Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Akdeniz Otelleri

Akdeniz Otelleri

Akdeniz Otelleri Fiyatları 31.05.2024 - 01.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 294 otel listelenmiştir.
Akdeniz Otelleri (294)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Akdeniz Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Akdeniz Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Akdeniz Otelleri

Mükemmel bir tatil için Akdeniz’i tercih etmeden olmaz.  Hayalini kurduğunuz tatil için sizlere MNG Turizm olarak konaklama hizmetleri konusunda erken rezervasyon fırsatları sunuyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek hem erken rezervasyon fırsatlarını hem de size özel fırsatlarımızı yakalayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak adına canlı destek hattımız ile yanınızda olmayı da sürdürüyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize konaklama hizmeti konusunda yardımcı oluyoruz. Hayallerinizi süsleyen Akdeniz tatili için ihtiyaç duyduğunuz konaklama hizmeti konusunda da sizlerin yanınızdayız. Otel rezervasyonlarına ek olarak MNG Turizm olarak düzenlediğimiz turlar hakkında da bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Akdeniz Otel Fiyatları

Otel fiyatlarında ne yazık ki standart bir durumdan söz etmek mümkün değildir. Konaklama ücreti seçmiş olduğunuz otelin standartlarına göre birtakım farklılıklar gösterebilir. Ayrıca yaz sezonunun yoğun olduğu Akdeniz otellerinde yaz aylarında otel fiyatları artış gösterebilir. MNG Turizm olarak müşterilerimizin bu artışlardan etkilenmemesi için çalışıyoruz. MNG Turizm’i tercih ederek hem erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir hem de size özel avantajlarla keyifli bir Akdeniz tatiline merhaba diyebilirsiniz.

Akdeniz Otel Fırsatları

MNG Turizm olarak müşterilerimizin keyifli ve kaliteli bir tatili uygun fiyatlarla gerçekleştirmesi için çalışıyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize sadece otel rezervasyonları konusunda değil aynı zamanda otel fırsatları konusunda da hizmet sağlıyoruz. Akdeniz illerine gerçekleştireceğiniz seyahatler sırasında ister iş ister tatil ziyaretlerinizde size özel konaklama seçeneklerini uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Akdeniz’e Ne Zaman Gidilir?

Oldukça ılıman bir iklim yaşanması ile bilinen Akdeniz bölgesi kışları ılık yazları sıcak olması ile bilinir. Bu sebeple de Akdeniz bölgesinde yer alan şehirler birer turizm cennetidir. Bu sebeple genellikle yaz aylarında tercih edilen Akdeniz bölgesi, bahar aylarında da oldukça güzel bir deneyimi ziyaretçilerine sunar. Siz de hayalinizdeki Akdeniz tatilini gerçekleştirmek için web sitemizi ziyaret ederek erken rezervasyon fırsatlarından ve çok daha fazlasından yararlanabilirsiniz.

Akdeniz’de Nerede Kalınır?

Oldukça geniş bir coğrafi bölge olan Akdeniz bölgesi çok sayıda konaklama tesisi ile ön plana çıkar. Kalacağınız yeri seçtikten sonra MNG Turizm farkı ile erken rezervasyon fırsatlarını ve size özel indirim ve avatajlarımızı da değerlendirebilirsiniz. Üstelik sizlere seyehat planlaması konusunda da yardımcı oluyoruz.

Akdeniz’de Gezilecek Yerler

Akdeniz bölgesi tarih boyunca çok kadim toplulukların yaşadığı bir bölge olmuştur. Bölgede ticaretin gelişmesi Akdeniz’in tarihteki önemini de arrtırmıştır. Bu sebeple gerçekleştireceğiniz bir Akdeniz turu ile bölgede yer alan kültürel ve tarihi mekanları ziyaret edebilirsiniz. Bu mekanlar arasında Antalya’da bulunan Side Antik Kenti, Mersin’de bulunan Kız Kalesi oldukça ilham vericidir. Öte yandan çok sayıda doğal güzelliğe de sahip olan Akdeniz bölgesinde Antalya’da bulunan Manavgat Şelalesi’ni ve Isparta’da yer alan Eğirdir Gölü’nü ziyaret ederek hayalini kurduğunuz Akdeniz tatilinizi zenginleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku