeytan Sofrası, camiler, kilise ve manastırlar, Tarihi Ayvalık Çarşısı, Kozak Yaylası gidebileceğiniz mekanların başında geliyor. 

22 adaya sahip Ayvalık’ta, denize sıfır otellerde yapacağınız konaklamalarınızda, seçtiğiniz otelin konumuna göre, bölgedeki adaları görme imkanına da sahip olabilirsiniz. Bu adaların içerisinde Cunda Adası da yine, en fazla bilinen ve tatil yapmak için mükemmel fırsatlar ve mekanlar sunan alanların başında geliyor. 

Ayvalık’ta yapacağınız tatilinize tekne turları ile renk katabilir, özellikle Midilli Adası’na düzenlenen tekne turları ile güzel vakit geçirebilirsiniz. 

Ayvalık Denize Sıfır Oteller

  • D Resort Murat Reis Ayvalık
  • Cunda Basel Hotel
  • Ortunç Hotel
  • Cunda Aşiyan Otel
  • Bacacan Hotey Ayvalık
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku