Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Uludağ Yılbaşı Otelleri

Uludağ Yılbaşı Otelleri

Uludağ Yılbaşı Otelleri Fiyatları 31.05.2024 - 01.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 9 otel listelenmiştir.
Uludağ Yılbaşı Otelleri (9)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Uludağ Yılbaşı Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Uludağ Yılbaşı Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Uludağ Yılbaşı Otelleri

Türkiye’nin önemli kış tatil beldelerinden biri olan Uludağ kayak severlerin uğrak merkezleri arasında yer almaktadır. Sadece kayak için değil pek çok kış aktivitesinin de yapıldığı Uludağ da yılbaşı döneminde çok fazla yoğunluk olmaktadır. Okulların tatil olması ve pek çok insanın birkaç günlük kaçamak yapmak istemesinden dolayı çok fazla ziyaretçi ev sahipliği yapmaktadır. Uludağ gittiğimiz zaman konaklama ihtiyacınıza beraberinde gelmektedir. Uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile mükemmel bir tatil yapma imkanı için MNG turizm fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Sadece konaklama imkanı değil aynı zamanda uçak biletlerinde de size yardımcı olmaktadır. Uludağ Otellere önceden rezervasyon yaptırarak size konaklama kolaylığı sağlamaktadır.

Uludağ Yılbaşı Otel Fiyatları

Uludağ özellikle yılbaşı tatiline denk gelmesinden dolayı otel fiyatlarında kampanyalar bulunmaktadır. Fakat otel fiyatları sizin istediğiniz otellerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otellerin yıldız sayısı, odanın özellikleri fiyatı etkilemektedir fakat MNG turizmin kampanyalarından yaralanabilirsiniz. Ayrıca etken rezervasyon imkanlarından faydalanarak daha uygun ücrete konaklama sahibi olabilirsiniz . 

Uludağ Yılbaşı Otel Fırsatları

Firmamız size uygun  fiyatlı ve fırsat otellerinin listelemesini yaparak tercihi size bırakmaktadır. Kendiniz için en uygun fiyatlı ve en uygun yıldızlı oteli tercih edebilirsiniz.

Uludağ’a ne zaman gidilir ?

Uludağ kayak ve kış turizminin merkezi olmasından kaynaklı genel olarak kış aylarının vazgeçilmezi arasındadır. Özellikle yılbaşı döneminde turistleri akın ettiği bir turizm merkezidir. Yaz aylarında daha çok kayak yapmak ve spor aktiviteleri için tercih edilmekte olup genel olarak kış aylarında rehavet görmektedir. Kış aylarında bu kadar tercih edilmesinden dolayı otel bulmak konusunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz bundan dolayı önceden rezervasyon yaptırmak daha mantıklı ve akıllıca bir çözüm olacaktır.

Uludağ’da Nerede Kalınır ?

Uludağ da kalmak için otel veya pansiyonları inceleyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Size sunduğumuz imkanlar doğrultusunda ne tarz bir otel isteyip istemediğiniz karar vermeniz yeterli olacaktır. Gerisini bizim sizin için sunduğumuz seçenekler arasında bulmanız oldukça kolay olacaktır. Sizin planınızı göre en uygun olan oteli tercih ederek konforlu bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz.

Uludağ’da Gezilecek Yerler

Uludağ Bursa’nın önemli turistik yerlerinden biri olmaktadır. Uludağ kayak merkezi olmasından dolayı daha çok kayak ve kış sporları sevenlerin tercih ettiği bir yerdir. Uludağ dağlık ve engebeli bir araziye sahip olmasından dolayı endemik bitkilerin çok fazla bulunduğu bir bölgedir. Bundan dolayı Uludağ’ın görülmesi gereken yerlerinden bir de Uludağ Milli Parkıdır. Ayrıca dik yamaçlarının olmasından dolayı da birden fazla yaylaya sahiptir. Çobankaya yaylası görülmesi gereken en güzel yaylalar arasında yer almaktadır. Ayrıca Buzul Gollerine de ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede yerli ve yabancı dağcılar bir araya gelerek kültür kaynaşması yaşanmaktadır. Kilimli, Buzlu ve Aynalı Göller de ziyaret edilmesi gereken önemli doğal güzellikler arasındadır.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku