Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » 15 Temmuz Kıbrıs Otelleri

15 Temmuz Kıbrıs Otelleri

15 Temmuz Kıbrıs Otelleri Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 68 otel listelenmiştir.
15 Temmuz Kıbrıs Otelleri (68)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. 15 Temmuz Kıbrıs Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. 15 Temmuz Kıbrıs Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

15 Temmuz Kıbrıs Otelleri

Akdeniz’in en büyük üçüncü adası olan Kıbrıs, sakin plajları ve köyleri, altın kumları ve birçok güzelliğiyle  muhteşem bir yerdir. Birçok etnik grubu içerisinde barındıran her kültüre hitap eden ve kendisini ziyarete gelen turistlere adeta şölen havası sunan gözde bir ülkedir. Güzelliği ve tarihi ile ziyaretçisini büyüleyen Kıbrıs’ta kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.15 Temmuz Kıbrıs Otellerine tatilciler uygun bir bütçe ile planlamalarını yapabilirler. Özellikle yeme içme fiyatları oldukça uygundur. 15 Temmuz’ da ister iş arkadaşlarınızla ister ailenizle Kıbrıs tatilinde güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Kıbrıs Otel Fiyatları

Kıbrıs’ın herşey dahil otellerinde uygun fiyatlandıma seçenekleri bulunan her türlü alternatife ulaşarak rezervasyon yaptırabilir ve kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.  Bazı dönemlerde indirim veren ve ziyaretçilerine konforlu bir tatil sunan, hizmette kusur bulunmayan Kıbrıs otellerine web siteleri ve iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Dönem dönem cüzi miktarlarda artış veya azalış bulunan Kıbrıs otelleri her hanenin bütçesine uygun olarak fiyatlandırmaktadır. 

Kıbrıs Otel Fırsatları

Tatilinizi neredeyse 4-5 günde ancak tamamlayabileceğiniz ve gezebileceğiniz Kıbrıs’ta  eşsiz huzuru yakalayabilirsiniz. Sizde hem farklı yerler görmek isteyip ülke sınırları dışına çıkmak hem de bütçeyi çok fazla zorlamadan kaliteli bir tatil yapmak istiyorsanız Kıbrıs’ta muazzam doğası ile güzide tarihiyle konforlu bir tatili yakalayabilirsiniz. 

Kıbrıs Otellerine Ne Zaman Gidilir?. 

Kıbrıs şehri Ziyaret etmek için neredeyse her mevsim uygundur. Ancak tatil kısa süreli ve dolu dolu geçirilmek isteniyorsa Mayıs, Haziran ve temmuz aylarında gidilmesini öneririz. Kıbrıs otelleri ise yine her dönemde açık olup kusursuz hizmetiyle müşterilerine konfor sağlamaktadır. 

15 Temmuz Kıbrıs Otellerinde Nerede Kalınır? 

Yerli halkın pahalı bulduğu ancak tatilciler için vazgeçilmez bir yer olan ve bütçeye uygun fiyatlandırmalarıyla eşsiz bir tatil sunan hizmette kusur etmeyen Kıbrıs otelleri İster beş yıldızlı ister daha sade ve şık alternatifleri ile sizleri beklemektedir. Ulaşımları kolay ve gezilecek noktalara yakın başlıca otelleri sizler için şu şekilde sıraladık; Merit Park Hotel, Elexus Resort Hotel spa, Merit cyrustal Hotel, Kaya Artemis Resort Hotel, Salamis bay canti Hotel...

Kıbrıs Otelleri ve Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan, Akdeniz’e kıyısı ve rengarenk yapılarıyla tarihi barındıran. Kıbrıs mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Eşsiz yapıları her dönem ziyarete açıktır. Kıbrıs için gezilmesi gereken yerleri şu şekilde listeledik; Kıbrıs’ın sembolik yerlerinden biri olan Girne ve Girne kalesi üst sıralarda yer almaktadır. Girmeden sonra şehir Merkezi Lefkoşa gelmektedir. Yine görülmesi gereken bir yer ise antik kent olan Salamis antik kentidir. Yine Kıbrıs’ta Girne’ye bağlı Beylerbeyi Köyü’nde yer alan Bellapais Manastırı, Kıbrıs’ın önemli tarihi yapıları arasındadır.  

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku