Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Antalya Denize Sıfır Oteller

Antalya Denize Sıfır Oteller

Antalya Denize Sıfır Oteller Fiyatları 30.05.2024 - 31.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 82 otel listelenmiştir.
Antalya Denize Sıfır Oteller (82)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Antalya Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Antalya Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Antalya Denize Sıfır Oteller, tatilcilerin ilk tercihi oldu

Antalya, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli tatil yörelerinin başında geliyor. Antalya, dünyaca ünlü sahiller, eğlence mekanları, tarihi yerleri ile yerli ve yabancı tatilcilerin gözde mekanları haline geldi. Antalya denize sıfır oteller de, şehirde hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok tercih ettiği mekanların başında geliyor.

Hemen her ilçesinde kıyı şeridi bulunan Antalya’nın 500 kilometre uzunluğunda düz kıyı şeridi, 640 kilometre uzunluğunda da girintili çıkıntılı kıyı şeridi bulunuyor. En fazla tercih edilen plajlar ise, plaj sürekliliğinin sağlandığı Kemer, Tekirova, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş kıyıları olarak biliniyor. 

Antalya denize sıfır oteller, verdiği hizmetler ve yeme içme imkanları gibi birçok özelliği ile tatilcilerin beğenisini kazanıyor. Antalya denize sıfır oteller, deniz ve plajının temiz olması, plaj alanında gerçekleştirilen aktiviteler, eğlence mekanlarına yakınlığı ve fiyat avantajlarıyla tatil planı yapanların tercihlerini belirlemesine katkı sunuyor. 

Havaların ve deniz suyunun ısınmaya başlaması ile birlikte misafirlerine kapılarını açan Antalya denize sıfır oteller, otel kapısından çıkar çıkmaz deniz suyuna ve sıcak plajlara ayak basmanıza imkan tanıyor. Antalya denize sıfır oteller, şehrin diğer kesimlerinde  ya da sahil şeridinden uzakta bulunan otellere oranla çok daha fazla avantaj sunuyor. 

Antalya denize sıfır otelleri tercih ettiğiniz zaman,  sabah kahvaltılarının hemen ardından vakit kaybetmeksizin denize girebilirsiniz. Denize uzak otellerin aksine, Antalya denize sıfır oteller misafirlerine şemsiye, şezlong, plaj havlusu gibi daha birçok imkanı da sunuyor. 

Antalya Denize Sıfır Oteller

  • The Marmara Antalya
  • Sun Maritim
  • Swandor Hotels Resort Topkapı Palace
  • Grand Park Kemer
  • Ela Excellence Resort Belek
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku