Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Adana Çıkışlı Yurtdışı Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Adana Çıkışlı Yurt Dışı Turları 

Adana Çıkışlı Yurt Dışı Turları, hazırlamış olduğumuz farklı alternatif seçenekleriyle oluşturduğumuz bir yurt dışı programımızdır. Vizeli veya vizesiz olarak dilediğiniz tur paketimizi seçebilir ve tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Adana çıkışlı yurt dışı paketlerimizde Balkan ülkelerine, Orta Doğu ülkelerine, Kuzey Afrika ve Akdeniz ülkeleri gibi birçok ülkeye belirlenmiş olan farklı gün ve gece seçenekleriyle ulaşım imkanı sunmaktayız. Dünya üzerinde muhteşem güzelliklere sahip olan kültürel ve tarihi eserleri görüp, kültürel etkileşime ortak olabilme fırsatını elde edebilirsiniz.  

Dileğinize göre seçmiş olacağınız tur paketlerimizi detaylı inceleyip, fiyat konusunda bilgilenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışı turlarımızda belirli periyot aralıklarıyla yapmış olduğumuz indirim olanaklarımızdan da faydalanabilir, erken rezervasyon yaptırarak bu avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ödeme konusunda sizler için hazırlamış olduğumuz ekonomik olarak uygun fiyatlı ve konfor olarak sizler için en iyisini hazırladığımız listelerimizden seçim yapabilirsiniz.  

Seçmek istediğimiz paketlerimiz kapsamında vizesiz seyahat etme imkanını da sunmaktayız. Olası bir vize problemi durumuyla karşılaşmanız durumunda ise firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Adana Çıkışlı Yurt Dışı Turları İle Nerelere Gidilir? 

Seyahat etmek istediğiniz yurt dışı çıkışlı turlarımızla ister otobüs ile isterseniz de uçakla Adana çıkışlı hareket edebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz yurt dışı turlarımızda birçok seçenek arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Balkan turları, Safari turları, Kayak turları, İskandinavya turları, Avrupa turları gibi birçok farklı tur seçeneklerimiz mevcuttur. Kısaca tanıtacak olursak Balkan ülkeleri turumuza otobüs veya uçakla hareket edip vizesiz katılım da gösterebilirsiniz. Balkan ülkelerinde birçok medeniyetin bıraktığı tarihi izlere şahitlik edebilir o atmosferi doyasıya yaşayabilirsiniz. Balkan ülkelerinde Makedonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Moldova, Karadağ, Kosova gibi birbirinde güzel ve tarihi ülkeleri ziyaret edebilirsiniz. Safari Turları kapsamında ise doğanın güzel ve gizemli dünyasına tanık olmak amacıyla faydalanabilirsiniz. Daha rahat gezip ve doğayla iç içe olabilmek için safari turunuzu sizler için hazırlattığımız jeepler aracılığı ile yapacaksınız. Kenya’dan başlayan turumuz okyanus rotalı olup Nairobi ve Zanzibar’a yapılacaktır veya Güney Afrika’nın inci olan Cape Town turumuzdan faydalanıp Victoria Şelalelerini ziyaret edip Bostwana ile tamamlayabilirsiniz. İskandinavya Turları kapsamında ise Stockholm, Kopenhang, Fiyort kıyıları, Oslo, Beila, Bergen gibi birbirinden farklı ülkeleri konaklama olanaklarımızdan faydalanıp İskandinav ülkelerinde gelgit etkisiyle oluşan doğa harikası olan kıyıların güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Belirttiğimiz turlarımız gibi daha birçok farklı turlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilmek için MNG Turizm sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Oluşturulan tur paketlerimiz kapsamında bütçenize uygun ekonomik paketlerimizden yararlanıp, ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz. Sitemizde sizler için hazırlamış olduğumuz dönemsel olarak oluşturulan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Olası bir soru veya sorunla karşılamanız durumunda bizimle 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz. Bizlere müşteri hizmet hattımız, whatsapp iletişim hattımız veya e-posta aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku