Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Aksaray Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Aksaray Turları 

Aksaray Turları, tatil yapmak isteyen kişiler için tatilinizi muhteşem şekilde geçirebilmek için sahip olabileceğiniz alternatif tatil seçenekleri arasında yer almaktadır. Aksaray Turları sizlere erken rezervasyon fırsatları ve özel indirimlerle en uygun tur seçeneklerini sunmaktadır. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz tatil ve tur seçeneklerini taksitli biçimde ödeyebilir, mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz. Bizden satın alacağınız Aksaray Turları, finansal olarak ucuz tatil sınıfında yer alırken, kalite standartları bakımından en yüksek sınıfta yer alıyor. Kampanyalar ve diğer özel indirimler için sitemizdeki turların sayfalarına girebilir, hemen ve kolayca satın alabilirsiniz.

Aksaray’da Nereler Gezilir?

Aksaray gezilecek yerler bakımından tarihi güzellikleri, doğal güzellikleri ve modern yapısıyla eşsiz illerimizin arasında yer almaktadır. Çeşitli medeniyetleri antik çağlardan günümüze kadar taşıyan şehir halen epik yapısını korumaktadır. Bu yüzden gezmeye başladığınızda sanki zamanda bir yolculuk yapmışçasına etkilenmektesiniz.

Aksaray’da gezilecek yerlerden bazıları; ılhara Vadisi, Eğri Minare, Acem Höyük, Sümbüllü Kilise, Güzelyurt Evleri, Aksaray Zinciriye Medresesi, Nora Antik Kenti, Hasan Dağı, Aksaray Ulu Cami, Somuncu Baba Türbesi, Aziz Gregorius Kilisesi, Çanlı Kilise, Paşa Hamamı, Çatal Höyük, Saratlı yeraltı şehri, Narlı Göl, Tuz Gölü, Sultan Hanı, Manasır Vadisi, Selime Katedrali, Güvercin kayası, Bezirhane, Ziga Kaplıcaları, Aksaray Müzesi bir çok tarihi mekanı bulunan şehir herkesi kendine hayran bırakıyor.

Aksaray Turu Fiyatları

Sitemizden satın alacağınız Aksaray Turları, güvenli ve keyifli bir tatil yapabilmeniz için en uygun hizmet veren firmaların tur seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda, yüksek kalite standartlarında bir tatil yapabilme fırsatına bizim sayemizde kolayca sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Aksaray Turları

Bazı özel dönemler için yapılan kampanyalar, uygun Aksaray turu fiyatları, rotaları ve rezervasyon gibi bilgilere ulaşmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Değişken rotalar ve uzak vadeli rezervasyonlar gibi bilgilere doğrudan iletişim kurarak ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Aksaray Turları ödeme seçenekleri, sitemizde bilgileri verildiği şekilde, peşin veya taksitli bir şekilde ödenebilmektedir. Bütün tur seçeneklerimizde olduğu gibi Aksaray turlarında da erken rezervasyon indirimleri söz konusu olmaktadır. Bununla birlikte dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalar kapsamında, çok özel fiyatlarla tatil yapabilme ve turlara katılabilme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Sitemizde kredi kartına taksitle tur seçeneklerine erişerek %50’ye varan erken rezervasyon indirimleri ve özel indirimlerle Aksaray turlarına katılmak için turlarımızı inceleyebilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorununuz olması halinde, Whatsapp destek hattımızı veya E-posta hattımızı kullanabilir, canlı müşteri hizmetleri desteği için bize belirtilen destek saatleri dahilinde bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku