Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Antalya » Adrasan

Adrasan Otelleri

Adrasan Otel Fiyatları 25.06.2024 - 26.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Adrasan Otelleri (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Adrasan Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Adrasan Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Adrasan Otelleri

Adrasan, ülkemizin önemli tatil şehirlerinden biri olan ve insanlar tarafından sık sık tercih edilen Antalya ilimizin Kumluca ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Ülkemizde tatil yapmak isteyenlerin ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen çok sayıda kişinin tatil yapmak amacıyla tercih ettiği Antalya bu bölgeye gelen kişilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için bu bölgede farklı otellerin kurulmasına neden olmuştur. Bu oteller bu bölgeye gelen kişilere konaklama hizmeti vermenin yanında çok sayıda farklı hizmet de vermektedirler. Adrasan da Antalya’ya tatil yapmak amacıyla gelen kişilerin tercih ettiği tatil beldelerinden birisi olması sebebiyle bu bölgede farklı otel firmaları çok sayıda otel kurmuştur ve bu oteller de bölgeye gelen kişilere çok sayıda hizmet vermek amacıyla çalışmaktadırlar.

Adrasan Otellerinin Sunduğu İmkanlar

Adrasan, Antalya’da bir tatil bölgesi olması sebebiyle tatil yapmak amacıyla gelen çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.  Bu bölgedeki oteller de bu bölgeye gelen kişilere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler kişilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılama, gün içerisinde beslenme ihtiyaçlarını karşılama, çocuklar için oyun alanları sunma, bazı otellerde havuz imkanı gibi çeşitli imkanlar sunmaktadırlar. Bu imkanlar kişilerin kendi istek ve imkanlarına göre seçtikleri otellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu imkanların değişiklik göstermesi sonucu bu otellerin fiyatları da değişebilir.

Adrasan Otellerinin Fiyatları

Adrasan otelleri çeşitli kişilerin tercih ettiği ve bu kişilere hitap edecek farklı hizmetlerin bulunduğu otellerdir. Kişilerin isteklerine göre çeşitli hizmetler veren oteller bu hizmetlere çeşitli fiyatlar belirleyebilirler. Bu fiyatlar otellerin kalitesine, otele rezervasyon yaptıran kişilerin isteklerine, otellerde yapılacak olan ekstra aktivitelere, kaç kişi olarak konaklama yapıldığına ve ne kadar süre konaklama yapıldığına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kişiler bu fiyatları değerlendirir ve kendi imkanlarına en uygun gelen otel ile anlaşma sağlayarak tatillerinde bu otelde konaklama yaparlar. Konaklama yaparken gün içerisinde beslenme ihtiyaçlarını bu otelin sunduğu imkanlara göre karşılarlar ve oteldeki çeşitli aktivitelere katılırlar.

Adrasan Otelleri Ne Zaman Ziyaret Edilmelidir ?

Adrasan, Antalya’da bulunması ve yazlık bir tatil beldesi olması nedeniyle burada bulunan oteller, yaz aylarında insanların bu bölgeyi sık sık tercih etmelerinden dolayı yoğun olurlar. İnsanlar yazın tatil yapmak amacıyla geldikleri Adrasan bölgesinde konaklama ihtiyacı duyarlar ve bu bölgedeki otellerde konaklama ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Bu sebeple yaz aylarında yoğun olan bu oteller kış aylarında ise bu bölgeye tatil yapmak amacıyla gelen çok sayıda insan bulunmaması sebebiyle yoğunlukları daha az bir durumda bulunurlar. Kışın bu bölgeye çalışmaya gelen kişiler ve bu bölgede kış tatili yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bu oteller, kişilere mevsimine göre çeşitli hizmetler vermektedirler. Tatil yapmak amacıyla yazın ziyaret edilmesi gereken bu bölgedeki oteller kışın ise tatilden uzak amaçlar için ziyaret edilebilir.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku