Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » 1 Mayıs Kıbrıs Otelleri

1 Mayıs Kıbrıs Otelleri

1 Mayıs Kıbrıs Otelleri Fiyatları 30.05.2024 - 31.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 68 otel listelenmiştir.
1 Mayıs Kıbrıs Otelleri (68)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. 1 Mayıs Kıbrıs Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. 1 Mayıs Kıbrıs Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

1 Mayıs Kıbrıs Otelleri

MNG Turizm ile mükemmel tatil fırsatını kaçırmayın. Her bütçeye uygun fiyatlar ve  kolay ödeme seçenekleri sayesinde bu yaz tatilsiz kalmayabilirsiniz. Avantajları yakalayabilmek için hemen 1 Mayıs Kıbrıs otelleri içerisinden en uygun seçeneği şimdi seçebilir, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteri destek hattımız her zaman açık olup erken rezervasyon indirimleri, özel indirimler, otellere özel indirimleri ve diğer kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha iyi bir tatil deneyimi yaşamanız için çok çalışıyor ve sektörün en bilinen tesislerini sizlere satmaya çalışıyoruz. Böylece 1 Mayıs Kıbrıs otellerinde yapacağınız tatilden keyifle ayrılmanıza vesile oluyoruz.

Türkiye’nin her tarafına olduğu gibi, yavru vatanımız Kıbrıs’ın şehirlerine yapacağınız her türlü seyahatleriniz için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayabiliriz. Tur seçenekleri ve otel rezervasyonları gibi ihtiyaçlarınız ve uçak bileti dahil olmak üzere tüm seyahat ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

1 Mayıs Kıbrıs Otel fiyatları

1 Mayıs Kıbrıs otel fiyatları, otellere göre ve mevsimlere göre farklıklar gösterecektir. Yaz mevsimi gibi tatillerin yoğun olduğu dönemlerde otellerin fiyatlarındaki artış oldukça doğaldır. Bununla birlikte yaz mevsimi için yapacağınız rezervasyonda indirim kazanabilirsiniz. Bizim size sunacağımız, avantajlı fiyatların yanında erken rezervasyon indirimlerinden faydalanarak, yaz sezonunda da uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

1 Mayıs Kıbrıs Otel fırsatları

Firmamız, sizlere en iyi fırsat otellerini sunar. 1 Mayıs Kıbrıs otel fırsatları listesinde, sezonun yıldız tesislerine cebinize en uygun fiyatlarla gidebilir ve size  özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Otel satış listemizde birçok otel bulunduruyor ve bunlara en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kıbrıs’a Ne Zaman gidilir?

Kıbrıs yılın neredeyse tamamında değişken bir iklime sahiptir. Yazın oldukça sıcak bir iklimi olan şehir merkezinin sıcağı gece de devam ediyor. Şehirdeki otellerin hemen hepsi, hem tatil hem de iş maksatlı kullanılabiliyor. Kıbrıs’a iş seyahati maksadıyla gelenlerin,lüks tesislerden ekonomik otellere kadar bir çok seçeneğe yılın her döneminde erişebilmesi mümkün oluyor.

Kıbrıs’da Nerede alınır?

Bu sorunuzun cevabını, Kıbrıs’da otel seçeneklerini inceleyerek kolayca alabilirsiniz. Seyahat planlarınızı kolayca yapabilmeniz için farklı konaklama seçenekleri sunuyoruz. Size sunduğumuz seçenekler içerisinde her ihtiyaca uygun oteller yer alıyor ve bu sayede seyahat planınıza hangi tesisin uygun olduğuna kolayca karar verebiliyorsunuz.

Kıbrıs’da Gezilecek Yerler

Yavru vatanımız Kıbrıs, hem doğal güzellikleri hem de yurt dışı tatili yapabileceğiniz bir ülke olma misyonuyla, tatil planlamalarında en başta tercih edilen yerlerden biridir. Akdeniz iklimine sahip olması açısından yılın her günü gidilebilecek ve rüya gibi bir tatil yapılabilecek bir yerdir. Kıbrıs’ta tatil yapmanın en büyük avantajlarından biri de gezilip görülecek doğal ve tarihi yerlerinin çok fazla olmasıdır. Bunlar kısaca;

Girne Kalesi

Girne Kalesi, Kıbrıs’ta gezilecek yerler rehberinize eklemeniz gereken destinasyonlar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Girne’nin sembolik yapısı olan kale, Lefkoşa şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Kaleye özel araçla ulaşımlar; Lefkoşa – Girne yolunu kuzey yönüne devam ederek yapılmaktadır. Taksi veya 15 dakikada bir hareket eden Girne dolmuşlarıyla da bölgeye ulaşım sağlanabilmektedir.
Sırasıyla Venedik, Bizans, İngiltere Krallığı ve Osmanlı Devleti tarafından hakimiyet altına alınan kale, M.S. 7. yüzyılda inşa edilmiştir. Arap akınlarının Kıbrıs’ı hedef alması sonucunda inşa edilen kale, günümüzde adanın en önemli yapıları arasında yer almaktadır.
İçerisinde Venedik’ten Osmanlı’ya kadar pek çok izlerin bulunduğu kalede gezilebilecek yerler arasında dikkat çeken yapı ise zindan ve Batık Gemi Müzesi’dir. Döneminde, esirlere işkence etmek amacıyla inşa edilmiş zindanları görebilir ve yaklaşık 2 bin yıllık bir tarihi eser olan batık gemiyi inceleyebilirsiniz.
Girne Kalesi’nin hemen yanında bulunan Venedik Kulesi, Luzinyan Kulesi ve St. George Kilisesi’ni de buradaki ziyaretlerinde görebilir, tarihe tanıklık eden yapılara kısa kısa geziler düzenleyebilirsiniz.
Haftanın her günü açık olan Girne Kalesi’ni; kış aylarında 08:00 – 15:30, yaz aylarında ise 08:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.
Girne Kalesi’ne giriş ücreti 12 TL’dir.

Salamis Antik Kenti

Kıbrıs’ın en eski antik kentlerinden olan Salamis, Gazimağusa şehrinin Yeni Boğaziçi Mahallesinde bulunmaktadır. Lefkoşa’ya 55 kilometre uzaklıkta yer alan Salamis Antik Kenti’ne özel araçla ulaşımlar, Gazimağusa – Lefkoşa yolunu doğu istikametine devam ederek yapılmaktadır. Bölgeye 20 dakikada bir hareket eden Gazimağusa dolmuşları veya taksi ile de ulaşım sağlanabilmektedir.
Ortalama 2000 yıl öncesine uzanan tarihiyle günümüzde ziyarete açık olan Salamis Antik Kenti, zaman içerisinde yıpranmış ve doğal afetlerin de etkisiyle tahribat görmüştür. Antik kent içerisinde gezip, inceleyebileceğiniz yapılar arasında Salamis Gymnasium, antik tiyatro, Roma evleri, Epiphanios Bazilikası, Zeus Sunağı, Cellarga Toplu Mezarlar, agora ve Nikokreon Anıtı bulunmaktadır.
Kıbrıs’ın tarihini keşfetmek isteyenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden olan Salamis Antik Kenti, haftanın her günü açıktır. Antik kent, kış aylarında 08:00 – 15:30, yaz aylarında ise 08:00 ile 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilmektedir.
Salamis Antik Kenti’ne giriş ücreti 9 TL’dir.

Bellapais Manastırı

Girne’ye bağlı Beylerbeyi Köyü’nde yer alan Bellapais Manastırı, Kıbrıs’ın önemli tarihi yapıları arasındadır. Lefkoşa’ya 24 kilometre mesafede bulunan yapıya özel araçla ulaşımlarda, Lefkoşa – Girne yolunu kuzey yönüne takip etmek gerekmektedir. Bölgeye, taksi veya 20 dakikada bir hareket eden Girne dolmuşlarıyla da ulaşım rahatlıkla yapılabilmektedir.
Kıbrıs’ta inşa edilmiş Roma yapıları arasında öne çıkan Bellapais Manastırı, 1160 yılında inşa edilmiştir. Tarihi öneminin yanı sıra eşsiz Akdeniz manzarasına da sahip olan yapının kuzeyinde, uçsuz bucaksız deniz manzarası; güney yamacında ise etkileyici vadi manzarasını seyredebilirsiniz.
İnşa edildiği Roma döneminde, birçok etkinliğin düzenlendiği bir yapı olan ve aynı zamanda içerisinde gezip, inceleyebileceğiniz konser salonu, yemekhane ve rahip odası bulunan Bellapais Manastırı’nda Gotik mimarisi hakimdir.
Girne’yi baştan sonra görebilen bir konuma inşa edilmiş olan Bellapais Manastırı, haftanın her günü ziyarete açıktır. Bellapais Manastırı, kış aylarında 08:00 – 15:00; yaz aylarında ise 08:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaretçi kabul etmektedir.
Bellapais Manastırı’na giriş ücreti 10 TL’dir.

Karpaz Yarımadası

Kıbrıs’ın doğal güzelliklerini gözler önüne seren Karpaz Yarımadası, adanın kuzeydoğu ucunda yer almaktadır. Sakin ve huzurlu atmosferiyle öne çıkan Karpaz Yarımadası, Lefkoşa şehir merkezine 70 kilometre uzaklıktadır. Lefkoşa’dan özel araçla, Karpaz Anayolu’nu kuzeydoğu yönüne takip edilerek ulaşım sağlanabilmektedir.

Adanın önemli doğal güzelliklerinden olan Mesarya Ovası’ndan başlayan yarımada, adanın en uç kısmı olarak bilinen Zafer Burnu’na kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. 15 kilometrelik genişliğe ve 80 kilometrelik uzunluğa sahip olan Karpaz Yarımadası, özellikle şehir kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir destinasyondur.

Yaz aylarında popülaritesi daha çok artan Karpaz Yarımadası, sunduğu deniz manzarası, yeşilliklerle çevrili doğası ve huzurlu ortamı ile Kıbrıs tatilinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında öne çıkmaktadır. Karpaz Yarımadası’nda bulunan Altın Kum Sahilleri de, bölgede denize girebileceğiniz yerlerden olup; oldukça keyifli bir ortam sunmaktadır.
Karpaz Yarımadası’na girişler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.
 
MNG Turizm, sizler için mümkün olan en uygun fiyatlarla otel rezervasyonu yaptırma imkanını sunar. 1 Mayıs Kıbrıs otelleri ve diğer seçenekler için sitemizi ziyaret edebilir veya bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku