Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Kırklareli » İğneada

İğneada Otelleri

İğneada Otel Fiyatları 22.06.2024 - 23.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
İğneada Otelleri (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. İğneada Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. İğneada Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

İğneada Otelleri

Kırklareli ilinin Demirköy ilçesine bağlı olan İğneada, Trakya'nın Karadeniz kıyısına bakan bölümünde yer alan bir beldedir. 22 kilometrelik bir sahil alanına sahip olan ada içinde bulunduğu ilçe olan Demirköy'e 26 kilometre uzaklığındadır ve yine bağlı olduğu Kırklareli il merkezine 100 kilometre uzaklığında bulunur. Ada gerek sahilleri, gerek plajları gerek ormanları ile her sene kayda değer miktarda ziyaretçiye ve huzurlu, eğlenceli tatillere ev sahipliği yapar.

İğneada Otel Fiyatları

Geniş bir sahil alanına ve eşsiz ormanlara sahip olan İğneada her sene hem ülkemizden hem de yurtdışından misafirleri ağırlar. Bu nedenle beldede otel seçenekleri azımsanmayacak kadar fazladır. İğneada beldesine yapacağınız yolculuk ve konaklama karşılığında ödeyeceğiniz fiyat yolculuğa başlamak ve bitirmek istediğiniz tarih, otelde konaklamak istediğiniz süre ve tatiliniz boyunca tarafımızdan alacağınız hizmetlerin kapsamı dahilinde değişim gösterebilmektedir. Bununla birlikte sizler için dönemsel olarak düzenlediğimiz indirim fırsatları ya da erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanmak isterseniz internet sitemiz üzerinden detaylı bilgiye sahip olabilir ya da 7/24 hizmet verdiğimiz destek hattımız üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otel fiyatlarını belirleyen bir diğer faktör ise İğneada beldesinin hangi bölgesinde konaklamak istediğiniz olacaktır. Sahil bölgesinde bulunan otellerin fiyatları diğerlerine nispeten daha yüksek olabilmek ile beraber, beldenin iç kısımlarında kalan konaklama alanları bütçe açısından daha uygun alternatifler olacaktır. Belde içinde bulunan tüm otel seçenekleri erken rezervasyon dönemlerinde indirim seçeneklerini siz müşterilerimize sunar.

İğneada Otel Fırsatları

MNG Turizm olarak, firmamızca sunmuş olduğumuz indirim fırsatlarından yararlanmak siz ziyaretçilerimizin yalnızca bir tık kadar uzağında. İnternet sitemiz üzerinden dönemsel olarak düzenlediğimiz indirimli konaklama ve tur seçeneklerinden faydalanmak ve bütçenizi yormamak adına erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamak için takipte kalın. Böylece sizlere ve sevdiklerinize uygun olan seyahati dilediğiniz gibi belirleyin. Kendinize keyifli bir tatil armağan edin.

İğneada'ya Ne Zaman Gidilir ?

Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı olan ve ilçeye 26 kilometre uzaklıkta bulunan İğneada hem yaz hem de kış dönemlerinde ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Bölge geniş sahil alanı ve uçsuz bucaksız ormanları ile genelde yaz döneminde tatilcilere ev sahipliği yapsa da kış döneminde huzurlu bir kaçamak için de kesinlikle tercih edilebilir.

İğneada'da Nerede Kalınır ?

İğneada bolca turist ağırlayan bir bölge olduğundan otel, pansiyon ve konaklama alanları açısından son derece zengindir. Sizin istek ve arzularınıza, bütçenize göre sahil bölgesindeki otellerde konaklayabilir ya da seçiminizi daha iç kesimlerde kalan konaklama bölgelerinden yana da kullanabilirsiniz.

İğneada'da Gezilecek Yerler

İğneada beldesi Trakya'nın Karadeniz kıyılarında yer alan, geniş sahil alanlarına ve büyük ormanlara sahip olan bir bölgedir. Belde tatil dönemlerinde turistleri ve ziyaretçileri de ağırladığından gezilecek kafeler, keyifli yeme içme alanları açısından da oldukça zengindir

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku